To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie klocki polecacie ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
Syn bardzo lubi klocki i chcemy mu kupić jakieś fajne. Ma teraz drewniane, które bardzo lubi, ma też plastykowe ale mało i to takie realowskie, gdzie jeden trzyma a inny luźny i z tymi się kąpie. Możecie mi polecić jakieś fajne ?
mama_do_kwadratu
Lego Duplo?
rysa154
mi sie bardzo podobaja zoob
Gremi
jak dla mnie to tylko lego duplo. Faktem jest ze sa strasznie drogie ale jesli dobrze poszukasz to znajdziesz duze zestawy startowe w przyzwoitej cenie. Te wszystkie zestawy tematyczne to taki "dodatek" do tych podstawowych. My mamy zestaw startowu i chyba jeden zestaw tematyczny ale mała jakos niespecjalnie sie nim interesuje.
Agnieszka Kamila
jesli lubi sie bawic klockami to lego duplo ich zaleta jest to ze mozesz je w dowolnym kierunku poszerzac zgodnie z aktualnymi zaiteresowaniami dziecka a wszystko nadal do siebie pasuje mielismy moment gdzie w ruch szly tylko ludziki póżniej autka z duplo teraz hitem sa wszelkiego rodzaju zwierzatka
Anitczak
Synek mojej kuzynki lat 3,5 bawi sie od ok 2 lat lego duplo i takimi drewnianymi najzwyklejszymi. A do Duplo pasują takie biedronkowe klocki dla młodszych dzieci. Kupiłam mu wszystkie zestawy gdzies w okolicach wakacji za cene ok 3 x nizsza niz Duplo. Jakością jakoś dramatycznie sie nie różnia.Warto polować jak beda w ofercie.
Gaja
Zdecydowanie Lego Duplo. Oraz klocki waflowe. O takie: https://allegro.pl/klocki-wafle-93198


skanna
CYTAT(Gaja @ Tue, 08 Feb 2011 - 21:33) *
Zdecydowanie Lego Duplo. Oraz klocki waflowe. O takie: https://allegro.pl/klocki-wafle-93198



Tak, tak, jedne i drugie są świetne. Do tego stopnia, że moja siedmiolatka nie pozwala mi sprzedać żadnych i dwa wielkie pudła zagracają jej pokój icon_smile.gif A bawi się nimi od lat.
szczurki2
My mamy Abrick (smooby) .fajne sa , bo można dokupić kolejne elementy
olakinga
Polecam Lego duplo - my na razie uzywamy Baby ale zaraz trzeba się będzie na zwykłe duplo przerzucić;
Gaja
CYTAT(skanna @ Tue, 08 Feb 2011 - 21:48) *
Tak, tak, jedne i drugie są świetne. Do tego stopnia, że moja siedmiolatka nie pozwala mi sprzedać żadnych i dwa wielkie pudła zagracają jej pokój icon_smile.gif A bawi się nimi od lat.

hehe icon_lol.gif Skąd ja to znam... U mnie 6-cio latek i o sprzedaży wafli czy duplo nie mam mowy icon_wink.gif
gosiagosia
A my w końcu kupiliśmy klocki HEMAR. Zobaczymy co to, ale wydają się ok i jest ich dużo, a Szymek lubi budować długie pociągi i wysokie wieże. Oby były ok. W sumie prezent od teściów, my tylko mieliśmy wybrac icon_wink.gif
Mika
u nas też duplo i wafle


luknęłam na te Hemar -u nas się nie sprawdziły -nie są kompatybilne ze sobą, odskakiwały, rozwalały
do bani
LadyCaro
Waflami mój synek bawi się prawie non stop w przedszkolu icon_smile.gif w domu mamy Duplo a zamierzam mu kupić Jixin które są baaardzo dobrą podróbką Duplo i podobno pasują idealnie.
gosiagosia
CYTAT(Mika @ Thu, 10 Feb 2011 - 18:10) *
u nas też duplo i wafle
luknęłam na te Hemar -u nas się nie sprawdziły -nie są kompatybilne ze sobą, odskakiwały, rozwalały
do bani



najs. mam nadzieję, że trafiłaś na wadliwą serię i że się sprawdzą, bo 7kg byśmy musieli wyrzucić.
Arwena.
Gosia, ja mam zestaw tym hemarowskich jeszcze po Kubie i nie są tragiczne, po 8 latach nadal można się nimi bawić. icon_smile.gif
gosiagosia
no to ufff icon_smile.gif
skanna
Też miałyśmy, uszły w tłoku, ale Majka bez żalu pozwoliła zanieść całe pudło do przedszkola, w przeciwieństwie do duplo i wafli.
lornetka
nie wiem czy w każdej Biedronce, ale otwierają w pobliżu jedną i w gazetce promocyjnej znalazłam zestaw klocków lego duplo za 30zł.
Gaja
Super sÄ… jeszcze klocki Clis
https://www.clicstoys.pl
I takie cuda tez budujemy icon_smile.gif https://www.clicstoys.pl/repository/foto/big/28.jpg

Ale to chyba bardziej dla starszych dzieci.... powiedzmy 5-cio latków
maania
CYTAT(Aguutka @ Fri, 11 Feb 2011 - 12:01) *
nie wiem czy w każdej Biedronce, ale otwierają w pobliżu jedną i w gazetce promocyjnej znalazłam zestaw klocków lego duplo za 30zł.


