To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co na kolacje

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
kolacja bedzie marokanska , rzeczona karmiaca jest polska i jada jakos bardzo ortodoksyjnie wiec musze zrobic cos osobnego.Co w ogole jedza karmiace ortodoksyjne?b
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Agnieszka Kamila
zapomniałaś dodać ze wszystko ( marchewkę kurczaki i ryż ) jedzą gotowane albo jeszcze lepiej na parze i że jeszcze jedzą buraki tez gotowane i piją wodę i nie jedzą cebuli i czosnku ( tak słyszałam nie wiem bo jadłam raczej wszystko)
odynka
i nie jedzą pomidorów, orzechów, czekolady, smażonego, tłustego, pestek itp;)

ja choć karmiąca jem wsio praktycznie;)
Zelda
ja też jadałam wszystko.a czemu ona nie je?
Agnieszka AZJ
Jak byłam ortodoksyjną karmiacą (z powodu alergii Ani i na zalecenie alegologa - sama bym na to nie wpadła icon_rolleyes.gif ), nie jadałam pod żadnym pozorem nienie.gif kurczakow ! Tylko indyk (ew. królik).

Żadnych produktów mlecznych, jajek, cielęciny i wołowiny, owoców cytrusowych i drobnopestkowych, tudzież warzyw, które mogą wzydmać 37.gif
odynka
o właśnie miałam napisać to co Agnieszka napisała - kurczak wcale polecany nie jest;) indyk, cielęcinka, wołowina chuda...
Ammm
CYTAT(odynka @ Wed, 19 Jan 2011 - 19:39) *
cielęcinka, wołowina chuda...


Nie, nie, nie - patrz post Agnieszki AZJ

Jeszcze winogrona i banany nie.
odynka
CYTAT(Ammm @ Wed, 19 Jan 2011 - 18:11) *
Nie, nie, nie - patrz post Agnieszki AZJ

Jeszcze winogrona i banany nie.

ale to przy alergii;) ale moge zle rozumiec bo migrena mnie dopadla:(
kasiunia
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 19 Jan 2011 - 16:15) *
cytowany post usunięto

i jabłka, zapomniałaś o jabłkach
semi
ortodoksyjne karmiące jedzą sam ryż 29.gif -a potem kolejno dołaczaja inne produkty sprawdzając, czy aby na pewno oseskowi nie szkodzą. Ja myśle, ze najbezpieczniej byłoby podac ten ryż wlasnie, kto ją wie, na jakim jest etapie 06.gif
agabr
bozesz Ty moj jak mawia Pani Stasia to moze ja sushi zwine ,ale no dobra taki kurczak ew indyk to ma byc zupelnie nieprzyprawiony "z wody" .Karmiaca jada cztery produkty, jednak pozostajac w zdziwieniu nie zapytalam jakie.b
Agnieszka AZJ
Jak cztery to najprawdopodobniej ryż, indyk, marchwka i jabłka - da się z tego zrobic suhi ? 37.gif
Abotak
CYTAT(agabr @ Wed, 19 Jan 2011 - 18:29) *
Karmiaca jada cztery produkty, jednak pozostajac w zdziwieniu nie zapytalam jakie.b



Karmiaca na takiej diecie winna przybyc z wlasnym prowiantem 37.gif
Albo w domu zostac 43.gif
Abotak
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 19 Jan 2011 - 18:59) *
Jak cztery to najprawdopodobniej ryż, indyk, marchwka i jabłka - da się z tego zrobic suhi ? 37.gif


Marchewka pewnie winna byc gotowana ( a z taka to ja sushi nie widze 03.gif )
Tudziez z jablkami. Niezaleznie od ich stanu skupienia
Indyk pewnie zamiast nori 04.gif
Agnieszka Kamila
generalnie to czego byś nie przygotowała to będzie zle, ja miałam w tym roku 2 karmiące na obiedzie urodzinowym dziecka ( roznica miedzy dzieciakami równe 2 m-ce), jedna jadła wszystko jak leci (rolady z fetą i orzechami pieczone w piekarniku zawijane w boczek sałatki wszelkiej maści), a druga piła tylko wodę i zjadła trochę chleba bez zadnych dodatków, chociaż przewidując ze będą karmiące na imprezie zrobiłam pierś indyczą na parze, marchew gotowaną i inne delikatesowe bzdety.......hmmm to się chyba nazywa brak zaufania do zdolnosci kulinarnych gospodyni icon_wink.gif
monte
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 19 Jan 2011 - 19:59) *
Jak cztery to najprawdopodobniej ryż, indyk, marchwka i jabłka

Albo bułka biała, kiełbasa krakowska, dżem wiśniowy i suchary.
Tylko błagam, nie każcie mi rozwijać tego tematu...
agnese
to może zadzwoń i sie podpytaj, po co kombinować, męczyć sie by ona stwierdziła, ze tego nie może, czasem te rzeczy które niby nie uczulają bywają też na liście zakazanych icon_smile.gif dzieci na różne rzeczy reagują
a swoją droga współczuje mama, które muszą być na tak restrykcyjnej diecie - oczywiście tym które muszą a nie katują sie dla zasady a nóż coś uczuli:)

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.