To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WÄ…tek sportowy:-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
wiewiórczak
Trwają mistrzostwa w piłce ręcznej i nasi idą jak burza.
Dziś mecz z gospodarzami, obstawiam wygraną Polaków.
Czy ktoś dołączy do mnie w kibicowaniu?
icon_cool.gif

Jeśli jest podobny temat, to proszę o zamknięcie tego wątku.
KAROLA3DAW
Wiewiórczak jestem z Toba 03.gif
Jako rodowita Polka nie mogę obstawiać innego zwyciezcy niz NASI icon_smile.gif
agniesia :)
Ja też się przyłączę i oczywiście NASI WYGRAJĄ! icon_smile.gif
grzałka
jeśli chodzi o ręczną to zupełnie przypadkowo byłam ostatnio na meczu Kielce-Olsztyn i nie powiem, bardzo widowiskowa dyscyplina

więc też trzymam za naszych
kasiaaaaa
I ja się wpisuję. Oglądam każdy mecz naszych "ręcznych chłopaków". icon_smile.gif
Oczywiście obstawiam ich zwycięstwo, ale obawam się, żeby czasem się nie pogubili... 43.gif
wiewiórczak
Na początku się pogubią, ale pozostaję w nadziei, że po przerwie się odnajdą.

No to koleżanki - szykujemy się
KAROLA3DAW
heh ... co za emocje 37.gif
Ale wierze ze koncówka bedzie nalezała do NASZYCH icon_smile.gif

KAROLA3DAW
Ah... icon_sad.gif Szkoda icon_sad.gif
No ale jak sie mowi wygrał lepszy icon_smile.gif
Mimo wszystko wierze ze jeszcze pokaza na co ich stac 03.gif
Anai_
Niestety nie udalo sie, ale mecz byl emocjonujacy.
Irenka.
za dużo strat, troszkę za mała skuteczność w rzutach na początku spotkania... Samym Szmalem i wiarą w Kolę się nie da...
Ale brawa za hart ducha i sportowÄ… walkÄ™!
Najprzystojniejszy polski zawodnik? Jurecki... icon_smile.gif
malgosia1968
w końcu to watek sportowy
co do piłki ręcznej oglądam i też kibicuje Naszym
ale lubię też oglądać i kibicować
biegi naszej Justyny Kowalczyk i biathlonie Tomasza Sikory
i skoki narciarskie i tu mamy coraz lepszych skoczków takich jak Kamil Stoch i Stefan Hula i oczywiście nasz mistrz Adam Małysz
naples
Dołączam do Was, jak to zazwyczaj bywa przy sportowych wątkach icon_smile.gif

Co prawda ręczna nie jest moją "najbardziej ulubioną" dyscypliną sportu, poza tym, że od niej zaczęłam przygodę ze sportem, ale lubię na nią patrzeć i kibicuję Polakom, mając sporą nadzieję na medal icon_smile.gif

Szkoda dzisiejszego meczu, ale walka była, emocje również, a to cieszy. Nachwalić się nie mogę Sławka Szmala, który pochodzi z opolskiego i się tego nie wstydzi, nie mówiąc już o tym, jakim jest fenomenalnym bramkarzem. Ciekawa jestem, jak Polakom pójdzie z drugiej rundzie.

Na weekend skupiam się na Pucharze Polski siatkarzy, ale oczywiście szczypiornistom życzę jak najlepiej icon_smile.gif

wiewiórczak, MŚ w nożnej się skończyły, teraz czas na ręczną widzę icon_wink.gif Ostatnio pisałam Adriannnie, że teraz, skoro mieszka w Rio, to pewnie na następnym mundialu będzie kibiciować Brazylijczykom, jak reszta jej rodziny na ubiegłorocznych MŚ 06.gif
AmiLa
Tez ogladalam, z mezem razem.
Starali sie Polacy, naprawde.
Gospodarzom jednak zawsze latwiej sie gra. Poza tym uwazam, ze sportowo Szwedzi nie byli calkiem fair (wikingi jedne!:-)
kasiaaaaa
CYTAT(Irenka. @ Thu, 20 Jan 2011 - 23:12) *
Najprzystojniejszy polski zawodnik? Jurecki... icon_smile.gif

Zdecydowanie tak! 06.gif

Czułam, że się pogubią. Najważniejsze, że gramy dalej, a taka lekcja może im się przydać do dalszych rozgrywek. icon_wink.gif
tissaia
Zważywszy na fakt, ze aktualnie mieszkam w Kielcach, mam męża kielczanina, który dodatkowo przez kilka lat trenował ręczną - poniekąd nie mam wyjścia i kibicować muszę. icon_wink.gif A że dodatkowo lubię i nawet byłam na kilku meczach Vive- to frajdę mamy wspólną.