Aguutka, możesz napisać od kiedy mają być te duplo? bo na stanie biedronki nie widzę.
lornetka
to w takim razie one są tylko na otwarcie Biedronki w pobliżu...bo mają być od wczoraj icon_wink.gif
gosiagosia
klocki przyszły i wg mnie są ok, ale jest ich masakrycznie dużo. Aż się boję co będzie jak młody je rozrzuci.
ania_411
u nas swietnie sprawdzily sie MEGA BLOKS, nikolka bawi sie nimi codziennie! rozne wielkosci dodaja urozmaicenia zabawie, mozna tez dokupywac serie, np ferme itp.

gumowe klocki CLEMMY zdecydowanie nie! to byly wlasciwie pierwsze jakie kupilismy, stoja w kacie i zbieraja kurz. guma sprawia, ciezko naklada sie jeden na drugi, mala praktycznie w cale sie nimi nie bawila.
Graz
Musze zakonotowac sobie te wafle i clicsy.
Skanna, jesli Majka sie zdecyduje oddać wafle, to chętnie odkupię, jakby co.

A w temacie - u nas sprawdziwły sie lego. cała skrzynia duplo czeka na Mikusia.
kachaaa
Duplo, Wader, Biedronka
aj80
Moje dzieci bawią się tylko lego duplo i city, klocki plastikowe i drewniane poszły w kąt.
Syn uwielbia jeszcze clicsy, które mają aktualnie w przedszkolu i chciał bym mu do domu kupiła, ale ze względu na cenę w końcu się nie zdecydowałam.
kachaaa
Wklejcie mi dziewczyny te wafle bo nie wiem o co biega.
ATeFKa
CYTAT(kachaaa @ Tue, 01 Mar 2011 - 17:38) *
Wklejcie mi dziewczyny te wafle bo nie wiem o co biega.


kachaaa, myślę że o coś takiego biega icon_wink.gif wzięłam pierwsze lepsze, ale jest ich wiecej
alka25
Najbardziej znane są klocki Lego, ale jakie kupić małemu dziecku?
muppet
A jak małemu? Może Lego Duplo? Tu https://www.urwis.pl/klocki/klocki-lego możesz sprawdzić, jakie są zestawy. Dla dziewczynek polecam Lego Friends, moje siostrzenice były nimi zachwycone.
kuna87
Zdecydowanie lego duplo icon_wink.gif
U nas mały ma półtorej roku a bardzo je lubi icon_wink.gif
Stella25
U nas Lego Duplo wygrywa ze wszystkimi zabawkami. Nawet mój starczy syn bardzo je lubi. Te zestawy ze zwierzętami są najfajniejsze.
uleczka268
Ja polecam klocki lego duplo . Mój synek je ma i jest z nich naprawdę zadowolony. PO prostu świetna zabawa nie tylko dla dziecka icon_smile.gif . No i mają rozmiar dopasowany do małych rączek dzieci. Po prostu kreatywna zabawa dla całej rodziny.
kokosankaana
Testowałaś już lego duplo?
Erywa_RK
Nie będę oryginalna i powiem, że u nas też królowały duplo icon_smile.gif Zresztą nadal wraca z mniejszą lub większą częstotliwością ten zestaw https://www.al.to/p/169018-klocki-lego-lego...i-klockami.html, nie zdziwiłabym się jakby powodem był różowy kolor bo Anastazja jaktualnie bawi się już od lego juniors icon_smile.gif
Stella25
u nas też duplo wygrywają, szczególnie te ze zwerzętami.
A co to te wafle, dziewczyny ? Bo nie jestem w temacie....
pszczolkamaja
No niestety to dość droga zabawka, dlatego polecam zaglądać na kuponiarnia.pl/specjalne/lego/ gdzie mozna kupic lego w promocji. W ten sposob moj synek ma juz dwie serie, a ja przynajmniej nie wydalam na nie majątku icon_smile.gif nie ma to jak zakupy w internecie icon_smile.gif
śrubka
Obecnie na rynku nie brakuje wyboru klocków dla dzieci, trzeba tylko je przejrzeć i sprawdzić, które się sprawdzą dla malucha. Kilka podpowiedzi, jak wybrać klocki można znaleźć tutaj: http://cowidze.pl/jak-wybrac-klocki-dla-dziecka/. Trzeba pamiętać, że rodzajów tych zabawek jest wiele, więc mogą być one przeznaczona dla młodszych bądź starszych dzieci, a że warto w nie inwestować, to raczej oczywiste - ich walory edukacyjne nie do przecenienia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.