To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Byłam wczoraj w kinie!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosia1
Z podziwiu godną regularnością, raz na...8 lat (!!!!!) mąż zaprasza mnie do kina. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Tak, tak - ostatnio w kinie na DOROSŁYM filmie byliśmy 8 lat temu. Ja byłam wtedy w ciąży z Krzysiem i w połowie filmu "Klient" wyszłam biegusiem, gaz do dechy do domu aby tylko dostać się do kibelka i....hmmm, resztę wiecie...icon_wink.gif W między czasie byliśmy kilkakrotnie z dziećmi na filmach dla Nich, ale sami dopiero wczoraj. Na Jasiu Fasoli oczywicie! "Johny English". Popłakałam się ze śmiechu. Mało z fotela nie zleciałam, tupałam nogami, kwiczałam, rżałam, gryzłam Darka w ramię. Ja kocham tego faceta! Oczywiście piszę o Jasiu Fasoli...icon_wink.gif

Film polecam nawet tym, którzy aktora nie lubią. Nie jest typowym filmem o Jasiu - Rowan przeszedł samego siebie, gra inaczej. Obejrzyjcie koniecznie!!!

Całuski
kunka
Gosia, raz na osiem lat? W takim razie musisz przejąć inicjatywę i Ty zacznij zapraszać męża icon_biggrin.gif . Kino to moje ulubione miejsce na randki (tylko nie zrozumcie mnie źle icon_redface.gif , oglądamy filmy, na ktore chodzimy). Nawet kiedy mamy ciche dni chodzimy do kina. Chciałabym zobaczyć tą Twoja żywiołową reakcje na film wink.gif (zwłaszcza jak gryziesz męża). Pozdrawiam. Kunka
anonimowy
CYTAT(kunka)
Gosia, raz na osiem lat? W takim razie musisz przejąć inicjatywę i Ty zacznij zapraszać męża  :D . Kino to moje ulubione miejsce na randki (tylko nie zrozumcie mnie źle  :oops: , oglądamy filmy, na ktore chodzimy). Nawet kiedy mamy ciche dni chodzimy do kina. Chciałabym zobaczyć tą Twoja żywiołową reakcje na film wink.gif (zwłaszcza jak gryziesz męża). Pozdrawiam. Kunka



Kunko kochana, ja też bym chciała, ale kino to bardzo droga rozrywka...Jeśli jeszcze weźmiesz pod uwagę naszą dwójkę dzieci, oczekującą że i One pójdą do kina i to z nami (!!!) - koniecznie, bez nas nie chcą...- to chyba już będziesz wiedzieć o co chodzi...Wczoraj zapłaciliśmy za kino 28 zł, to na dzisiaj jest dużo w naszym budżecie. Ale nigdy nie odmówię sobie Jasia Fasoli - jestem Jego najwierniejszą fanką.icon_smile.gif I dzieci zrezygnowały dla mnie z "Księgi dżungli"...Kochane mam dzieci, prawda? icon_smile.gif

Ja zawsze reaguję bardzo hmmm - żywiołowo. icon_smile.gif A na ten film nie można reagować inaczej! icon_lol.gif icon_lol.gif

Całuski Gosia1
Małgoś.dz
CYTAT
Ale nigdy nie odmówię sobie Jasia Fasoli - jestem Jego najwierniejszą fanką.icon_smile.gif


Gosiu! Jeśli tak bardzo polecasz - to nie mogę przejść obojętnie. icon_lol.gif
Zwłaszcza, że i ja i mój mąż również go uwielbiamy. I nie tylko za jego specyficzny humor, ale również za to, że jeździ Mini... icon_lol.gif
A my kochamy to cudowne autko...

Hi,hi, ciekawe czy ja również będę podgryzała swego małżonka tu i ówdzie...?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.