To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fotelik 15-36kg

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Mam takie głupie pytanie. Muszę kupić corce fotelik. Chce taki 15-36 kg, ale... z rozkładanym oparciem, bo ona źle znosi jazdę i najlepiej jak śpi i nie chce żeby jej głowa zwisała. Teraz jeździ w Maxi cosi Priori. Rozkłada się tak kołyskowo. a te 15-36 to chyba tylko oparcie się rozkłada, to czy mi się to sprawdzi, czy do tego trzeba mieć jakieś specjalne fotele z tyłu rozkładane, bo ja jeżdzę antykiem icon_wink.gif
Gremi
ja jakis czas temu szukałam podobnego. Jedyny jaki znalazlam z conajmnie 4 gwiazdkami w testach to https://www.bobowozki.com.pl/product_info.p...;<osCsid>
Jezdzimy w nim juz jakis czas i jest w porzadku. Przed zakupem jednak warto przymierzyc fotelik do kanapy bo moze sie zdarzyc tak ze system odchylania foteloka sie nie sprawdzi (jesli kanapa jest wyprofilowana w jakis nietypowy sposob)
bb
My mamy MAXI COSI RODI:
https://www.tomi.pl/szczegoly/10903/
aczkolwiek liczenie na to, ze dziecko bedzie spalo jak w poprzednim wagowo foteliku jest zludzeniem.....
szantrapa
My concordy lift evo pt, niby da sie je odchylac do spania, jednak dziewczyny śpią bez tego i nie ma problemu, też się z priori na niego przesiadły obie.
gosiagosia
my mamy taki https://foteliki-caretero.pl/foteliki-samoc...-xl-9-36kg.html
tylko w naszym aucie scenicu ten fotelik musi byc z boku, bo nie mamy z tylu kanapy tylko fotele, a srodkowy jest za waski na fotelik. ogolnie jestem zadowolona.
pati.n
To może faktycznie lepiej 9-36 one się tak kołyskowo chyba rozkładają do spania
gosiagosia
W linku jest prezentacja jak się rozkłada. Jeden minus, że z siedzenia pasażera z przodu ciężko mi sięgnąć, żeby ten fotelik rozłożyć jak Szymek zaśnie w drodze, a tak to ok. No i plus taki, że jak jest położony, to przy hamowaniu głowa mu nie leci do przodu.
Gremi
no tylko ze ten fotelik nie ma zadnych testow zderzeniowych. Druga sprawa jaka by mnie zastanowila to rozpietosc wagowa. Czy dziecko ok 10 lat (tyle mniej wiecej maja dzieci ktore waza 30kilka kilogramow) bedzie czulo sie w tym foteliku równie wygodnie ok roczny szkrab?
szantrapa
No i dlatego kupiłam nowy, dobrze oceniany w testach fotelik 15-36. Bo moje dziewczyny juz ważą 18 i 22 kilo, a fotelik ma być na najbliższe 9 lat dla młodej, więc chciałam, żeby był najlepszy.
pati.n
Przejrzałam na necie na razie

bebe confort moby
maxi cosi rodi XR AP
maxi cosi rodi xr

w testach wypadły dobrze
wszystkie 15-36

jutro może uda mi się na żywo zobaczyć, tylko mam pytanie

lepszy taki 9-36 czy 15-36?
gosiagosia
CYTAT(Gremi @ Fri, 21 Jan 2011 - 21:28) *
no tylko ze ten fotelik nie ma zadnych testow zderzeniowych. Druga sprawa jaka by mnie zastanowila to rozpietosc wagowa. Czy dziecko ok 10 lat (tyle mniej wiecej maja dzieci ktore waza 30kilka kilogramow) bedzie czulo sie w tym foteliku równie wygodnie ok roczny szkrab?



wg mnie jest solidny. A co do wygody - ma wkładki wypłycające i przy głowie i pod pupę, także pasuje i dla mniejszego i dla większego dziecka.
bb
CYTAT(pati.n @ Fri, 21 Jan 2011 - 22:36) *
lepszy taki 9-36 czy 15-36?


wg mnie 15-36 bo wyznaje zasade, ze jak cos do wszystkiego* to rownoczesnie do niczego

*- w tym przypadku szeroka "pojemnosc" wagowo/wiekowa.
pati.n
bebe confort moby - na razie na tym stanęło icon_smile.gif

jakieÅ› opinie? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.