To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pilne!!!PROSZE, Doradzcie, ktory szpital dla dziecka!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agniecha-Mama Szkrabucha
Bardzo Ws prosze o rade, mam problem z wyborem szpitala dla dziecka w ktorym mam rozpoczac natychmiastowe leczenie. Niem wiem czy isc do Instytu Pediatrii na Prokocimiu czy do szpitala dla dzieci na ul. Strzeleckiej 2 . sama nie wiem bo na Prokocimiu spedzilam pol mojego dziecinstwa i mialam tam isc z Oliwka ale slyszalam na temat tego szpitala ostatnio bardzo niepochlebne opinie, natomiast nie znam szpitala na Strzeleckiej ale sl;yszalam ze sa tam dobre warunki dla matki z dzieckie co najwazniejsze mozna byc z dzieckiem cala dobe, ale nie wiem jaka tam jest opieka i jacy sa lekarze. Moze Wy mialyscie stycznosc z tymi szpitalami i mozecie sie na ich temat wypowiedziec.
Przep[raszam z gory jesli zamieszalam w tekscie l;ub cos jest nie zrozumiale ale jestem bardzo rozkojarzona. Dodam jeszcze , ze chodszi o leczenie refluksu przelykowo-zoladkowego, ktory najprawdopodobniej ma Oliwcia.
Dziekuje
mimi
Agniecha, ja rękami i nogami bym się broniła przed ponownym wsadzeniem mojego dziecka do szpitala na Strzeleckiej. Spędziliśmy tam najgorszą w moim życie dobę i wypisaliśmy się z hukiem na własne żądanie. Zresztą nie byliśmy odosobnionym przypadkiem.
Cały czas zasatanawiam się, czy nie zgłosić, gdzieś jakie tam panują odrażające warunki i zwyczaje. Tylko wiem, że niestety nie wygram z tą machiną!

Pozdrawiam
kasiask
Jeżeli chodzi o mnie i moje dzieci, to dobre doświadczenia mam związane ze szpitalem im. Żeromskiego. Szczególnie z oddziałem chirurgii dzieci i panią dr. Procką.
Nazwa Prokocim dziala na mnie bardzo negatywnie, chociaz nie mam jakiś osobistych bardzo złych doświadczeń. Ale w Prokocimiu są problemy żeby zostać dzieckiem na noc, a w Żeromskim nie.
Agniecha, jak chcesz pogadac to zapraszam na gg.
mimi
A dobre wspomnienia mam ze Szpitala Narutowicza, tam również można być z dzieckiem w nocy.

Pozdrowienia
neco
CYTAT(Agniecha-Mama Szkrabucha)
...natomiast nie znam szpitala na Strzeleckiej ale sl;yszalam ze sa tam dobre warunki dla matki z dzieckie co najwazniejsze mozna byc z dzieckiem cala dobe ...


