To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy jest ktoś po powiększeniu piersi?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
kasiunia
jeśli tak, to bym poprosiła o kontakt, może być na priw
przymierzam się do tego i chciałabym pogadać z kimś kto doświadczył
KAROLA3DAW
Moja sis ma miec zabieg pod koniec marca ale ze wzgledow estetycznych icon_smile.gif
Jest bardzo szczupla wiec i piersi ma jak rodzyneczki znaczy sie jedna piers a drugiej nie ma wogole i wlasnie dlatego zdecydowala sie to skorygowac icon_smile.gif
Jak juz bedzie po to moge napisac co i jak icon_biggrin.gif

kasiunia
to poproszÄ™
zilka
Ja sama nie ale za to znam dwie takie co powiększały, widziałam i macałam 29.gif i powiem szczerze, że z umiarkowanego przeciwnika grzebania przy biuście icon_wink.gif stałam się umiarkowaną zwolenniczką widząc co ta operacja obydwu im uczyniła.
Są gdzieś jakieś fora dla powiększających chyba.
kasiunia
na pewno są, ale tam na pewno nikogo nie znam, a tu może kogoś tak, zawsze to inna gadka icon_wink.gif
Kocurek
CYTAT(zilka @ Sat, 12 Feb 2011 - 18:41) *
Ja sama nie ale za to znam dwie takie co powiększały, widziałam i macałam 29.gif i powiem szczerze, że z umiarkowanego przeciwnika grzebania przy biuście icon_wink.gif stałam się umiarkowaną zwolenniczką widząc co ta operacja obydwu im uczyniła.
Są gdzieś jakieś fora dla powiększających chyba.


Jam tego macania ciekawa 29.gif jakbyś nie wiedziała, że powiększane macasz, kapnęłabyś się?
użytkownik usunięty
CYTAT(Kocurek @ Tue, 15 Feb 2011 - 13:36) *
Jam tego macania ciekawa 29.gif jakbyś nie wiedziała, że powiększane macasz, kapnęłabyś się?

Swojego czasu długo się zastanawiałam nad powiększeniem piersi, moje zapędy ostudziła obecna ciąża, ale pewnie temat powróci. Pomacałam trochę i w dotyku czuć, że coś nie tak icon_smile.gif zresztą w wyglądzie też, bo inne prawa grawitacji ich dotyczą 06.gif tak czy siak uważam, że fajne są
szczurki2
Ja marzyłam kiedyś. Przeszło jak przyszła pacjentka do mnie z raczyskiem pod silikonem. Okropne to to było.
KAROLA3DAW
Ja mimo ze nie mam jakis rewelacji pod bluzka nawet mi do glowy nie przyszlo zeby akurat ta czesc ciala poprawiac znaczy sie udoskonalac icon_biggrin.gif
Zreszta chyba żadnej bym nie poprawila choc duza czesc pozostawia wiele do zyczenia 37.gif
Nie watpie w jakosc skalpela i pozniejsza jedrnosc i elastycznosc i pewnie dlugowiecznosc ale ile osob moze to pozniej dotykac i podziwiac?
Ja tam jestem za natura i to cenie icon_smile.gif
Wole mowic ze to co mam jest moje (mimo ze jest jakie jest) a nie poprawiane przez specjalistów 29.gif

mim0za
CYTAT(szczurki2 @ Tue, 15 Feb 2011 - 23:26) *
Ja marzyłam kiedyś. Przeszło jak przyszła pacjentka do mnie z raczyskiem pod silikonem. Okropne to to było.

Mnie zastanawia mammografia takich piersi. Czy silikon nie pęknie podczas takiego badania? Czy może innym sposobem się diagnozuje?
Kocurek
CYTAT(mimoza @ Wed, 16 Feb 2011 - 08:41) *
Mnie zastanawia mammografia takich piersi. Czy silikon nie pęknie podczas takiego badania? Czy może innym sposobem się diagnozuje?