Choć zdecydowanie wolę oglądać siatkówkę!
wiewiórczak
To była piękna porażka 37.gif
Myślę sobie, że ta przegrana dobrze im zrobi na psychikę i w kolejnej rundzie będą grać bardziej zmobilizowani.
Pamiętacie mistrzostwa w siatkę - nasi w grupie szli jak burza, potem jeden przegrany mecz z Brazylią i się posypali.

Jutro gramy z Danią, mam dziwne przeczucie, ale może to wynik przeziębienia 48.gif


A dzisiaj leć Adam leeeeć, zaś jutro biegnij Justyś bieeeeegnij 06.gif
oliwka1983
Ja niestety tylko trochę widziałam. Ale obejrzała bym sobie dobry mecz piłki nożnej 06.gif np. Liga Mistrzów.
Żoanna
no szkoda szkoda.jutro będzie lepiej
Irenka.
No moje drogie panie, dziś 20:15 jednoczymy siły kibiców i posyłamy słynne maluchowe fluidy naszym szczypiornistom!
Polska- Dania 20:15.

Do boju, do boju, do boju Polacy! (Bartosz Jurecki im pokaże miejsce w szeregu!)
wiewiórczak
CYTAT(wiewiórczak @ Fri, 21 Jan 2011 - 12:51) *
A dzisiaj leć Adam leeeeć, zaś jutro biegnij Justyś bieeeeegnij 06.gif


No i Adam wczoraj poleciał na najwyższy stopień podium, a dziś poza nim, niestety. 32.gif
Justyna druga, no ale Marit ma wdech, nie powiem icon_wink.gif

Z wątkowego obowiązku powiem, że Skra już jest w finale Pucharu Polski, kibicuję by w nim znalazła się Częstochowa. 06.gif

No, a wieczorem deser kibica, oby z Danią zagrali lepiej niż ze Szwedami

paulap
o rany 37.gif
Irenka.
CYTAT(wiewiórczak @ Sat, 22 Jan 2011 - 18:58) *
Z wątkowego obowiązku powiem, że Skra już jest w finale Pucharu Polski, kibicuję by w nim znalazła się Częstochowa. 06.gif


Kibicowałam Resovii z racji mojego miejsca zamieszkania icon_smile.gif
Ale Skra wygrała zasłużenie.

A Polacy- cóż... Wynik po pierwszej połowie wróżył większą porażkę. Ale sędziowie nie stanęli na wysokości zadania!
kasiaaaaa
Tak się wczoraj zastanawiałam, czy Wenta to ich czasem w czasie przerwy nie bił... Gdyby odrazu tak grali to by wygrali. Co do sędziów - może nie jestem obiektywna, ale trochę dali po bandzie. Natomiast niewykorzystany karny Tłuczyńskiego dałby remis i dodatkowy czas. A w moim odczuciu to brakło im minuty, może dwóch... No szkoda.
Irenka.
I bramka, która nie została uznana, a powinna!
W pierwszej połowie bodajże, gdy piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową...

Kibicujemy dalej!

PS. 14:30 finał MP w siatkówce...
wiewiórczak
Irenka, ja po prostu nie lubię Skry całościowo i Mariuszka, ale niektórym zawodnikom kibicuję, takiemu Winiarskiemu na przykłąd 06.gif
Dziś w finale kibicuję Kędzierzynowi oczywiście.

Swój pesymizm odnośnie wygranej z Duńczykami tłumaczyłam przeziębieniem, a może to było przeczucie?
Sędziowania się nie czepiam, bo mylą się raz na jedną raz na drugą korzyść, powinni sobie zażyczyć repleya w tv 06.gif

Dziś z Serbią musimy wygrać może 25:27?
Irenka.
No w Skrze dużo gwiazd z reprezentacji...

To dziś sportowe popołudnie, ale fajnie!
Orły Wenty- lećcie po zwycięstwo!
KAROLA3DAW
No to nadal mocno kciuki trzymamy za NASZYCH icon_smile.gif
naples
CYTAT
Z wątkowego obowiązku powiem, że Skra już jest w finale Pucharu Polski, kibicuję by w nim znalazła się Częstochowa.

