To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak spędzić czas wolny z 3 latką w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mućka
Wybieramy się z Julą za tydzień do Warszawy.
Będziemy przez weekend. Czy możecie polecić jakieś ciakawe miejsce gdzie mogłabym wybrać się z dzieckiem ?
ew jakie miejsce na kawe możecie polecić. Najlepiej z kącikiem zabaw icon_wink.gif
Byłabym baaardzo wdzięczna
mamajul
na kawe to pewnie do kalimby albo do nas do stupociech. i zajecia sa w weekendy w obu mijescach i kawa i kacik zabaw icon_smile.gif.
Rosiczka::
Hmm, cześć Mućka.
Tak dawno nie zaglądałam na forum, a tu taka niespodzianka. Trzy razy sprawdzałam, kiedy napisałaś tego posta icon_smile.gif W takim razie może teraz uda nam się spotkać?
anita b.
Mućka, jak moje dziecko miało 3 lata to dobrze sprawdzało się zoo, Łazienki (karmienie karpi, szukanie pawi i wiewiórek), na Starówce chodzenie po murach miejskich lub patrzenie z róźnych miejsc skarpy wiślanej na Wisłę, a także Muzeum Kolejnictwa i Muzeum Wojska Polskiego.
Fajnie jest pono w Centrum Nauki Kopernik, jest część dla dzieci w wieku 2-6 lat, ale nie wiem, jak się tam odnajdują 3-latki.
12-13 lutego będzie też w Warszawie duża wystawa kotów rasowych.
Mućka
o jaa.. kociaki icon_smile.gif super !! dziękuje bardzo w imieniu Juli icon_smile.gif

Rosiczka odezwij sie na gg icon_wink.gif i do zobaczenia... 06.gif
Grażyna7
Wg mnie dobra kuchnia jest w restauracji Akademia na Różanej, kuchnia polska szczególnie rozpływa sie w ustach icon_razz.gif a i mają kącik zabaw i organizują przy weekendach animatorów icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.