Z tego co czytałam, badania nie sprawiają kłopotów, więcej chyba u samego lekarza, jeśli wcześniej nie widział takowego cuda.
U męża na oddziale raz leżała pacjentka po wypadku ze świeżo powiększonymi piersiami, o której to operacji była zobowiązana poinformować lekarzy przed następnym zabiegiem. Co oni się nakombinowali, jak toto obejrzeć! (nie wiem, czy im się udało icon_wink.gif) Dzikusy icon_wink.gif

Karola, wybacz, ale to nie jest wątek za/ przeciw powiększaniu.

Szczurki, raczysko się pięknie hoduje i bez wkładek, tak że... gdyby się pokusić o statystyki, założę się, że więcej zdiagnozowanych raków piersi nadal reprezentują pacjentki z naturalnymi piersiami.

A założycielce wątku proponuję poczytać przed zabiegiem to forum. Trza się zalogować, ale warto, jesli chcesz podjąć przemyślaną decyzję.
Bluśka
A ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jak się ma kompleksy z powodu biustu, to czemu nie, odkładac kasę i sobie powiekszać/zmniejszać/podnosić obwisy.icon_wink.gif Ja widzialam ostatnio biust po zmniejszeniu o 4 rozmiary i naprawdę w szoku jestem, ze taki ładny i sterczący może być. icon_eek.gif Mam też kolezanke po powiekszeniu. Lekarz jej doradził ciut mniejsze niż sobie zamarzyła i jest zadowolona, bo te mniejsze wygladają naturalnie a nie jak dwie połowki melona wcisniete na siłę. Też macałam icon_wink.gif i pod palcami czuć, że to sztuczny cycek icon_wink.gif ale z wygladu, fiu fiu.icon_wink.gif
Kocurek
CYTAT(Bluśka @ Thu, 17 Feb 2011 - 14:52) *
Też macałam icon_wink.gif i pod palcami czuć, że to sztuczny cycek icon_wink.gif ale z wygladu, fiu fiu.icon_wink.gif


Hm, no to prócz możliwości powikłań jak dla mnie to sprawę skreśla. Ale ja generalnie lubię swoje piegi icon_wink.gif Pomacałabym i ja 03.gif bo czytałam dyskusje dziewczyn, gdzie miały facetów i to kilku, którzy nie mieli pojęcia, że macają silikon.
zilka
CYTAT(Kocurek @ Fri, 18 Feb 2011 - 13:57) *
dziewczyn, gdzie miały facetów i to kilku, którzy nie mieli pojęcia, że macają silikon.


Może właśnie dlatego 29.gif
Cleo
Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?
mamami
Cleo a pamiętasz dziewczynę z naszego forum o nicku Lea? Ona jest po zabiegu pomniejszania, gdzies na lobby biuściastym był o tym wątek.
Kocurek
CYTAT(Cleo @ Fri, 18 Feb 2011 - 12:37) *
Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?


Widzisz, jaka ta natura niesprawiedliwa? Chętnie trochę przyjmę icon_wink.gif szkoda, że tak się nie da icon_smile.gif
Wszystkie moje koleżanki są raczej zadowolone z tego co mają, i takiego przypadku, który chce mniej nie znam. Za to parę, co chciałyby więcej, tak.
kasiunia
CYTAT(Kocurek @ Wed, 16 Feb 2011 - 10:20) *
Z tego co czytałam, badania nie sprawiają kłopotów, więcej chyba u samego lekarza, jeśli wcześniej nie widział takowego cuda.
U męża na oddziale raz leżała pacjentka po wypadku ze świeżo powiększonymi piersiami, o której to operacji była zobowiązana poinformować lekarzy przed następnym zabiegiem. Co oni się nakombinowali, jak toto obejrzeć! (nie wiem, czy im się udało icon_wink.gif) Dzikusy icon_wink.gif

Karola, wybacz, ale to nie jest wątek za/ przeciw powiększaniu.

Szczurki, raczysko się pięknie hoduje i bez wkładek, tak że... gdyby się pokusić o statystyki, założę się, że więcej zdiagnozowanych raków piersi nadal reprezentują pacjentki z naturalnymi piersiami.

