To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dębki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

artemizja
Wybieram sie w tym roku do Dębek. Słyszałam, że to świetna nadmorska miejscowość dla rodzin z dziećmi. Czy ktoś mi może pomóc wybrać domek? Chcemy wynająć domek na lipiec w dwie rodziny (4 osoby dorosłe + 3 dzieci do lat 4). Myślałam o takim domku https://www.debki.pl/obiekt,Domki%20elDORAd...78,1001030.html. Był tu ktoś kiedyś???
gema
miejscowość świetna! szybkie przejście na plażę i nie tak stromo jak w karwii icon_biggrin.gif i plaża szersza. sama szukałam tam domków na te wakacje, ale mąż powiedział, że nigdzie nie jedziemy ;(
Truśka
CYTAT(gema @ Mon, 24 Jan 2011 - 21:34) *
miejscowość świetna! szybkie przejście na plażę i nie tak stromo jak w karwii

no z tym szybkim przejściem na plażę przesadziłaś icon_wink.gif ale jak się dojdzie to rzeczywiście plaża ładna. Jak dla mnie za dużo tam komarów icon_wink.gif
artemizja
U nas niestety Dębki jednak odpadają. Ośrodek, o którym pisałam - Eldorado ma za małe sypialnie i nie zmieścimy się wszyscy. Natomiast inne domki są bardzo drogie. Teraz szukam czegoś w okolicach Mrzeżyna, Łukęcina. Patrzyłam też na Sarbinowo. Zależy nam na domku 3-pokojowym z łazienką i kuchnią do 300 pln. Ciężko jest coś takiego znaleźć.
artemizja
Niestety, nie znalazłam w Dębkach żadnego domku, który spełniałby moje oczekiwania (oczywiście główna przeszkoda to cena).

Dlatego poszukałam w innych miejscowościach nadmorskich i wypatrzyłam taki domek: https://www.iguana.przymorzu.pl/index.php. Jeszcze nigdy nie byłam w Chłapowie. Władysławowa tez raczej nie odwiedzałam. Domek zapowiada się dobrze. jest już wstępnie zarezerwowany.

Czy któs może sie ze mna podzielić jakąś refleksją na temat Chłapowa?
beata1104
CYTAT(artemizja @ Wed, 26 Jan 2011 - 20:51) *
Czy któs może sie ze mna podzielić jakąś refleksją na temat Chłapowa?

Ja byłam w Chłapowie, od strony Władysławowa pierwsze zejście na plaże jest w miare dobre, potem już po schodach.
Blisko do Władysławowa więc atrakcji dużo, ale w Chłapowie zdecydowanie ciszej nocą co dobre przy dzieciach icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.