To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotka się ktoś ze mną choć na chwilę?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sdw
Będę we Wrocławiu od 27 lutego do 4 albo 5 marca. Od 28 lutego do 3 będę miała wolne wszystkie popołudnia. Gdzieś pewnie od około 17.00. Z dziką przyjemnością spędziłabym choż jedno popołudnie w miłym maluchowym towarzystwie. Jest szansa?

Podpowiedzcie mi też, proszę, co koniecznie powinnam zobaczyć, gdzie się udać, co powąchać, a co pomacać. Być moze bedę z Najstarszą, więc dobrze byłoby tak ustalić plan pobytu, żeby był interesujący tez dla niej. Tym bardziej, że do szesnastej będzie warowała w hotelu czekając na mamusię icon_wink.gif
Kamila-w1
Ja niestety nie z Wrocławia ale studiowałam Tam. Obowiązkowo musicie zobaczyć Panoramę Racławicką.
basiaw
Panorama obowiązkowa, Rynek, wejść na wieżę Kościoła Garnizonowego, basen aquapark, lodowisko przy pergoli, Ostrów Tumski koniecznie wieczorkiem i w dzień żeby móc wejść do Katedry, jak tylko będą wystawiać to do teatru Capitol na Czarnoksiężnika z Krainy Oz, i pewnie obejrzeć krasnale wrocławskie.
A po tym wszystkim spotkamy się może gdzieś w mieście na kawie icon_smile.gif
Kasiusia
Polecam oczywiście Rynek i okolica, piękną synagogę na Włodkowica, można przysiąść w czekoladziarni na chwilkę ( są tam organizowane zajęcia dla dzieciaków, a nóż traficie na coś fajnego). Ostrów Tumski, zoo i okolice czyli pergola, to na tę chwilę przychodzi mi do głowy.
Miłego pobytu życzę icon_smile.gif) jeśli będzie potrzeba służę pomocą icon_smile.gif
Monika ww
Ja bardzo chętna jestem na spotkanie, to akurat będzie już po feriach, więc będę we Wrocławiu icon_smile.gif
menada
Ja też jestem chętna !!!!

Koniecznie musicie przejechać się zabytkowym tramwajem. Jeździ z placu teatralnego pod halę ludową (wrócić też można icon_wink.gif) chyba co 0,5 h, a bilet kosztuje jakieś 4 zł.
Najstarsza pewnie ucieszy siÄ™ z wizyty w aquaparku
Monika ww
I co ze spotkaniem?
Ewcia!
No właśnie, co? Chętnie dołączę icon_smile.gif
To przecież już TEN tydzień.
Czy sdw przyjechała?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.