To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

laktator elektryczny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

promyx
Potrzebuję laktator elektryczny, ale dobry i niedrogi:) słyszałam o medeli i avencie a Wy co polecacie? Tylko taki żebym się podłączyła i już nic nie musiała robić, czyli np odpowietrzać go, bo taki mam i mi coś nie idzie.
isia83
CYTAT(promyx @ Sun, 23 Jan 2011 - 18:14) *
Potrzebuję laktator elektryczny, ale dobry i niedrogi:) słyszałam o medeli i avencie a Wy co polecacie? Tylko taki żebym się podłączyła i już nic nie musiała robić, czyli np odpowietrzać go, bo taki mam i mi coś nie idzie.


Ja korzystałam z Medeli Mini Electric i byłam zadowolona. Nie trzeba było z nim nic robić dodatkowego.
rysa154
medela mni electric super!
Ammm
Tylko medela!
Agga
Ja też mam Medeli Mini Electric i roruszał mi laktację rewelacyjnie. Teraz nie daje rady,ale to z innego powodu.
Eliszka
DopisujÄ™ siÄ™ do fanek medeli.
pati.n
Medela mini electric - używam codziennie w pracy icon_smile.gif
promyx
widzę że jesteście jednomyślne:)
ja zamierzam używać go właśnie w pracy i w związku z tym mam pytanie czy jest on cichy i ile czasu potzrebujecie na ściągnięcie nim pokarmu?
moko.
Polecam medele mini electric! Cichy nie jest! ale mój młody uspokaja sie i zasypia przy dzwieku silnika medeli mini.
Ile czasu potrzebujesz? to sprawa indywidualna! ja sciagam od 15-30 min, zalezy ile mleka chce miec!
ciao
też miałam medelę i cichy to on rzeczywiście nie jest,mnie osobisście denerwowało to jego "wycie"
KAROLA3DAW
Ja tylko przelotnie korzystalam z elektrycznego madeli i moze faktycznie nie byl najcichszy (co mi nie przeszkadzalo) ale spelnial swoja role doskonale icon_smile.gif
promyx
no to mnie przekonałyście, zakupię więc taki, a moze ktoś chce sprzedać? icon_wink.gif bo nie mogę korzystać ze sklepiku:(
pati.n
średnio cichy. 10 min 160 ml
rtonka
Ja tez mialam medelÄ™, polecam.
agula1980
Ja też mam medelę tylko że swing-a i bardzo sobie chwalę jest co prawda droższy niż mini electric ale niewiem czy lepszy bo nie mam porównania. Mi zależało aby był cichy no i swing jest na pewno bardziej cichy niż mini electric ( możesz sobie sprawdzić na youtube jaki odgłos wydaje mini electric i swing dla porównania). Ale jak będziesz używać tylko w pracy to spokojnie wystarczy Ci mini electric bo ja używam swojego kilka razy dziennie.
promyx
CYTAT(agula1980 @ Thu, 27 Jan 2011 - 21:16) *
Ja też mam medelę tylko że swing-a i bardzo sobie chwalę jest co prawda droższy niż mini electric ale niewiem czy lepszy bo nie mam porównania. Mi zależało aby był cichy no i swing jest na pewno bardziej cichy niż mini electric ( możesz sobie sprawdzić na youtube jaki odgłos wydaje mini electric i swing dla porównania). Ale jak będziesz używać tylko w pracy to spokojnie wystarczy Ci mini electric bo ja używam swojego kilka razy dziennie.


a czym sie różni ten swing od mini electrica? On ma takie kółko, do czego? Jakaś regulacja?
A swoją drogą to nie wiedziałam/nie wpadłabym na to, że na Youtubie można posłuchać jak pracuje laktator! 04.gif
agula1980
Wiesz co na pewno różni się ceną i jest cichszy to kółko a raczej cztery przyciski układające się w kółko służą do regulacji (+-), włączenia i jeden do zmiany z fazy stymulacyjnej na fazę ściągania ( taą fazę stymulacyjną stosowałam tylko w szpitalu aby pojawiła się i rozbujała laktacja) no ale tak jak pisałam jest on dwa razy droższy więc jeśli potrzebujesz tylko na ściąganie w pracy to nie ma sensu tyle płacić. A tak na marginesie gdzie ściągacie mleko w pracy bo ja niedługo wracam i się zastanawaim gdzie mam ściągać.
Eta
jakby co to ja mam medele mini electric na sprzedaż.
promyx
CYTAT(agula1980 @ Fri, 28 Jan 2011 - 12:30) *
Wiesz co na pewno różni się ceną i jest cichszy to kółko a raczej cztery przyciski układające się w kółko służą do regulacji (+-), włączenia i jeden do zmiany z fazy stymulacyjnej na fazę ściągania ( taą fazę stymulacyjną stosowałam tylko w szpitalu aby pojawiła się i rozbujała laktacja) no ale tak jak pisałam jest on dwa razy droższy więc jeśli potrzebujesz tylko na ściąganie w pracy to nie ma sensu tyle płacić. A tak na marginesie gdzie ściągacie mleko w pracy bo ja niedługo wracam i się zastanawaim gdzie mam ściągać.


u nas jest taki pokój socjalny na piętrze więc nie ma problemu z intymnościąicon_wink.gif
promyx
CYTAT(Eta @ Fri, 28 Jan 2011 - 15:09) *
jakby co to ja mam medele mini electric na sprzedaż.


napisałam do Ciebie priva
agula1980
Promyx - jestem ciekawa jak u Ciebie wyszło z tym laktatorem czy kupiłaś w końcu mini electric a może coś innego. A jesli kupiłaś medelę to koniecznie napisz czy jesteś zadowolona bo wszystkie Ci żeśmy polecały laktatory z medeli ale by było głupio jakby Ci nie odpowiadał. Mam jednak nadzieję że jesteś zadowolona i dobrze Ci służy icon_smile.gif
promyx
oczywiście kupiłam medele mini electric i jest super!!!!!!!!!!!! Dzięki dziewczyna za dobre rady, ściąga super, szybko, może nie za cicho ale mi to nie przeszkadza, a ja w międzyczasie czytam gazetkęicon_wink.gif i jest bardzo prosty w obsłudze i czyszczeniu, też będę go polecaćicon_wink.gif
jeszcze raz dziękiujęicon_smile.gif
maania
medela mini electric jest rzeczywiście świetna i ja miałam i nie żałuję. rewelacyjny laktator. znajomej teraz pożyczyłam bo miała tufi i jest zachwycona- mówiła, że różnica ogromna.
promyx
no ja też miałam tuffi i tam trzeba było go ręcznie odpowietrzać i nie ściągał tak jak ten, nie byłam z niego zadowolona, na szczęście szybko go sprzedałam nie tracąc na tym.
blaire
Ja również medelę mini electric polecam. Pomaga mi rozbujać laktację, bo kiepsko z nią było.
maania
CYTAT(blaire @ Thu, 03 Mar 2011 - 22:03) *
Ja również medelę mini electric polecam. Pomaga mi rozbujać laktację, bo kiepsko z nią było.


o właśnie- i ja na początku miałam spore problemy z laktacją i medela mnie uratowała- odciągałam systematycznie i się rozkręciło.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.