To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry laryngolog dzieciecy w poznaniu lub w poblizu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
pisalam na wielkopolskim i dziewczyny podaly mi namiar na jednego lekarza. niestety nie odbiera telefonu.
bardzo prosze, teraz na ogolnym, o jakies namiary na naprawde dobrego laryngologa dzieciecego, ktory nie bedzie sie bal zbadac porzadnie migdalow i w ogole zbada laryngologicznie od a do z.
chodzi o poznan lub okolice
Inkusia
Moja siostra była u lekarki w Baranowie. Jeśli chcesz zapytam o numer telefonu.
Lekarka przyjmuje prywatnie a pracuje w Raszei.
Moja siostrzenica jest po wycięciu migdałów.
myla
proponuje dr. Tiszer ze Śremu.... bardzo dobry laryngolog... przyjmuje w poniedziałki i srody prywatnie, ale na prawde warto, poszukaj w necie ul.Matejki 1 Śrem
Ciocia Magda
Dr Szydłowski (ten z poprzedniego wątku) pracuje w szpitalu UM na Szpitalnej - może spróbuj go tam poszukać?

Z innych moich laryngologicznych przygód - dobry laryngolog jest w Da-medzie na ul. Lwa. Nie znam nazwiska, ale są dwie panie i jeden pan - i o tego pana chodzi. Pracuje "za dnia" w szpitalu na Przybyszewskiego u prof. Szyftera, to chyba jeden z najlepszych laryngologów w Poznaniu. Może jeśli jest taka potrzeba skierować do tego szpitala. Natomiast za głęboko w te migdały nie zaglądał.

Takie prawdziwe badanie 3. migdała zrobiła moim dzieciom dr A. Skuratowicz na ul. Wojskowej - nie jest to miłe badanie dla dziecka, ale ona na szczęście robi to w miarę sprawnie. Za to przepisuje leki homeopatyczne.

No i ostatni znany laryngolog - dr Golusiński. Też z Przybyszewskiego, ale prężnie prowadzi prywatną praktykę na Jarochowskiego, robi zabiegi. Chodziłam do niego sama, więc nie wiem jak bada dzieci. W każdym razie, zdziera - rewizyta wyłącznie w celu wypisania recepty kosztuje tyle samo co zwykła wizyta i to niemało.

lena77
dziekuje bardzo.
myla - u pani tiszer juz bylismy.;(

uczepie sie jeszcze tego szydlowskiego i pomolestuje jeszcze.
jesli nie pomoze to uderze dalej, do tych, o ktorych pisala magda

Magda EZ-czy te leki homeopatyczne pomogly?
Ciocia Magda
wiesz, że w sumie chyba tak icon_smile.gif

Ewelina miała tak przerośnięty migdał, że nie mogła spać w nocy tak ciężko jej się oddychało. Najpierw byłyśmy u tego gościa na Lwa, dał skierowanie do szpitala i kazał się stawić na wycinanie wszystkich migdałów. To było w piątek, miałyśmy iść do szpitala w poniedziałek, ale postanowiłam iść jeszcze do Skuratowicz (w środę). Do tego czasu sytuacja z migdałami Eweliny się już nieco sama uregulowała, więc nie wiem czy bez tych leków homeopatycznych efekt nie byłby taki sam. W każdym razie, dr Skuratowicz też powiedziała, że homeopatia to ostatnia deska ratunku i jak nie pomoże to mamy iść na wycinanie migdałów. Do dziś mamy ich w domu komplet icon_wink.gif i ta sytuacja się już nie powtórzyła.
pinola
Dr Szydłowski jest the best ever - poczytaj sobie opinie o nim na "znanylekarz.pl" to już będziesz pewna.
Ja bardzo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Żabolek
CYTAT
Dr Szydłowski jest the best ever - poczytaj sobie opinie o nim na "znanylekarz.pl" to już będziesz pewna.
Ja bardzo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja tez polecam! Bylismy u niego z Kubą w sierpniu. Super lekarz z super podejsciem do dzieci! To on nie odbiera telefonu? Dziwne bo moja siostra niedawno do niego dzwonila i umówila córke na wizyte.
lena77
CYTAT(Żabolek @ Mon, 24 Jan 2011 - 16:23) *
Ja tez polecam! Bylismy u niego z Kubą w sierpniu. Super lekarz z super podejsciem do dzieci! To on nie odbiera telefonu? Dziwne bo moja siostra niedawno do niego dzwonila i umówila córke na wizyte.


dzwonie 2 tydzien z przerwami na weekendy i wtedy kiedy mi sie przypomnie, tak do 3 telefonow dziennie. (choc moze faktycznie spasowalam ostatnio). chyba pojade do swarzedza w ciemno i bede czatowac pod wejsciem.
Żabolek
Zdzwonie sie dzisiaj z siostrą i dowiem sie po jakim czasie ona sie do niego dodzwonila. My z dodzwonieniem sie problemu nie mielismy ale na wizyte czekalismy chyba 3 tygodnie. On niestety czesto wyjezdza i moze dlatego tak trudno go zlapać.
Żabolek
Rozmawiałam z siostra i Szydłowski bedzie dostepny dopiero po 15.02.
lena77
o rany, to ponad 2 tygodnie. czyli nie ma szans by odebral telefon?szkoda (wczoraj molestowalam go caly dzien do godz. 21 i nic)

bardzo bardzo dziekuje za informacje


ha, udalo mi sie w koncu. wytrwalosc zostala nagrodzona!!! wizyta za....miesiac. icon_smile.gif
dzieki bardzo serdeczne raz jeszcze
marvin78
Witam.

Poszukuje osób, które gościły w szpitalu pod ręką DR SZYDŁOWSKIEGO w Poznaniu. Chciałem się dowiedzieć jakie tam mają warunki techniczne. Czeka mnie tam laryngoskopia mojej córki a doktor powiedział przez telefon, że dostaniemy tylko krzesełko koło łóżeczka. Nie wyobrażam sobie jak trzy dni spędzić mamy na krzesełku. Dzień i noc. Przecież nie możemy małej zostawić nawet na minutkę w obcym miejscu.

Piszcie proszę jak sobie tam radziliście. Jest to wydaje mi się jedyny ( prócz Katowic) dostępny specjalista w tej dziedzinie. Tomek-sob@o2.pl gg 9228067
1dorota
moja przyjaciółka mieszka w Poznaniu już od kilku lat i tam właśnie leczy się cała jej rodzina. Ostatnio jej młodszy synek potrzebował porady laryngologa i chodzili do doktor Joanny Witkiewicz do przychodni Enel-med (cm.enel.pl/centrum-medyczne/nasi-lekarze/ Z tego co mówiła to dość szybko udało jej się postawić trafną diagnozę. Jeśli chodzi o podejście do pacjentów to mały bardzo lubił chodzić do pani doktor. Na pierwszej wizycie płakał, bo bardzo nie lubi wizyt u lekarza. Po krótkim czasie dał się przekonać do zaprzestania płaczu i dalsza część wizyty przebiegła bez problemu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.