To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mazaki do kÄ…pieli

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aj80
Kupiłam mazaki do kąpieli



Chciałam je dziś wypróbować i nie piszą. Wrzuciłam do wody, nie piszą. Co muszę z nimi zrobić? Chyba jakaś niekumata jestem ...
Tuni
Może coś docisnąć, żeby przedziurawić pojemniczek z tuszem, jak w piórze na naboje icon_smile.gif
cath
Mocno przycisnąć, tak jak byś chciala je wdusić.
aj80
Faktycznie, działa, dzięki wielkie dziewczyny, ale wstyd 04.gif icon_biggrin.gif
Tuni
Ty nie dziękuj, tylko dzieciakom zdjęcia porób i pokaż co "zmalowały" icon_smile.gif
szczurki2
A JAK SIĘ MAZACZKI SPRAWUJĄ? Gdzie kupiłaś?
cath
Mazaki można kupić w wielu sklepach z zabawkami np. Smyk. I zdecydowanie lepiej pisze się nimi po wannie niż skórze.
aj80
Ja kupiłam w Askocie. Na skórze faktycznie kolory nie są takie mocne jak na zdjęciu, ale po wannie ładnie piszą icon_smile.gif Dzieciaki szczęśliwe icon_smile.gif Zdjęcia raczej nie nadają się do publikacji icon_wink.gif
iwonakam3
o takim czymś nie słyszałam 06.gif drogie są?
maania
ja kupowałam za ok 25 zł. radość taka, że dziecko z kąpieli nie ma ochoty wychodzić.
Zelda
CYTAT(aj80 @ Sun, 30 Jan 2011 - 17:59) *
Faktycznie, działa, dzięki wielkie dziewczyny, ale wstyd 04.gif icon_biggrin.gif

ja 10 minut nalewałam do nich wody;) i nie pisały icon_wink.gif
Hania maluje po wannie,a Oli nalewa wody do zakrętek icon_wink.gif
Żoanna
mazaków nie próbowąłam.
ale farb do kÄ…pieli nie kupujcie sÄ… beznadziejne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.