Na Skrę nie ma w Polsce mocnych, kurcze, szkoda, bo denerwuje mnie ciągła dominacja jednego zespołu.
A moi, niestety nie dali dzisiaj rady Skrze, także PP nie dla kędzierzynian icon_sad.gif

CYTAT
PS. 14:30 finał MP w siatkówce...

Irenka. to był Puchar Polski, a nie Mistrzostwa Polski icon_wink.gif

Nasi szczypiorniści fundują nam niezłą dawkę emocji i stresujących wrażeń.
Paliptacji serca można dostać 37.gif
Szkoda przegranej z Danią tą jedną bramką, ale czasem tak bywa. Dzisiaj znów emocjonujący mecz, znów z przewagą jednej bramki, ale na naszą korzyść... We wtorek gramy z Chorwatami i liczę na zwycięstwo icon_smile.gif
FajnaMama
Myślałam, że wczoraj ducha wyzionę, a wtorku to juz się boje. Zawsze tak jest kiedy rodzinnie oglądamy mecze, jeszcze się dziwię, że sąsiedzi nie wezwali policji - taki wrzask, kiedy pada bramka.
wiewiórczak
CYTAT(wiewiórczak @ Sun, 23 Jan 2011 - 12:12) *
Dziś z Serbią musimy wygrać może 25:27?


Pomyliłam się o jedną bramkę 06.gif
Jak można 5 bramkową przewagę z pierwszej połowy tak roztrwonić?
Świetny mecz mojego ulubieńca Tłuczyńskiego.

Jutro z Chorwacją będzie zacięta rywalizacja do samego końca.

Naples, odnośnie Skry wolę przemilczeć, bo pieniądz daje wszystko. teraz trener Skry jest trenerem reprezentacji 48.gif
Irenka.
CYTAT(naples @ Mon, 24 Jan 2011 - 00:15) *
Irenka. to był Puchar Polski, a nie Mistrzostwa Polski icon_wink.gif


Wiem zła literka mi się wcisnęła icon_smile.gif

Siatkówki wczoraj nie dali mi oglądać- bo skoki.. A skoki mnie nudzą...
naples
CYTAT
Siatkówki wczoraj nie dali mi oglądać- bo skoki.. A skoki mnie nudzą...

U mnie problemu nie było, bo jedynie moja mama chciała skoki oglądać, a reszta siatkówkę, więc w efekcie skapitulowała icon_smile.gif Za to teściu miał problem i skakał po kanałach, raz skoki, raz siatkówka.

CYTAT
Naples, odnośnie Skry wolę przemilczeć, bo pieniądz daje wszystko. teraz trener Skry jest trenerem reprezentacji

Dokładnie, chociaż u nich mi się podoba to, że grają przeważnie zawodnicy z Polski, a nie obcokrajowcy.
Mają raptem trzech zagranicznych- Antigę, Novotnego i grającego cały czas Falascę. A inne kluby? Resovia ratuje się tym, że teraz Ahrem dostał polskie obywatelstwo, a niedługo Grozer też dostanie polskie obywatestwo, więc będą w komfortowej sytuacji. Zaś w Jastrzębskim Węglu na nic zdały się transfery zagranicznych graczy, bo jak się okazało nie po raz pierwszy- nazwiska nie grają. Jednak nie zmienia to faktu, że pieniądz w sporcie daje de facto wszystko.

A już jutro gramy z Chorwacją, czuję, że będą emocje, jednak mam nadzieję, że pozytywne dla nas.
Damy radę, liczę na naszych chłopaków icon_smile.gif
Irenka.
Do meczu niecałe trzy godziny.. Do boju, "szczypiorki"!
wiewiórczak
CYTAT(Irenka. @ Tue, 25 Jan 2011 - 17:30) *
Do meczu niecałe trzy godziny.. Do boju, "szczypiorki"!


Irenko, jakie 3 godziny?
Mecz o 18.15 06.gif
KAROLA3DAW
ojojoj cos nam sie chlopaki popsuly 41.gif
Szkoda ze im nie wychodzi 21.gif
Ja tam mimo wszystko mam nadzieje ze na IO w Londynie pokaza klase icon_smile.gif
naples
Tja i się nie udało 13.gif
Teraz jedynie trzeba mieć nadzieję, aby wywalczyć awans do IO...
wiewiórczak
CYTAT(naples @ Tue, 25 Jan 2011 - 23:01) *
Tja i się nie udało 13.gif
Teraz jedynie trzeba mieć nadzieję, aby wywalczyć awans do IO...


