To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sucha skóra twarzy - co stosować?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marzena0607
Mam strasznie suchą skórę, szczególnie na czole. Nie wiem, różnych kremów już używałam. Największy problem jest jak chcę nałożyć fluid bo na czole widać taką suchą skórę. Jakich kremów używacie? a może macie jakiś inny środek godny polecenia?icon_smile.gif
agula1980
Ja też mam strasznie suchą skórę zwłaszcza teraz w sezonie grzewczym do tego skóra na twarzy mi sie łuszczy i kosmetyczka poleciła mi stosowac piling enzymatyczny, oczywiście zapomniałam o tym, ale Twój wątek mi przypomniał icon_smile.gif Ja mam dodatkowy problem bo mam jeszcze cerę wrażliwą kremów uzywam z serii AA.
MamaJulki
jest taka fajna maść do kupienia w aptekach - dermosan A + E
mi ona pomaga bardzo na suchą i zniszczoną skórę dłoni
twarz w kryzysowych sytuacjach też smarowałam
a może używać jakichś maseczek ekstra nawilżających ?
marzena0607
Da się kupić peeling enzymatyczny, czy trzeba iść do kosmetyczki?
Inkusia
Mam taki sam problem, stosujÄ™ dermosan i pomaga.
agula1980
Pewnie że się da kupic piling enzymatyczny ja mam bodajże z dr ireny eris muszę dokładnie sprawdzić kupowałam dla skóry wrażliwej pamiętam że w drogerii dałam za niego kilkanaście złotych. Postaram się dziś w wolnej chwili znaleźć go to Ci dokładnie napiszę. Ale to najprędzej wieczorem bo najpierw z Mateuszem do lekarza potemna salsę więc zabiegana będę icon_smile.gif
naples
Mnie na suchą skórę pomógł z krem z ziaji- masło kakaowe, poprawiający koloryt skóry, który okazał się nadzwyczaj tłusty. Stosowałam go przez kilka tygodnii, póki co stoi na półce, bo w życiu nie miałam tak tłustego kremu, może się kiedyś znów przyda.
agula1980
Ten piling enzymatyczny to jednak był z firmy lirene do skóry wrażliwej. Kosztował mnie 16,20. Ale kupowałam go w jednej z najdroższych drogerii w mojej miejscowości, a to dlatego że miałam tam bony i musiałam je wykorzystać. Może z innych firm są tańsze ja chciałam aby był do skóry wrażliwej bo niestety dostaję uczuleń
marzena0607
wczoraj zrobiłam peeling ale jakiś do skóry suchej i wrażliwej, nasmarowałam kremem i chyba jest troszkę lepiej. Muszę powtórzyć to za kilka dni. Może się coś poprawi 29.gif Mam nadzieję, bo denerwuje mnie taka skóra:(
mazia
CYTAT(marzena0607 @ Fri, 11 Feb 2011 - 15:40) *
Da się kupić peeling enzymatyczny, czy trzeba iść do kosmetyczki?


JA stosuję taki piling a kupiłam go w drogerii.
rtonka
CYTAT(mazia @ Sun, 13 Feb 2011 - 11:55) *
JA stosuję taki piling a kupiłam go w drogerii.


W marketach tez sa.
kajetanka
U mnie świetnie sprawdzają się maseczki nawilżające. Zazwyczaj kupuję takie w jednorazowych saszetkach, różnych firm.
marzena0607
właśnie tak pomyślałam żeby wypróbować maseczki w saszetkach. Bo to wygodne i wiadomo że jak nie podpasuje, to się kupi inną. Nie trzeba wydawać naraz za całe opakowanie pieniążków.
Danuśka
krem, jak krem, każdy ma inną cerę i warto go sobie dobrać indywidualnie, za to jeśli tak bardzo łuszczy Ci się skóra na twarzy to bardzo polecam piling to twarzy!!! Baaaaaaaaaaaaaaardzo pomaga !!!
paula23
U mnie pomógł cetaphil. Mam bardzo wrażliwą skórą i po każdej kąpieli bez odpowiedniego zabezpieczenia robi się właśnie różowawa i po jakimś czasie zaczyna boleć. Polecam stosuje już od pół roku i uważam, że jest b.d zabezpieczaniem również przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.