To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sztuczne rzęsy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocurek
Pooglądałam sobie przypadkiem na All produkty typu sztuczne rzęsy, i zafrapował mnie temat.
Kupiłabym sobie jakiś zestawik np. na disco icon_wink.gif ale nic na ten temat nie wiem.
Spośród produktów do "tych" rzeczy prócz sztucznych rzęs gotowych, są tez pojedyncze, w kępkach, są jakies kamienie nefrytowe do kleju (po co???) są jakies włókniny, a ja nawet nie wiem co i jak.
Ci sprzedający pojedyncze mwią o metodzi klejenia 1:1, niby do włosa icon_rolleyes.gif Ma to być trwałe, i naturalne, ale jak to zrobić?
Z kolei takie gotowe chyba klei sie prosto, ale czy tak samo odkleja? czy sÄ… jednorazowe?

Mam nadzieję, że jest tu na forum jakaś obtrzaskana icon_wink.gif w temacie osoba, i wyłuszczy mi łopatologicznie, co i jak.
ProszÄ™ 02.gif
maania
Ja też chętnie poczytam. Bo moje dotychczasowe próby zagęszczenia rzęs nie były udane- próbowałam sama przyklejać te kępki ale albo ja jakaś niesprawna jestem manualnie albo ten klej jakiś nie bardzo(łudzę się, że to to drugie;) ) wizażystka jak mi przyklejała to było świetnie ale miałam to cudo dwa razy i to w całości a nie kępkach które rzekomo bardzo naturalny efekt dają.
KAROLA3DAW
Ja niestety nie uzywam takich specyfikow bo ma za wrazliwe oczeta icon_sad.gif
Ale siostra meza wlasnie przed studniowka sie stroila i najpierw sama w domu probowala naklejac te w calosci ale koncowki jej sie odklejaly co nie wygladalo zbyt estetycznie 29.gif
Poszla do kosmetyczki i ona lepszym klejem swietnie jej to zrobila icon_smile.gif
Jak dla mnie lepiej wydac wiecej kasiorki i kupic zestawik z lepszym klejem ktory tez nie podraznia tak spojowek jak ten z przyslowiowego straganu 37.gif
Kocurek
No w tym problem, że dopóki nie spróbujesz, nie będziesz miała pojęcia, który klej jest lepszy, a który gorszy. Trudno kupić 5 tubek, gdy jedna kosztuje od 30-60 zł (a są i droższe). Trochę to za droga zabawa, jak dla mnie. Dlatego miałam nadzieję, że wypowie się ktoś, kto robił komuś lub sobie taki makijaż z użyciem sztucznych rzęs, albo miał robione w salonie.
KAROLA3DAW
Siostra meza kupowala bodajże za 12 zl wiec to bylo lekko szajskie wiec klej za 30-60 zl powinien spełniac swoja role icon_smile.gif
Poza tym moim zdaniem u kazdej z nas moze klej inaczej zadzaialac bo i kształt oka sie rozni icon_smile.gif
grubassek:)
ja bym chyba nie eksperymentowała:) kilka moich znajomych probowalo tego typu wynalakow i wszystkei byly niezadowolone- albo klej kiepski, albo rzesy zbyt grube i wystraszające:) lepiej isc do kosmetyczki, zaplacic pare zlotych i miec gwarancje ze bedzie sie trzymalo:)
z reszta teraz jst taki wybor w tuszach do rzęs ze mozna naparwde swietnie pogrubic i wydluzyc rzęsy.....
Edzia77
moja kuzynka opowiadała, że do tego trzeba też mieć jakiś specjalny płyn do mycia, bo po użyciu wody spływają icon_smile.gif Chyba, że coś źle zrozumiałam, całkiem to możliwe 08.gif
mamami
Kocurku w sprawie klejów nie pomogę ale rzęsy w kępkach wyglądają naturalniej niż te w całości, nie jest to zbyt wielka filozofia je kleić, troszkę wprawy i już. Przy tych w całości koniecznie musisz użyć eyelinera przy makijażu, żeby zakryć miejsce klejenia, bo nigdy nie wkleisz idealnie w linii swoich rzęs, jest to niewykonalne po prostu. Kępki wklejasz w linię rzęs, dlatego efekt naturalniejszy.
Kocurek
CYTAT(mamami @ Wed, 09 Feb 2011 - 18:56) *
Kocurku w sprawie klejów nie pomogę ale rzęsy w kępkach wyglądają naturalniej niż te w całości, nie jest to zbyt wielka filozofia je kleić, troszkę wprawy i już. Przy tych w całości koniecznie musisz użyć eyelinera przy makijażu, żeby zakryć miejsce klejenia, bo nigdy nie wkleisz idealnie w linii swoich rzęs, jest to niewykonalne po prostu. Kępki wklejasz w linię rzęs, dlatego efekt naturalniejszy.