A założycielce wątku proponuję poczytać przed zabiegiem to forum. Trza się zalogować, ale warto, jesli chcesz podjąć przemyślaną decyzję.

zalogowałam się i czytam. dotarłam właśnie do dzialu "komplikacje" i mam ogromne wątpliwości icon_sad.gif
kasiunia
CYTAT(Cleo @ Fri, 18 Feb 2011 - 12:37) *
Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?

nie znam, ale oczywiście przeprowadza się takie zabiegi, przy czym piersi po tym wyglądają wręcz ohydnie, straszne blizny sa
kasiunia
CYTAT(mimoza @ Wed, 16 Feb 2011 - 08:41) *
Mnie zastanawia mammografia takich piersi. Czy silikon nie pęknie podczas takiego badania? Czy może innym sposobem się diagnozuje?

nie pęknie, ale zasłania co nieco. dlatego poleca się robić także usg.
kasiunia
CYTAT(szczurki2 @ Tue, 15 Feb 2011 - 21:26) *
Ja marzyłam kiedyś. Przeszło jak przyszła pacjentka do mnie z raczyskiem pod silikonem. Okropne to to było.

"raczysko", jak to cudnie ujęłaś, zdarza się i bez silikonu. nie ma żadnych badań dowodzących częstszego występowania nowotworu piersi u kobiet z wkładkami.
Bluśka
CYTAT(kasiunia @ Fri, 18 Feb 2011 - 17:34) *
nie znam, ale oczywiście przeprowadza się takie zabiegi, przy czym piersi po tym wyglądają wręcz ohydnie, straszne blizny sa


Nieprawda. icon_rolleyes.gif Widzialaś na żywo takie piersi czy tylko czytałaś o tym? Pisalam kilka postow wyzej, że widzialm piersi kolezanki po zmniejszaniu o 4 nr i wygladają ladnie. Czasami lepiej mieć kilka blizn niż zwisające uszy spaniela leżace prawie na brzuchu. Nie wiem co bardziej ohydnego w takiej sytuacji. icon_wink.gif
MamaJulki
no to ja się przyłączam do CLEO i chętnie oddam co nieco 29.gif
Kocurek
CYTAT(Bluśka @ Fri, 18 Feb 2011 - 17:20) *
Nieprawda. icon_rolleyes.gif Widzialaś na żywo takie piersi czy tylko czytałaś o tym? Pisalam kilka postow wyzej, że widzialm piersi kolezanki po zmniejszaniu o 4 nr i wygladają ladnie. Czasami lepiej mieć kilka blizn niż zwisające uszy spaniela leżace prawie na brzuchu. Nie wiem co bardziej ohydnego w takiej sytuacji. icon_wink.gif


Zgadza się. Na podlinkowanym przez mnie forum są galerie piersi przed i po operacji, polecam najpierw zobaczyć, a potem rzucać opinie.
Adriannna
CYTAT(kasiunia @ Fri, 18 Feb 2011 - 16:34) *
nie znam, ale oczywiście przeprowadza się takie zabiegi, przy czym piersi po tym wyglądają wręcz ohydnie, straszne blizny sa


Nie wygladaja ohydnie. Moja dobra znajoma zmniejszala piersi o 3 numery i po operacji wygladaja rewelacyjnie. Pomniejszala bo byly proporcjonalnie za duze w stosunku do jej drobnej sylwetki (choc pewnie niejedna pani postukala by sie w glowe). Wg mnie wyglada teraz zdecydowanie lepiej.
kasiunia
CYTAT(Bluśka @ Fri, 18 Feb 2011 - 17:20) *
Nieprawda. icon_rolleyes.gif Widzialaś na żywo takie piersi czy tylko czytałaś o tym? Pisalam kilka postow wyzej, że widzialm piersi kolezanki po zmniejszaniu o 4 nr i wygladają ladnie. Czasami lepiej mieć kilka blizn niż zwisające uszy spaniela leżace prawie na brzuchu. Nie wiem co bardziej ohydnego w takiej sytuacji. icon_wink.gif