Najpierw awans do kwalifikacji do IO.
Chyba mam nieuzasadnione pretensje do Karola, jak on wchodzi nic im nie wychodzi 06.gif
Ratuje go tylko gol w meczu z Serbami.
zatem do piątku koleżanki 48.gif
Irenka.
CYTAT(wiewiórczak @ Tue, 25 Jan 2011 - 17:44) *
Irenko, jakie 3 godziny?
Mecz o 18.15 06.gif


ożesz, pokićkało mi się na amen... w rezultacie nie oglądałam, może to i lepiej, moje nerwy nie zostały nadszarpnięte...
Irenka.
yyyy...

Dzisiaj mecz o 17:40, prawda? Proszę jakąś dobrą duszę o utwierdzeniu mnie, że nie plotę bzdur znowu icon_biggrin.gif
naples
Irenka., tak tak, studio zaczynajÄ… o tej porze, a potem meczyk icon_smile.gif
Mam nadzieję, że szypiorki wygrają.
Irenka.
CYTAT
Irenka., tak tak, studio zaczynajÄ… o tej porze, a potem meczyk icon_smile.gif


Dzięki Ci, dobra duszo!
No to ja dziś do 17:00, po drodze sklep (piwko na meczyk) i akurat zdążę ze wszystkim do meczu.
A jutro mój mąż gra następną kolejkę w naszej lidze halowej.
Sportowy weekend, jupi!
wiewiórczak
Obejrzałam powtórkę meczu z Chorwacją, czy nie macie wrażenia, że nasi piłkarze są bez kondycji? Ich powrót pod bramkę wygląda, jakby odtworzenie było w zwolnieniu.
No i brakuje takiego lidera zespołu, jak Balić, ten to ma głowę na karku 06.gif

Jakiś pesymizm dopadł mnie przed dzisiejszym meczem, ale kibicować będziemy z całą rodziną do końca.
Żałuję, że w tym samym czasie rozgrywany jest pierwszy półfinał, ale nie można mieć wszystkiego.
KAROLA3DAW
Wiewiórczak moj mezus ostatnio własnie sie niezle wkurzal na te ich powroty 21.gif
Oni sie ciesza i zanim sie pozbieraj to przeciwnicy juz brame Å‚aduja 32.gif
Wierze ze taraz po krotkim odpoczynku pokaza klase 03.gif
KAROLA3DAW
To chyba bylo potwierdzenie ze cos w zespole nie gra 37.gif
wiewiórczak
No i stało się, przegrali.
Oglądałam oba półfinały, to była piękna gra zespołowa.
W finale kibicujemy Danii, a trzecie miejsce niech ma Hiszpania, wszak Espania forever icon_wink.gif
KAROLA3DAW
Ja tam bylam za Francuzikami icon_biggrin.gif
Ale Duńczycy pokazali klase i do ostatnich sekund wszystko wisialo na wlosku 29.gif
Szkoda ze zwyciezca moze byc tylko jeden 03.gif
naples
Szkoda, że Polacy odpadli icon_sad.gif
Teraz jestem ciekawa, czy będzie w PZPR dyskusja o zmianie trenera, jak to zazwyczaj po nieudanej imprezie bywa.
Osobiście na dzień dzisiejszy nie widzę na miejsce Wenty nikogo innego.
wiewiórczak
Dzisiaj, jako fanka Poznania, kibicujÄ™ Lechowi.
Runda wiosenna w lutym? Dobrze, że piłka jest "oczojebkowa" icon_wink.gif
naples
wiewiórczak musiałaś dobrze kibicować, bo wygrali icon_wink.gif

Ja póki co emocjonuję się siatkówką, ekstraklasą męska.

Nie wiem, czy widziałyście ceny biletów na Euro2012, osobiście się nieco przeraziłam, ale już zaczynam oszczędzać 08.gif
Link do artykułu: https://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...NOZNA/139246025
Irenka.
W Lechu grał ziomek, który pochodzi spod Krosna icon_smile.gif
Ale sprzedał się był Niemcom..
Peszko niejaki icon_smile.gif

Siatkówka męska- oj tak.. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.