Próbowałaś? To się wkleja przed zrobieniem makijażu, czy po?
mamami
Kocurku próbowałam bo ja jestem po szkole wizażu icon_smile.gif i tam nas takich rzeczy uczyli. Kleisz zawsze przed zrobieniem, żeby potem wszystkie miejsca klejenia ładnie zakamuflować. Jestem pewna, że sobie z tym bez problemu poradzisz bo nasz sprytne palce icon_wink.gif
Kocurek
Fajnie icon_smile.gif pobawię się kiedyś icon_smile.gif a jeszcze mi powiedz, czy po wykonaniu makijażu tuszuje się rzęsy?
mamami
Tuszuje icon_smile.gif
Kocurek
Dzięki!
Julia2006
A u mnie koleżanka sobie zrobiła. Wyglada fajnie, ale kosztuje około 100 zł na miesiąc, bo co jakiś czas wypadają i trzeba je wymieniać. Dla mnie szkoda pieniędzy.
Aleksandra_D
https://www.youtube.com/watch?v=q_mEGNLjVZY albo/i https://www.youtube.com/watch?v=ypCYpW2XzBE - polecam icon_smile.gif przyklejanie, jakie, jaki klej itp icon_smile.gif
Kocurek
Ooooooo, ten drugi filmik extra icon_smile.gif
mim0za
Mam ochotę zrobić sobie sztuczne rzęsy na lato. Myślę o metodzie jeden na jeden (chyba tak to się nazywa). Robiłyście je może. Widziałam u znajomej. Efekt super. Tylko zastanawia mnie czy one nie osłabiają naturalnych rzęs. I jak wyglądają jak zaczynają wypadać.
justyna-8
Koleżanka sobie zrobiła tą metodą. Rzęsy gęste, długie i ładnie podkręcone. Tylko u niej wyglądają nieco burdelowato. Swoje własne ma bardzo długie, a jak jeszcze dołożyła to koszmar.
katja80
CYTAT(mimoza @ Wed, 06 Jul 2011 - 10:33) *
Mam ochotę zrobić sobie sztuczne rzęsy na lato. Myślę o metodzie jeden na jeden (chyba tak to się nazywa). Robiłyście je może. Widziałam u znajomej. Efekt super. Tylko zastanawia mnie czy one nie osłabiają naturalnych rzęs. I jak wyglądają jak zaczynają wypadać.


Nosiłam takie i sama się tym zajmowałam. W te wakacje także mam zamiar nosić.Rzęs nie osłabiają,gdyż doklejane 1 :1 wypadają wraz z naturalną rzęsą. Jeśli nie będziesz miała zamiaru uzupełniać co zalecane jest po 3-4 tyg.,to jednak będą lekkie prześwity. Mi nie miał kto uzupełnić,więc dotuszowywałam swoje by nie odbiegały od tych które pozostały. W zasadzie po 6 tyg. wypadły wszystkie ale to zależy od cyku życia Twoich rzęs.

Justyna- może koleżanka przesadziła z efektem. Są różne kształty i długości rzęs,można sobie wybrać najbardziej podobne do tych naszych ,pięknie i naturalnie je przedłużyć oraz zagęścić.
justyna-8
No właśnie chyba przesadziła.
Sama chciałam zrobić, ale jak zobaczyłam u niej efekt to zrezygnowałam. Z kolei widziałam zdjęcia na stronie salonu kosmetycznego i ładnie to wygląda. Może jak jeszcze zobaczę u kogoś ładnie zrobione to wtedy się skuszę.
kazikstych
Mi nie podoba się jak kobieta ma doklejane sztuczne rzęsy. Wygląda to nienaturalnie.
kazikstych
Jednak w salonie kosmetycznym jak zrobią sztuczne rzęsy to wygląda całkiem dobrze.
megajza
A mnie siÄ™ podobajÄ… - jak sÄ… dobrze zrobione, to czemu nie icon_wink.gif
kuna87
Sztuczne rzęsy fajnie wyglądają zrobione metodą 1:1 ale nie muszę odkąd używam xlash, odżywki do rzęs icon_wink.gif
rowan_berry
To prawda icon_smile.gif Pamietam jak zaczęłam używać też odżywki i po jakimś czasie spotkałam się ze znajomą, była pewna, że mam doczepiane, a to po prostu nieco podrasowana odżywką natura icon_wink.gif
angelaaa
Ja zrobiłam sobie sztuczne rzęsy raz. I wyglądałam fatalnie. Groteskowo. Myślę, że po prostu nie każdemu coś takiego pasuje.
Patunia009
Jeśłi nie znasz sie na tym to lepiej nie grzebac przy tym tybardziej ze to jednak oczka nasze icon_wink.gif nie wiadomo czy nie zepsujesz wzroklu bylejakimi klejami, i złą zamoobsługą
Baasia
Sporo osób decyduje się obecnie na kursy z liftingu i laminacji rzęs, które można znaleźć na stronie https://lashdesign.pl/kurs-liftingu-i-laminacji-rzes/. Polecam jeśli chcecie nauczyć się czegoś nowego icon_wink.gif
alka25
Ja najbardziej lubię rzęsy na pasku, szybko się je klei i ładnie wyglądają.
snickersika
dla mnie sztuczne rzesy sa bez sensu.. draznia oko, klej moze uczulic, zakladanie jest nieprzyjemne... lepiej zadbac o swoje i stosowac odpowiedniÄ… odzywke i mascare
bufcia
nigdy nie mialam zakladanych sztucznych ale z twojego opisu juz bym nie chciala icon_biggrin.gif ta mascara... moze kupie skoro taka dobra icon_biggrin.gif
alka25
Ja kupuję rzęsy na pasku, doskonale się kleją i ładnie wyglądają, trzeba tylko uważać, żeby nie kupić modelu na grubym, sztywnym pasku, bo będzie kłopot.
snickersika
CYTAT(bufcia @ pon, 22 sie 2022 - 21:25) *
nigdy nie mialam zakladanych sztucznych ale z twojego opisu juz bym nie chciala icon_biggrin.gif ta mascara... moze kupie skoro taka dobra icon_biggrin.gif

haha ale jaka kupisz jak zadnej nie polecilam konkretnej icon_biggrin.gif a tak serio to swietnej jakosci ma colistar icon_smile.gif na notino ok 70 zl
bufcia
haha faktycznie icon_biggrin.gif dobra dzieki za poleconko
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.