To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bolą mnie kończyny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
Od jakiś dwóch tygodni bolą mnie na zmianę albo ręce albo nogi.Ból jest wkurzający.Spię z nogami na poduszkach i rano jest w miarę ok.Jedynie tabletki przeciwbólowe pomagają.Pamiętam jak była mała tez miewałam takie bóle,nie tak silne,ale podobne w odczuciu.
Ćwiczę,ale to nic nie daje.Może ktoś ma podobnie i coś na to zaradził?
malgosia1968
maja ja mam to samo
ostatnio byłam u koleżanki i po 2 nocach wstałam z okropnym bólem rąk i to w częściach ruchomych(stawach) łokciowym, barkowym i nadgarstkowym
ból był taki że nie obyło się bez tabletek przeciwbólowych
i zastanawiałam się czy na ten ból ma wpływ to że ona mieszka nad Zalewem czy zmiana łóżka
ale w domu mam nieraz to samo
ból sprawia że szklanki z herbatą nie mogę utrzymać
zastanawiam się czy te bóle nie są spowodowane moim jakże już zwyrodniałym kręgosłupem
a i jeszcze często w nocy drętwieją mi ręce
niestety sposobu na to nie mam
ale chętnie poczytam może ktoś ma jakiś patent
A_KA
Mnie jeszcze niedawno bardzo dokuczały kolana. Myślałam, że już nie wiadomo co się z nimi dzieje. Dłuuuugo odwlekałam pójście do internisty. Brak czasu czy jak by tego nie nazwać... Ale w końcu się wybrałam. Stwierdziłam, że muszę do chirurga skierowanie dostać. Ból był coraz bardziej dokuczliwy. W nocy było ok, ale w dzień przy ruchu kolana bolały. Do tego jeszcze jakieś obciążenie i było jeszcze gorzej. Internista dał mi skierowanie na RTG kolan. Poszłam od razu. Wszystko wyszło ok. Jakieś tam maleńkie zmiany, ale na tyle małe, że internista stwierdził, że nic się nie dzieje. Dla świętego spokoju dał mi skierowanie do tego chirurga. Dał mi też tabletki przeciwzapalne. Pobrałam je trochę, około tygodnia (bo kolana przestały boleć i w dodatku jak poczytałam skutki uboczne tego leku, to stwierdziłam, że nie warto się truć dalej 29.gif ). Ból nie wrócił. Jest ok, od pół roku.

Do chirurga nie dotarłam 08.gif
Zelda
Mnie bolą całę ręce,i całe nogi.Nad woda nie mieszkam,nie wiem skąd te bóle...
Mafia
Maju, a może to po prostu stres i napięcie wychodzi?
Miałam taką sytuację. Bardzo bolały mnie nogi, tylko i wyłacznie nocą. To był trudny czas dla mnie. Poradziła mi lekarka branie magnezu z potasem. Przeszło. Wcześniej robiłam badania krwi, ale właśnie na niektóre mikroelementy.
Zelda
dzięki Mafia,ciotka właśnie też mi mówiła, żebym kupiła potas i magnez.
malgosia1968
maja ale nim zaczniesz brać potas czy magnez powinnaś zrobić badania krwi na poziom elektrolitów (potas i magnez) i jak jest nich niedobór dopiero je brać
mi lekarz mówił że bez konsultacji i badań nie powinno brać się tych elektrolitów bo mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc
najlepsza jest dieta w produkty zawierające dużo potasu i magnezu
Dirty Diana
Magnezu ni9e można przedawkować. Nie odkłada się w organizmie, jego nadmiar może spowodować ewentualnie biegunkę.
Maju, mam identycznie, ja obstawiam u siebie stres.
Zelda
no to musze poczekać 2-3 tygodnie,bo jutro nie dam rady...
dzięki dziewczyny
malgosia1968
CYTAT(Kaelsa @ Thu, 20 Jan 2011 - 18:21) *
Magnezu ni9e można przedawkować. Nie odkłada się w organizmie, jego nadmiar może spowodować ewentualnie biegunkę.
Maju, mam identycznie, ja obstawiam u siebie stres.

co do magnezu to zgadzam się że nie można go przedawkować
ale jeśli chodzi o potas to przedawkowanie jest bardzo niebezpieczne dla serca
dlatego przyjmujÄ…c potas zalecane jest badanie krwi
Zelda
ja ma tachykardie i wypadanie płatka zastawki mitralnej,więc chyba morfo jest konieczna.
Edzia77
Ja też tak miewam. To jakby takie dziwne drętwienie, nie umiem nazwać tego bólu Jak byłam nastolatką, tłumaczono mi, że rosnę. Potem faktycznie minęło. Teraz odzywa się od czasu do czasu. I jest to wkurzające, zwłaszcza gdy umiejscowi się nad kolanami... 21.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.