Taaak.. na Strzeleckiej jest po prostu super!! Wielkie sale gdzie jest dużo miejsca.. dla wielu dzieci i ich rodziców.. Jest w nich bardzo ciepło (jakies 40*C). Ponieważ sale są duże to i rodzice mogą zostawać z dziećmi.. Jak trafisz tam z marszu w nocy - to dostaniesz nawet krzesło na którym będziesz mogła się przespać.. choć właściwie to przecież na krześle tak średnio się spi, ale po co spać jak masz chore dziecko..
Jak już się zorganizujesz to możesz sobie rozłozyć karimatę ze śpiworem na podłodze i spać pod łóżkiem dziecka.
A że zapewne przez czas pobytu będziesz miała "potrzeby naturalne" to z radością zapoznasz się z kiblem na parterze. Jeden kibel na cały szpital, i to w takim stanie, że potem wchodzisz z prawdziwą przyjemnością do kibla w pociągu podmiejskim.
kasiask
A propos Żeromskiego, to kiedy trafiłam tam z 3-miesięcznym Ankiem, którego karmiłam piersią to dostaliśmy osobny pokój z łóżkiem dla mnie, łóżeczkiem dla Antka, stanowiskiem do kąpieli, stanowiskiem do przewijania i jeszcze przyniesiono dla mnie fotel, żeby mi było wygodnie go karmic. Na odziale była kuchnia do dyspozycji rodziców i dwie łazienki z prysznicami. Pielegniarki miłe, lekarze kompetentni. Naprawde super, jeżeli można tak pisać o szpitalu.
Wcześniej trzy lata, mąż spędził tam 9 dni z Mateuszem chorym na mononukleoze. Byli na oddziałe zakaźnym. Też mieli osobny pokój z łazienką i wyjściem na taras. Mąż twierdzi, że sobie w tym czasie odpoczął.
Polecam szpital Żeromskiego!!
Agniecha-Mama Szkrabucha
Bardzo, bardzo Wam dziekuje!!!!
Jeszcze nie wiem gdzie w efekcie bedziemy na razie dzwonie po szpialach i pytam, o terminy, lekarzy itd.Na 2-go lutego mam na razie trmin na prokocim, ktory ustalilam jeszcze przed napisaniem postu, ale sie zastanawiam jeszcze. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
Ika
Agniecha, ja Prokocim odradzam, rzeczywiście z roku na rok ma coraz gorszą opinię icon_sad.gif Co do Strzeleckiej, to nie słyszałam o dobrych warunkach, to jest stary budynek i w sumie dosyć ciasny icon_sad.gif Ale gdybyś tam wylądowała, polecę Ci świetną lekarkę.
Sprzęt dobry ma dawna Poliklinika policyjna na Galla i odwrotnie jak w Prokocimiu, Galla kiedyś było słabe, a teraz ma coraz lepsze notowania. Ale lekarze, jak wszędzie, lepsi i gorsi. Jedna pediatrę mogę polecić, innych tam nie znam icon_sad.gif
O pozostałych szpitalach nic nie wiem.... icon_sad.gif
Acha, na Kopernika tez mogę Ci polecić lekarkę icon_smile.gif O właśnie, Kopernik... Neonatologię mają super, ale zwykły dziecięcy chyba przeciętnie...

Coś mi się zdaje, że nie pomogłam icon_sad.gif
izka
moim zdaniem kazdy szpital jest koszmarem dla dziecka i rodzicow dlatego chocby był najleprzy i najnowoczesniejszy zawsze znajdzie sie cos do czego mozna sie doczepic wiem bo w jednym znich pracoje

wazne jest nastawienie personelu ale niezapominajmy ze to tez ludzie a my niejestesmy jedynymi pacjentami

wazne jest otoczenie sprzet itd ale pamietajmy jaki jest stan słuzby zdrowia

wazne sa wiedza i umiejetnosci lekarza i personelu tu niemoze byc zadnego ale

moj syn lezał w szpitalu J Pawła na pradnickiej nikt niepytał o skierowanie tylko najpierw zajeto sie zdrowiem dziecka a papierkowe sprawy załatwilismy potem mama moze lezec z dzieckiem jest mozliwosc wykupienia sobie posiłkow moim zdanie było ok
Agniecha-Mama Szkrabucha
Jeszcze raz Wam dziekuje...
za namowa znajomej mojej przyjaciolki lekarki -pediatry na pierwsza wizyte poszlysmy jednak do Instytutu pediatrii na Prokocim, lekarka stwierdzila ze na razie nie bedzie meczyc Oliwki szpitalemi badaniami bo mala przybiera na wadze, malo ale zawsze cos,[ do szpitalka jekby waga spadala albo stala w miejscu] takze jestesmy w domku, lykamy lekarstwa antyrefluksowe, robimy testy, m.inn. na krew utajona w kalei jeszcze pare innych, pilnujemy caly czas wagi, jestesmy juz spokojne -i wracamy do ludzi...
ulcik
uff !!! i oby tak zostało !! czyli zero szpitala i koszmarnych badań !!

Oliwka jedz !! i zdrowiej nam szybciutko icon_smile.gif


ulcik
Eta
Aga co z wynikami
wiesz juz coÅ›?
po co w ogóle ten szpital?
moze pojedz i sprawdz jak jest tam gdzie nie byłaś, chociaz nie wiem czy to cos da icon_confused.gif
w kazdym szpitalu mozez byc z dzieckiem cała dobe o ile karmisz piersia a przeciez karmisz

Agnieszka jestem z toba, pamietaj że mysle o Tobie i o Olivci baaaardzo cieplutko
przecież jesteśmy pokrewne dusze icon_wink.gif

Trzymam kciuki
Eta
chyba nie czytałam dokładnie do końca icon_redface.gif

Ciesze sie baaaardzo ze jestescie obie w domku

Buziaczki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.