To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plastikowe nakrętki dla Mariki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ania i Marika
Zbieramy plastikowe nakrętki dla Mariki Kassan chorej na Mózgowe Porażenie Dziecięce i Niedowład Lewostronny.Pieniądze ze sprzedanych nakrętek my rodzice Mariki przekażemy je na rehabilitację w wodzie która jest bardzo kosztowna i przekracza możliwości naszego rodzinnego budżetu.
Plastikowe nakrętki po sokach,napojach,środkach chemicznych i przemysłowych można przesłać na adres:
Anna Kassan
ul.Fabryczna 8/2
55-080 Kąty Wrocławskie

PAMIĘTAJ!!! CHRONIĄC ŚRODOWISKO-POMAGASZ MARICE!!!

Wszystkim którzy dołączają się do akcji nakrętka chcemy już teraz z całego serca podziękować!!!
Ania i Marika
Czy ktoś nam pomoże w zbiórce tych nakrętek???
Kamila-w1
Na pewno ktos pomoże, ale może warto nagłośnić sprawę??
W mojej miejscowości jest dziewczynka chora na nowotwór, zbieraja nakrętki dla niej, w szkole, sklepach i przedszkolu....
Życzę powodzenia.
Ewcia!
W naszej okolicy (w szkole, domu kultury) zbierane są nakrętki. Jest nawet coś w rodzaju wspólzawodnictwa klas.
Natomiast, z całym szacunkiem dla zbożnego celu, przesyłanie nakrętek pocztą jest zupełnie nieracjonalne. Koszt przesyłki zdecydowanie przewyższa jej wartość .
Ania i Marika
Jestem z Kątów Wrocławskich,więc z okolic mogę odbierać te nakrętki sama.

Dlatego też proszę Was o pomoc.
anax
Ja zbieram dla Ciebie.Już mam sporo icon_smile.gif.Może napisz do kiedy zbierasz albo ile Ci brakuje żebym wiedziała do kiedy mam zbierać.
Ania i Marika
Kochana bardzo dziękuje Ci za pomoc.Ja dopiero zbieram miesiąc te nakrętki,także to dopiero początek.Potrzebuje ok.3,5 tony.
kasiazielonka
u mojej Julki w przedszkolu dzieciaki sa zaangazowane w ochronę srodowiska porozmaiwam z dyrektorka, moze oprócz pojemnika z bateriami mógł by stanać taki na nakrętki - mogę go nawet przygotować icon_wink.gif ,później mogę je zbierać w domu jak się uzbiera cos wiecej to mogę dawać Ci znać, ale niestety w transporcie już nie mogę pomóc,

co myślisz???
odezwij się, może cos wspólnie zaradzimy i mam jeszcze jedną sprawę ale napisz na prv icon_smile.gif
buziaki dla Mariki
basiap1981
Witam icon_smile.gif
Mam na imię Basia, mieszkam w Twardogórze.
Razem z mamÄ… i kilkoma znajomymi w pracy zbieram nakretki.
W chwili obecnej oddaję je przyjaciółce, a ona przekazuje je dalej. Pomyślałam jednak, że warto pomóc konkretnej osobie, w tym przypadku Marice.
Chciałabym nawiązać kontakt, najlepiej telefoniczny z mamą Mariki gdyż niezawsze mam dostęp do internetu.
Ps. Na dzień dzisiejszy mam już trochę nakrętek, a w najbliższych dniach (dokładnie od 01.08-08.08) wybieram się do Wrocławia więc może ktoś miałby możliwość odebrania ich ode mnie.
Pozdrawiam i czekam na odp.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.