To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kciuki potrzebne !

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka_82
Witam,
wiem , że maluchowe kciuki działają cudownie więc nieśmiało proszę o troszkę kciuków dla mojej biednej psiny.
Niecałe 2,5 godz temu wróciliśmy od weterynarza. Nasza niespełna 3 letnia bokserka po południu zaczęła wymiotować. Zwymiotowała chyba z 6 razy więc natychmiast pojechaliśmy do kliniki. Tam po badaniach nic takiego nie stwierdzono (tzn gorączki brak, w jelitach nic nie ma ale niestety zaczęła wymiotować z podbarwieniem krwią...). Dostała kilka zastrzyków i z nakazem obserwacji i gdyby się pogorszyły to natychmiast wizyta kolejna - narkoza i endoskop. Mam nadzieję, że już będzie dobrze bo póki co Unka leży , napiła się wody i już nie wymiotuje. Najprawdopodobniej to złapała coś na dworze, tzn byliśmy w sobotę w parku a tam roztopy i nie muszę chyba mówić że wszędzie pełno g.ó....
Ona w parku rzadko bywa bo biegamy po boisku i Å‚Ä…kach niedaleko domu.
Proszę o odrobinę fluidków dla naszej psinki, nie muszę chyba pisać że wiele dla nas znaczy ! (jest dla mnie jak córeczka, ukochana, wyczekana, jedyna...)
Popłakałam się jak bóbr i ciągle mam łzy w oczach i gule w gardle.
Aga
~anula~
biedna psinka
oby wszystko już było w porządku!
uulka
i tu &&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif
pcola
Kciuki dla Unki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i mnóstwo głasków.
naples
Trzymam kciuki za psiaka icon_smile.gif
Agnieszka_82
Dziękujemy !
Noc minęła w miarę spokojnie, Unka przespała ją prawie bez pobudki czego nie mogę powiedzieć o sobie. Ciągle nasłuchiwałam, nie mogłam zasnąć ...
Od powrotu z lecznicy nie było wymiotów. Na porannym spacerze zrobiła 2 razy siku i normalną kup.ę (nie ma biegunki, wcześniej też nie miała). Oby było już wszystko dobrze !
Zrobiłam jej kisielek z lnu (zgodnie z zaleceniem lekarza) ale nie chce go nawet tknąć.
pcola
Agnieszka,

możesz spróbować podać jej ten kisiel największą dostępną strzykawką - bez igły icon_wink.gif
tak z boku pyska pod fafle.
Fajnie, że jest już lepiej. Może złapała jakąś infekcję biedaczka icon_sad.gif
Tak OT, moje dziecko w ramach solidaryzowania się z Twoim psem też nam wczoraj
wieczorem wymiotowało z krwią (ma anginę).
Agnieszka_82
Pcola spróbuję z tą strzykawką, może jakoś połknie
teraz Unka poszła położyć się na posłanie na górę (Martyna trochę marudzi i chyba nie chce jej słyszeć bo jej to przeszkadza).
Zauważyłam że czasem kapie jej z pyska. Nie jest to gęsta ślina tylko konsystencja wody.
Wody napiła się rano.
Agnieszka_82
Sam dziękuję
ja od wczoraj jestem w rozsypce, nie wyobrażam sobie życia bez Niej ....
pcola
Agnieszka,

przytul.gif &&&&&&&&&&&&&&& Będzie dobrze.
Myssia
przytul.gif przytul.gif przytul.gif
zdrowia dla Unki przytul.gif
Agnieszka_82
Unce już lepiej. Dostała kolejne 2 zastrzyki (przeciwkrwotoczny i antybiotyk) zjadła (wręcz rzuciła się na michę) troche ugotowanej i zmielonej piersi z kurczaka z kleikiem ryżowym. Po 2 godz mamy dać kolejną małą porcję i obserwować czy wymioty nie wracają. Gdy będzie wszystko OK (a mam ogromna nadzieję że tak) to jutro jedziemy tylko na antybiotyk i już wszystko będzie w porządku
icon_smile.gif Jeszcze raz dziękuję za wsparcie

