To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bół jak ból przed miesiączką

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
witajcie!
proszę o radę co to może być, w tamtym cyklu około 10 tygodnia bolało mnie podbrzusze, głównie lewa strona, okolice pępka też, nerka również poszłam do rodzinnego stwierdził ze to pewnie zapalenie pęcherza, brałam leki przestało boleć, nerka od czasu do czasu mnie pobolewa, teraz już mam 8 tdzień następnego cyklu i bół sie powtarza ( jedynie nie boli mnie tak nerka) ból calego podbrzusza i czsami wokół pępka, , ten ból przypomina mi bóle jak przed miesiaczką, czy to może być coś poważnego czy tylko bóle owulacyjne?
lekarza mam dopiero na 24 lutego, zatem prosze o pomoc?
pozdrawiam Ania
Gremi
cieżko to określic bez badan. Ja wiem ze jak starałam sie o ciąże i kontrolowałam swój cykl to doskonale wiedziałam kiedy mam owulacje i czułam ja. Bolał mnie brzuch podobnie jak przed miesiaczka tyle ze byl to zazwyczaj bol z jednej strony.
Edzia77
Ja odczuwałam ból w tych miejscach gdy wytworzyła mi się torbiel na jajniku. Bagatelizowałam, a raczej lekarz, który twierdził, że kobiety już tak mają, że boli co miesiąc. Gdyby nic lekarz nie stwierdził poproś o usg, warto zrobić, żeby niepotrzebnie nie cierpieć.
szantrapa
Też mam to samo, też się zbieram na usg i dotrzeć nie mogę. naczytałam się dużo i faktycznie dużo wskazuje na to, że może być to torbiel na jajniku, u mnie o tyle większe prawdopodobieństwo, że miałam torbiele w piersi, mam skłonności. Objawy mam te same, są miesiące , że w czasie owulacji chodzić nie mogę. Gin się kłania, niestety, teoretyzować to sobie możemy i nic z tego nie wyniknie icon_wink.gif
Edzia77
No niestety i nie warto odwlekać. U lekarza wszystkiego trzeba się domagać, albo zmienić. Ja w końcu wylądowałam pod nożem (wyhodowałam sobie 7 cm). Człowiek dziwne stworzenie, uczy się wyłącznie na błędach.
KAROLA3DAW
Faktycznie objawy moga wskazywac na wiele opini icon_smile.gif
A jak przechodzilas poprzednie cykle ? Bezbolesnie?
Moze uda sie przelozyc wizyte u Gina na wczesniej?
Uspokoila bys sie icon_smile.gif
Ja okresy zwykle przchodzilam bez jakichkolwiek problemow ale byl tez taki czas ze mnie lamalo w krzyzu i bolał brzuchol 21.gif
Trzymam kciuki aby to nie bylo nic powaznego &&& przytul.gif
4nia
dzieki kochane, byłam u gina i zapomniałam o tym wspomniećicon_sad.gif bo byłam zajeta pytaniami o przyczyny moich poronień icon_sad.gif ale mam nadzieje że nastepnym razem nie zapomnę , mnie boli tylko koło 6-9 dnia cyklu, czy może być to torbiel?
Edzia77
Przy następnej wizycie nie zapomnij wspomnieć lekarzowi o tym, może to być torbiel, jakieś mięśniaki i inne cuda. Takie rzeczy też są przyczyną poronień. Warto, żeby lekarz o tym wiedział.
ewon
[/b[b]]4nia to może być wszytko,albo idź prywatnie na usg i sie dowiesz czy masz cos.ja miałam takie bóle przy miesiączce i przed ,ze z łóżka nie mogłam wstać.ale byłam u gin w tym czasie zrobił usg i stwierdził,ze zmniejszył mi sie kanalik jakiś tam i i ta @ nie może sie przedostać co powoduje skurcze . wiec przed@ chłop musiał mi pomagac:D ale odkąd używałam plastrów evra przestało boleć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.