To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zhu zhu pets

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aj80
Czy wasze dzieci lubią się bawić zhu zhu pets? Czy to jest zabawka na dłużej, czy dzieci szybko z niej rezygnują? Jest trochę zestawów na allegro, ale często spotykam opinię "moja córka/mój syn nie lubi się tym bawić", "nietrafiony prezent", więc jak?
szantrapa
Trafiony. Lubią. Dużo się bawią, przytulają, śpią z nimi.
Aaaa i jeszcze jedno, bawią się chomikami, natomiast auto i garaż uzywane były tylko pierwszego dnia, teraz stoją i łapią kurz icon_wink.gif
Uważać tylko na włosy, bardzo szybko się wkręcają.
grzałka
nietrafiony
zabawka na chwilę, teraz za to świetnie bawi się nimi nasz kot
cath
Moja 4,5 letnia bratanica była zachwycona tylko na chwilę, natomiast jej siostra (6 lat) nie rozstaje się z zhu zhu ani na krok.
I faktycznie trzeba uważać na włosy.
Agnes-3
Claudia ma dwa i caly zestaw tych...korytarzy icon_rolleyes.gif Bawila sie z dwa , trzy dni teraz wszystko lezy i sie kurzy.Chcialam sprzedac ale nie pozwolila.Musi swoje odlezec 48.gif
aj80
czyli tak pół na pół icon_rolleyes.gif
mamami
Moje dzieci też straciły zainteresowanie po trzech dniach, teraz sie czasem któremuś przypomni to sobie puści ze dwa razy. Mamy same chomiki, bo te korytarze to jestem pewna że by tylko leżały.
gerda
Moja córka od pierwszego dnia bała się puszczać tego chomika gdziekolwiek, bo pewnie wejdzie pod łóżko i już sam nie wyjdzie. Uruchamia go bardzo rzadko, a poprzedzone jest to zabezpieczaniem kartonowymi pudłami wszystkich szpar. Nie wiem skąd jej się wzięła ta przezorność, nikt jej nie straszył że chomik się gdzieś zaklinuje, to chyba jej własna wyobraźnia tak działa. W każdym razie leży cały czas w oryginalnym pudełku. Bezpieczny.
aj80
to może zastanowię się nad samymi chomikami icon_wink.gif
aj80
to może zastanowię się nad samymi chomikami icon_wink.gif
szantrapa
Ja też tak myślę, teraz chętnie dokupiłabym na urodziny na przykład, same chomiki, garaż i auto stoi i się kurzy. W ogóle nie są używane.
Bluśka
Mamy już 8 chomików. 37.gif Do tego pizzerie i auto. Oczywiście lezą i się kurzą 21.gif ale samymi chomikami dzieciaki się chętnie bawią.
aj80
dzieciaki wybrały już po jednym chomiku na allegro, teraz czekamy icon_smile.gif zastanawiam się jeszcze nad tym nosidełkiem z kocykiem czy dokupić
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.