To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żłobek - na Mokotowie, oraz gdziekolwiek byle najlepszy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Na Mokotowie znalazłam jeden (w sieci znalazłam). Niemożliwe, żeby więcej nie było icon_eek.gif W pobliżu Polskiego Radia, doprecyzuję...

A druga rzecz w kwestii żłobków, poszukuję też najlepszego. Najprzyjaźniejszego dzieciom, z naprawdę świetnymi opiekunkami, a najlepiej monitorowanego kamerami. I nie mam ochoty na moralno-etyczną dyskusję o zasadności "podglądania" (argumenty że Big Brother). Jak się dziecię w drugim pokoju bawi, to go też "podglądam" od czasu do czasu.
Istnieje taki żłobek?? Gdziekolwiek w Warszawie??

Potrzebuję szybko - mam tydzień na decyzję, żłobek czy opiekunka.
Liczę się też, że w żłobku miejsc nie będzie, ale sprawdzić warto.
niunia
Ika zajrzyj tutaj:
https://www.infowarszawa.pl/mokotow/g18.html
agabr
https://www.przedszkola.pl/przedszkolav2/se...e919ff732ebd26f
Ika z tego co wiem to tylko Akademia Usmiechu ma monitoring ,ale moze sie myle .b
pirania
Bryndza to przedszkole a nie zlobek.
Poza tym przy czesnym Akademii znacznie bardziej kalkuluje sie opiekunka.
Ika ja stawiam na opiekunke plus kamerke w misiu icon_wink.gif
Ila
Ika niektore przedszkola maja tez mlodsza, zlobkowa grupe.
Musisz sie zorientowac.
A ja znalazlam cos takiego...
https://www.bajkowe-przedszkole.pl/index.html

Trzymam kciuki icon_exclaim.gif

Pozdrawiam
Ika
Wielkie dzięki za odzew, dziewczyny, poprzeglądam linki i siądę na telefonie... Czas mnie goni trochę icon_sad.gif
Poza tym - może się orientujecie...? icon_confused.gif - obiło mi się o słuch, że może być problem z zapisaniem do żłobka dziecka, które nie jest zameldowane w Wawie...? Przecież nie każdy pracujący tutaj jest jednocześnie tu zameldowany... A jeśli tak to czy musi być zameldowane dziecko, czy wystarczy, ze jedno z rodziców jest zameldowane w Wawie...? icon_confused.gif
Ika
CYTAT(gwm)
Bryndza to przedszkole a nie zlobek.  
Poza tym przy czesnym Akademii znacznie bardziej kalkuluje sie opiekunka.
Ika ja stawiam na opiekunke plus kamerke w misiu icon_wink.gif

A masz takiego faszerowanego misia...? icon_wink.gif Chętnie pożyczę icon_biggrin.gif
Cleo
Ika ja wiem ze na Ozarowskiej jest bardzo fajny złobek, i gdzies czytalam ze tez w URsusie, ale to pod swoim katem zapamiętywalam, od Ciebie to daleko...
Tez myslę, ze dla ZUka moz ejakas mlodsz agrupa w przedszkolu by sie nadawala. No i prezde wszystkim- wątpie, zeby gzdeis go przyjeto tak od ręki. Mnie wszędzie mowiono, ze zapisy na wrzesien sa od kwietnia..
chyba ze gdzies sie wykryszyly miejsca..
joannaz
Ika- Zosia a nij a nie mamy zameldowania w wawie, wynajmujemy mieszkanie- nie mam też czasowego. Zosię zapisałam do złobka w grudniu, poszła od lutego - zależy od tego czy są miejsca. Zosia chodzi na Mokotowie, ale nie ma monitoringu.
pozdrawiam
joannaz
ps. a tak z ciekawości gdzie Mieszkasz na tym Mokotowie,w jakiej części?
pirania
Ika ja nigdy nie wpisywalam zameldowania tylko zamieszkanie. Gdyby zameldowanie bylo wazne musialabym dzieci na Wilanow wozic icon_wink.gif
Ika
CYTAT(gwm)
Ika ja nigdy nie wpisywalam zameldowania tylko zamieszkanie. Gdyby zameldowanie bylo wazne musialabym dzieci na Wilanow wozic icon_wink.gif

