To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poszukuję osoby z Białegostoku :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alcia
Chodzi mi o wysłanie paczki. Już tłumaczę.
Otóż mamy rodzinę na Białorusi (nie do końca rodzina ale nieważne) otóż urodził się tam śliczny chłopiec. Ja napakował po Kubie sporo rzeczy, kuzynka nakupiła kosmetyków przadnych bo tego im najbardziej brakuje. I nagle okazuje sie, że wysłanie paczki równa się rozbiciem banku. Ktos z ich rodziny często bywa w Białymstoku (ma otwartą wizę) i mógł by odebrac przesylke. Paczka krajowa już chyba nie będzie taka droga tylko no własnie potrzebny ktoś litosciwy, kto odbierze paczke i potem odda adresatowi.

Z góry dzieki icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(alcia @ Thu, 10 Feb 2011 - 11:50) *
Chodzi mi o wysłanie paczki. Już tłumaczę.
Otóż mamy rodzinę na Białorusi (nie do końca rodzina ale nieważne) otóż urodził się tam śliczny chłopiec. Ja napakował po Kubie sporo rzeczy, kuzynka nakupiła kosmetyków przadnych bo tego im najbardziej brakuje. I nagle okazuje sie, że wysłanie paczki równa się rozbiciem banku. Ktos z ich rodziny często bywa w Białymstoku (ma otwartą wizę) i mógł by odebrac przesylke. Paczka krajowa już chyba nie będzie taka droga tylko no własnie potrzebny ktoś litosciwy, kto odbierze paczke i potem odda adresatowi.

Z góry dzieki icon_smile.gif


alcia, mam Przyjaciela mieszkającego pod Białymstokiem (tuż obok Czarnej Białostockiej). Myślę, że nie będzie najmniejszego problemu. Właściwie jestem pewna, że nie będzie icon_smile.gif
alcia
[użytkownik x] dobra to ja dam znać głównej wysyłającej, ze jest jakas alternatywa. Jak coś będę kontaktowac się na priv w celu podania adresu icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(alcia @ Thu, 10 Feb 2011 - 12:06) *
[użytkownik x] dobra to ja dam znać głównej wysyłającej, ze jest jakas alternatywa. Jak coś będę kontaktowac się na priv w celu podania adresu icon_smile.gif


No problemos icon_biggrin.gif
dasza
jak trzeba pomoc to jestem spod Białegostoku, ale w Białymstoku jest cała moja rodzina i tutaj pracuję, więc jakby coś - to też mogę pomóc
alcia
DZIEKI DZIEWCZYNY icon_smile.gif Jeszcze mamy jedną opcję do rozważenia icon_smile.gif Jak coś to sie odezwę icon_smile.gif
iwonadancer
Ja również mogę pomóc icon_smile.gif jestem z Białegostoku, siedzę cały czas w domku z dzieckiem także nie ma problemu icon_smile.gif
niuniunia23
Ja rówiez z białego więc jak nadal aktualne to pisz icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.