To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

DARMOWY DZIENNY ZESTAW PIELUSZEK PAMPERS

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

edziola
https://www.streetcom.pl/language/pl-PL/Ank...C7-BFC2725030A5

Pod tym linkiem można zamówić dzienny zestaw pieluszek Pampers Sleep & Play
Agnelka25
dziękuję za info. icon_biggrin.gif
m4rusia
u mnie na stronie informującej o statusie przesyłki już daaaaawno kiedy wyświetlało się, że "paczka została wysłana" a skrzynka pusta ;(
kala101
Ja tak samo miałam z pampers premium care też niby wysłali a nigdy nie dotarła icon_sad.gif za to na adres bratowej i owszem dotarła i ona mogła sobie spróbować
agula1980
Ja tylko chciałam napisać że miałam tak jak Kala też zamówiłam ale nie dotarło icon_sad.gif nawet wysłałam im e-maila ale pozostał bez odpowiedzi.
odynka
my tez nie dostalismy... fajny sposob na stworzenie katalogu danych osobowych;)
blaire
U nas podobnie, paczka nie dotarła. Na maila również nie odpowiedzieli.
m4rusia
CYTAT(kala101 @ Wed, 09 Feb 2011 - 10:09) *
Ja tak samo miałam z pampers premium care też niby wysłali a nigdy nie dotarła icon_sad.gif za to na adres bratowej i owszem dotarła i ona mogła sobie spróbować


U mnie podobnie. Ja nie dostałam a szwagierka tak. Może oni tylko do szwagierek/ bratowych wysyłaja icon_wink.gif

Odynka słusznie prawi icon_wink.gif
kala101
U mnie też nic icon_sad.gif
sonia18a
a ja dostałam maila, że paczki zostaną wkrótce wysłane 43.gif
m4rusia
''wkrótce'' to pojęcie względne icon_wink.gif Ale moze się doczekasz icon_wink.gif
Agnelka25
Ja też czekam i wątpię że się doczekam icon_wink.gif
sonia18a
ale jedną już dostałam, a tego maila wysłali sami od siebie
Agnelka25
A jednak doczekałam się dziś dostałam przesyłkę z 4 pieluszkami icon_biggrin.gif
rysa154
ja tez dzisiaj dostałam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.