Gosia tu nie chodziło o ścisłą rejonizację, tylko ogólnie o miasto, że meldunek w Warszawie bo żłobki (i przedszkola) dotacje mają, ale te dotacje tylko na "swoje" icon_wink.gif dzieci. Z tym ze to mi się obiło o uszy, żadna potwierdzona wiadomość, dlatego pytam, czy kto zorientowany icon_smile.gif
kww
Ika z Marysią do przedszkola chodzą dzieci które chodziły do żłobka na Bonifacego róg Sobieskiego i mamy bardzo chwaliły to miejsce.
Nie ma tam monitoringu, ale moze warto spróbować
PÅ‚acia
MI znane zlobki na Mokotowie sa
jeden gdzies w okolicach Morskiego Oka niedaleko Blue Cactusa
drugi Na Sadybie Bonifacego róg Sobieskiego

Wiecej nie mam pojecia icon_rolleyes.gif


Ika to Ty teraz urzedujesz na MOkotowie?????
Ika
Na Sadybie za daleko, bo do pracy jeżdżę na 7.30 w przeciwnym kierunku, więc żeby zdążyć, musiałabym Żuczka zostawiać w żłobie co najmniej za kwadrans siódma, a to drakońska godzina icon_sad.gif I nie wiem, czy żłobki tak wcześnie pracują...

Monika, ano na Mokotowie icon_biggrin.gif
Nu
Na Humanskiej, przy parku Morskie Oko jest zlobek, kolezanka zawozi synka przed siodma.
Chyba jest jeszcze zlobek na Dabrowskiego, blisko Woloskiej.
Ale oba publiczne, bez kamer i innych atrakcji.

Nu
agarad
Ika a może lepiej wozić dziecko do żłobka bliżej pracy, wówczas rano jesteś dłużej z dzieckiem i po południu również szybciutko możesz odebrać a nie stojąc w korku denerwować sie i nerwowo odliczac minuty. Ja do żłobka woziłam, do przedszkola tez (25 km). Acha i żłobki zwykle działają od 6 do 17.
Dominika
My też mieszkaliśmy przez jakiś czas koło Polskiego Radia.
Mogę Ci z czystm sumieniem polecic żłobek na Dąbrowskiego, od PR max 15 Autobusami. Poza tym, jeszcze bliżej jest na ODyńca, 5 minut spacerkiem, podobno też dobry.
Ika
Dzięki, dziewczyny, ostatecznie zdecydowaliśmy się na opiekunkę, niedroga jak na Warszawę a Żuczek ją pokochał od pierwszego dnia i cyrk urządza, gdy Magda wychodzi icon_biggrin.gif
Ale we wrześniu Żuczek będzie miał 2 latka i 9 miesięcy, nie wiem, czy zdecydujemy się na przedszkole, czy jeszcze na żłobek... więc pewnie odgrzebię sobie wtedy ten wątek icon_wink.gif
agarad
Swietnie, że udało Wm się znaleźć taka opiekunkę!
joannaz
Ika- to przedszkole, o którym wpsominałam jest na Lenartowicza.
Julka ma 2, 5 roku więc wiek Zuka będzie odpowiedni.
Z mojego doświadczenia widzę, że dla prawie 3 latka w żlobku za mało "się dzieje". Czasami mam wrażenie, że Zosia sie tam ciut nudzi.
joannaz
leana1
dziewczyny czy jest jakis fajny żłobek w Warszawie i w sumie nie drogi bo to co przęglądałam ogłoszenia to mnie załamuje:)
[edit: moderacja] 13.gif
tomunia
Moja córka uczęszcza do żłobka [edit: moderacja] to tam również będzie niedaleko. Sama mieszkam na Mokotowie icon_wink.gif
Jestem zadowolona z wyboru placówki. Żłobek bardzo dobry, ładnie wyposażony. Opiekunki mają świetny kontak z dziećmi, córcia bardzo lubi ,,swoją panią" i nie boi się tam chodzić icon_smile.gif Myslałam, że sobie nie poradzi ponieważ jest dość nieśmiałym dzieckiem ale okazało się, że się myliłam. Bardzo dobrze się odnalazła wśród maluchów i bardzo jej się tam podoba icon_wink.gif
Dzieci podczas dnia mają wiele zajęć. Córka kiedy wróci do domu opowiada jak najęta co danego dnia robiła.
Agnieszka AZJ
Tylko, że to dziecko, dla którego był on poszukiwany, chodzi już do gimnazjum. icon_rolleyes.gif
juliana
Może mój wpis jeszcze komuś się przyda na przyszłość- ja korzystam od niedawna ze żłobka Misio Pisio, on jest na Ursynowie. Najbardziej przekonało mnie to, że grupy maluszków są małe- rzadkość w większości placówek. A poza tym- okolica jest bezpieczna, dobre warunki, catering, mi pasują godziny- odbieram malca o 17.00.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.