To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ferie już rozpoczęte

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pyzunia
Nie wiem jak to możliwe, ale zupełnie nie mam pomysłu na wymyślenie atrakcji dla dzieciaków, 9 i 12 lat, żeby było trudniej to chłopak i dziewczyna - na szczęście wyjątkowo bardzo się lubią i fajnie razem bawią. Byliśmy już w aquaparku, na nartach, w kinie zatem chyba wszystkie atrakcje takie materialne na miejscu wyczerpaliśmy. Od środy mam urlop, zatem miło byłoby nam, czyli dorosłym, spędzić ten czas z dziećmi inaczej. Myślałam przejść się na olsztyńską starówkę, pochodzić ale co jeszcze, gdyż wiem że atrakcja dla dzieci to taka sobie. Może podzielicie się swoimi pomysłami na zapełnienie dzieciom czasu wolnego bez rujnowania kieszeni rodziców. Niestety u nas ceny biletów na basen itp w ferie podrożały, jednym słowem coś strasznego. Jednocześnie jakiekolwiek gry planszowe nie wchodzą w grę bo nuda, ciekawe jest tylko to co sporo kosztuje.
Pomocy.
anetadr
Warto popatrzeć na oferty miejskich ośrodków sportu. U nas w ferie zarówno basen jak i lodowisko (którymi zarządza miasto) są dla dzieci za darmo.

Aneta
Joanna 81
warto odwiedzić Bibliotekę. Tam zwykle dla dzieci organizowane są warsztaty, zajęcia, zerknij tu icon_wink.gif
anetadr
CYTAT(Joanna 81 @ Mon, 24 Jan 2011 - 21:58) *
warto odwiedzić Bibliotekę. Tam zwykle dla dzieci organizowane są warsztaty, zajęcia, zerknij tu icon_wink.gif


I tutaj icon_smile.gif

Aneta
Kotelka
Macie jakieś pomysły na atrakcje dla dzieci w Warszawie?
Mięta
Może Airo?
https://prezentynakazdaokazje.eu/ferie-w-wa...-by-byly-udane/

Zerknij sobie tutaj. Świetny ośrodek, w którym jest bardzo wiele pomysłów na organizację ferii dla maluchów. Sama w ostatnim czasie zastanawiałam sie nad zorganizowaniem ferii i postanowiłam zapisać dizeci na akrobatykę.

Zresztą na ich stronie jest rozpiska tego, jakie zajęcia oferują na miejscu. Na pewno wybierzesz coś dla swojego malucha.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.