Sam piszesz o tej jamniczce ze zdj ? Moja ciocia ma jamnika króliczego, pocieszny smyk z niego icon_smile.gif
pcola
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
I super, że ma apetyt icon_smile.gif
Myssia
Agnieszka idzie ku lepszemu, będzie dobrze!
Ja już swojej psiny nie mam 3 lata, tęsknię za nim...ech
uulka
icon_biggrin.gif cieszę się że już lepiej,lekarstwa zrobiły swoje ,będzie dobrze,ale jeszcze trzymam &&&&
Agnieszka_82
Uff noc minęła sennie i spokojnie icon_smile.gif
Unka zjadła wczoraj dwie mini porcje i dziś rano po spacerze kolejną icon_smile.gif Jeste super, widać że troszkę jeszcze osowiała ale ma już siłę na głupoty i harce icon_smile.gif
Ufff DZIĘKUJĘ RAZ JESZCZE !!
naples
Fajnie, że z pieskiem już lepiej, oby tak dalej icon_smile.gif
pcola
icon_smile.gif Super ! Brykanie to dobra rzecz, siły na nie trzeba mieć icon_wink.gif
Agnieszka_82
Dziewczyny niesmiało wznawiam prośbę o kciuki !
Wczoraj o 23 wyczułam na szyi Unki guz <?> wielkości jajka. Nie wiem czy to powiekszone ślinianki, węzły chłonne ale ciagle nachodzi mnie mysl, że może to być chłoniak icon_sad.gif Kiedyś czytałam artykuł o psach chorych na to paskudztwo ...
Za chwilę jadę z nią (i chora Martyna ale nie mam z kim jej zostawić) do kliniki ....
Proszę o kciuki żebym nie usłyszała tam wyroku .....
szczurki2
No to trzymamy.
Agnieszka_82
Dzięki, kciuki są dla nas bardzo ważne, czekamy na wyniki z morfologii i biochemii Unki . Od wczoraj jest bardzo słaba i apatyczna Temp. 39,5 ale gardło nie czerwone, Boże ...
karoleenka
Agnieszka - musi być dobrze , trzymam mocno &&&&&&&&&&&
Kaszanka
Mocno trzymam.
semi
i ja trzymam.
malgosia1968
trzymam &&&&&&&&&&&&&
Agnieszka_82
Wyniki badań w normie poza leukocytami które sugeruja stan zapalny.
Unka dostała zastrzyk w lecznicy (chyba steryd), antybiotyk w tabl ma braqc co 12 h, zastrzyk co dwa dni.
Lekarz na szczęście jest naszym sąsiadem i doskonałym wet. Osobiście przyniósł mi wyniki i z uśmiechem na twarzy mi je przekazał. Sam jak powiedział obawiał sie najgorszego (ale na szczęście inne węzły chłonne w porządku!).
Ech oby to było jakieś zapalenie (np gardła).
"Najśmieszniejsze" jest to, że Martyna jest na atybiotyku z powodu zapal. gardła, mój mąz ma od dziś L4 też z powodu gardła i anginy a mnie też coś łapie ...
sunna
Uściski dla suni icon_smile.gif Super rasa. Trzymamy kciuki za leczenie.
Agnieszka_82
Dzięki !
tutaj zdj z lata obiektu waszych kciuków !
komunikacja24
jaki słodziak icon_biggrin.gif
sunna
Cudna pieska icon_smile.gif
Filip_inka
piękna jest! icon_smile.gif
Agnieszka_82
Dzięki !
Unka ma sie już znacznie lepiej !
Dostaje jeszcze 2 x dziennie antybiotyk, przed chwila był wet z zastrzykiem i potwierdził, że Unka wraca do zdrówka !
Praktycznie wczoraj Unka nie miała już prawie powiększonych tych węzłów więc odetchnęliśmy, wielkie uffff !
Dziś już szalała w domu jak zwykle !
Ech ale nam napędziła strachu ....
szczurki2
ufff
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.