To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Karwia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

renata19750702
Ktoś był? Polecicie jakieś sprawdzone noclegi?
Mafia
Byłam parę lat temu. Bardzo nam odpowiadało, bo to klasyczna dziura. Mieszkaliśmy bardzo blisko plaży. Nie wiem jaki standard Tobie odpowiada, my byliśmy w domu gościnnym Werona. Jest tam też mały kryty basen, więc syn miał co robić.
renata19750702
Dla nas koniecznie pokój z łazienką, a jeszcze lepiej z aneksem kuchennym i żeby samochód było gdzie zostawić. W tamtym roku byłam w Kudowie Zdroju (w górach). Za dobre pieniądze trafił się nam apartament - samodzielne mieszkanie - byliśmy bardzo zadowoleni.
anita b.
W zeszłym roku przejeżdżałam przez Karwię i nie ma ona już nic wspólnego z dziurą, tym bardziej klasyczną icon_wink.gif Masa ludzi, odpustowych kramów, tandety. Okropność.
Jeszcze trochę dziurowate jest Ostrowo (tuż obok), ale w niczym nie przypomina już tej dziury, którą było 7 lat temu.
Ostrowo jest trochę dalej od plaży, ale spokojnie można dośc na piechotę. I w ogóle tam jest fajniej 06.gif
Renata, jak chcesz, to mogę Ci podać namiary na ośrodek i pensjonat w Ostrowie.
golamar
Karwia dziurą na pewno nie jest; już od wielu lat są tam tłumy i to najczęsciej z rejonu Warszawy-jak zauważyłam.Plaża jest tam przepiękna i baardzo szeroka, ale to kilka kilometrów od "centrum....
ewita 77
Karwia jak dla rodzin z dziećmi moim zdaniem jest jak najbardziej odpowiednia.Nie wiem skąd nazwa" dziura"?Byliśmy tam dwa razy i zawsze wracamy zadowoleni a co najważniejsze dzieci też.Dojście do morza przechodzi przez las.Piękne otwarte morze i szeroka plaża z białym piaskiem.
Renata w tej miejscowości są zarówno apartamenty z aneksami jak i zwykłe kwatery z łazienkami ,w większości lokalizacji jest miejsce do zaparkowania i kącik zabaw dla dzieci.Miejsc noclegowych jest naprawdę mnóstwo także jest w czym wybierać.Tylko lepiej nie jechać na żywioł w sezonie bo możesz nie mieć gdzie spać,dosłownie.
justin
poproszÄ™ o namiary na sprawdzone kwatery.
Dom gościnny Werona, trochę za drogo jak dla mnie.
nantu
w zeszłym roku byliśmy w KArwi, w tym też jedziemy, właśnie dzisiaj zarezerwowałam pokój- niestety z terminami łatwo nie było:( rok temu mieliśmy baaaardzo fajny pokoik 2osobowy z lodówką, czajnikiem, tosterem i piekarnikiem, wszystko noiwe, bardzo miła właścicielka, pokoje z balkonami(co mnie zdziwilo, nie bylo stolikow tylko krzesełka..., ale to w całej karwi, bo specjalnie potem na to uwage zwróciłam..), nie wiem jak z większymi pokojami (jeżeli jedzie sie z dziećmi...), do plaży blisko bardzo, ten dom gościnny nazywał się Limartel, w tym roku jedziemy na tą samą ulicęicon_wink.gif upatrzyliśmy sobie w zeszłe lato w drodze na plażę pensjonat Koliber, właśnie zarezerwowałąm pokój na sierpień, podoba mi się to, żepokoje na dole są z wyjściem na ogródek/taras, jest kawałek trawki, można wystawić wózek, a większe dziecko ma wieksza swobode niz na balkonie, tak mi się przynajmniej wydaje... zobaczymy w praktyce, w końcu to nasze pierwsze wakację z dzieckiem;) ale karwię polecam- szczególnie z dziećmi;)
malgog
polecam nemo
https://www.nemo.wczasowicz.pl/
jeździliśmy kilka lat pod rząd kiedy chłopcy byli mniejsi
najlepsze są pokoje na parterze z aneksami kuchennymi i bezposrednim wyjściem na plac zabaw, na pietrach są bez aneksów ale za to z balkonami
pensjonat bez wyżywienia ale o to naprawdę nie trudno - w okolicy bliskiej sporo miejsc ze świetnym żarciem
dobrze wyposażony plac zabaw, parking zamykany w obrębie, wszystko schludne i zadbane
no i na koniec...przesympatyczni właściciele życzliwi i bardzo pomocni
no i 150 m od plaży
w pokojach czajniki, sztućce, talerze, lodówka, wszystkie w łazienkami, na korytarzach mikrofale i odkurzacze, pralka + suszarnia
naprawdÄ™ polecam

zapomniałam
zdjęcia na stronie są sprzed kilku lat, w rzeczywistości plac zabaw zdecydowanie lepiej wyposażony, zabawki w świetnym stanie, co wieczór ognisko, gril, raz w tygodniu kociołek serwowany przez właścicieli...no i piwo gratis dla pensjonariuszy icon_smile.gif
właściciele organizują zabawy dla dzieci z nagrodami, dyskoteki, naprawdę atmosfera świetna aż chce się wracać
renata19750702
O, to NEMO mogłoby być, dzięki. Wieczorkiem skonsultuję z mężem.
justin
W Nemo nie ma pokoi czterosobowych. Właścicielka poleciła nam słoneczko icon_smile.gif
malgog
CYTAT(justin @ Sun, 06 Feb 2011 - 19:46) *
W Nemo nie ma pokoi czterosobowych. Właścicielka poleciła nam słoneczko icon_smile.gif


to niemożliwe - w pokojach (co zresztą widać na zdjęciach) są 2 łóżka 2 os. + wersalka dla 2 osób, większośc pokoi zajmują rodziny z co najmniej 2 dzieci , są tez pokoje 3-osobowe (mniejsze)
w Nemo sÄ… tez apartamenty 6-osobowe
słoneczko to pensjonat obok - nie umywa się do Nemo
okruszek
zapraszam na półwysep helski do chałup:-)
justin
stanęło na Dziwnówku

https://www.dziwnowek.net/
oliweczkas
Byłam w Dziwnówku trzy razy. Spoko-dziura, ale ludzi sporo. Bliziutko do plaży, do Międzyzdrojów.
agnese
ja jeździłam do akrwieńskich błot II - cisza spokój a do Karwi spacerkiem możan lasem się przejśc icon_smile.gif
byłam tu https://familia.wczasy.pl/
anulek72
Ja uwielbiam Karwię, szczególnie za fantastyczną plażę, nmiesamowicie miękki piasek, łagodne wejście do morza i stosunkowo ciepłą wodę. Sama miejscowość zmienia się, pięknieje choć jeszcze wiele do zrobienia pozostało.
Ośrodek który mogę polecić to Sęk - domki, wyżywienie, duży plac do zabawy, boisko i liczne atrakcje zawarte w cenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.