To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry laryngolog dziecięcy w Toruniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnieszkaa1
Witajcie, proszę polećcie dobrego laryngologa dziecięcego w Toruniu. Może być prywatnie albo państwowo. Znalazłam namiar na panią Mariannę Janeczek, czy ktoś ją zna? Państwowo terminy dopiero na koniec marca, może więc lepiej będzie prywatnie. Chodzi o migdałki u czterolatka.
bumbum
agnieszka starsza córcia miała poważne problemy natury laryngologicznej,niestety w Toruniu nie trafiłam na dobrego lekarza 32.gif nawet nie stwierdzono u niej wady słuchu.
Znalazłam świetnego lekarza ale w Bydgoszczy,wyprowadził małą na prostą bez zabiegów i operacji usunięcia migdałka.Jak będziesz chciała podam ci namiary do niego
agaton24
hej czy moge prosic o namiary na tego laryngologa icon_smile.gif
bumbum
proszÄ™

Gabinet Laryngologiczny Marek Matczak
85-529 Bydgoszcz
ul. Wojska Polskiego 19A
woj. kujawsko-pomorskie
powiat: bydgoski
TEL (52) 3632056


Przyjmuje:
poniedziałek, czwartek, piątek
od 17.00 do 20.00

wtorek, piÄ…tek

od 10.00 do 13.00

nie trzeba dzwonić i się rejstrować,przyjeżdżasz i cię przyjmuje
agnieszkaa1
Dziękuję bardzo za namiary! I pozdrawiam serdecznie:)
krajcarz33
Ja byłem na operacji endoskopowej zatok u Piotra Sawickiego. Okazało się po prześwietleniu, że mam jakąś zalegającą zmianę w obrębie ujść zatok przynosowych. Miałem co rok pogarszający się oddech. Zabieg przebiegł bez jakichkolwiek krytycznych odczuć z mojej strony, przy znieczuleniu miejscowym. Otrzymałem poza tym szereg merytorycznych wskazówek przed samym zabiegiem. Teraz mam już wentylację idealną icon_smile.gif Jestem wdzięczny, no i polecam serdecznie pana Piotra, bo rozumie problemy pacjentów i przykłada się do roboty icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.