widziałam na żywo. ale fakt, krotko po operacji. potem może te blizny bledną. niemniej, zawsze będą widoczne i to znacznie z racji miejsca w jakim są
Edzia77
To chyba wszystko zależy tez od organizmu i oczywiście od chirurga. Ja gdybym nie bała się komplikacji, może i tez bym się zdecydowała. Niestety u mnie to nawet uszy po przebiciu się paprały. Zresztą do tej pory nie wszystkie kolczyki mogę nosić (a uszy dziurawe od dziecka).
Co do macania, to niestety nie miałam okazji, a chętnie bym takie piersiątka obadała 08.gif
Sali_M
Ja sama często myślę o powiększeniu piersi, ale jak na razie strach przed bólem i powikłaniami (niestety nie zawsze są zależne od lekarza) bierze górę. Mam koleżankę, która powiększała biust i naprawdę super wygląda i zauważyłam że stała się bardziej pewna siebie, zaczęła się tak bardziej kobieco ubierać. Widzę że naprawdę zmieniło ją to bardzo (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) z szarej myszki zmieniła się w kocicę icon_smile.gif.
mama_misia
A czy któraś z Was słyszała o takiej metodzie jak Body Jet-jako ta najlepsza jesli chodzi o powiększenie piersi?
Tutaj komórki tłuszczowe pozyskane metodą Body Jet wykorzystywane są do zabiegów reimplantacji, takich jak powiększanie piersi lub rekonstrukcja piersi po wykonanej mastektomii lub zabiegu chirurgicznym.Jestem ciekawa jak wygladaja takie piersi...
kasiunia
CYTAT(mama_misia @ Wed, 23 Feb 2011 - 19:05) *
A czy któraś z Was słyszała o takiej metodzie jak Body Jet-jako ta najlepsza jesli chodzi o powiększenie piersi?
Tutaj komórki tłuszczowe pozyskane metodą Body Jet wykorzystywane są do zabiegów reimplantacji, takich jak powiększanie piersi lub rekonstrukcja piersi po wykonanej mastektomii lub zabiegu chirurgicznym.Jestem ciekawa jak wygladaja takie piersi...

Å‚adnie i naturalnie.
ja niestety nie kwalifikuję się do tego zabiegu, mam za mało tłuszczu
Kocurek
CYTAT(kasiunia @ Thu, 24 Feb 2011 - 10:32) *
Å‚adnie i naturalnie.
ja niestety nie kwalifikuję się do tego zabiegu, mam za mało tłuszczu


Skąd wiesz? Gdzie takie widziałaś? nie słyszałam, żeby w Polsce takie robili, ale jak juz robią icon_wink.gif to chętnie poczytam/ obejrzę.
kasiunia
robią od kilku lat. widziałam na zdjęciach. wrzuć w googla body jet, na ich stronie (promującej to urządzenie) jest wykaz klinik kt sie tymi zabiegami zajmują
mamami
Kocurku na forum które tu wrzucałas jest wątek o body jet, ból polega na tym, że trzeba tego tłuszczu mieć całkiem sporo, powiększanie piersi jest po prostu zabiegiem dodatkowym przy liposukcji. Z tego co tam wyczytałam to zwykle zabieg trzeba powtarzac bo spora ilośc tłuszczu sie wchłania.
Bluśka
A nie można być dawcą dla kogoś? Chętnie swojego tłuszczyku użyczę. 03.gif 06.gif
kasiunia
CYTAT(Bluśka @ Thu, 24 Feb 2011 - 16:26) *
A nie można być dawcą dla kogoś? Chętnie swojego tłuszczyku użyczę. 03.gif 06.gif

patzr, mąż mi to samo proponował 29.gif
Kocurek
CYTAT(mamami @ Thu, 24 Feb 2011 - 15:07) *
Kocurku na forum które tu wrzucałas jest wątek o body jet, ból polega na tym, że trzeba tego tłuszczu mieć całkiem sporo, powiększanie piersi jest po prostu zabiegiem dodatkowym przy liposukcji. Z tego co tam wyczytałam to zwykle zabieg trzeba powtarzac bo spora ilośc tłuszczu sie wchłania.


To ja będę też mieć za mało icon_sad.gif poza tym te ceny... dlatego brzuch robię w Czechach.
KAROLA3DAW
Hmmm nie wiem ile to malo ale ja mam tłuszczyku raczej sporo icon_biggrin.gif

Kocurek tak z ciekawosci co robisz z brzuchem ??? icon_smile.gif
okko
Kasiunia a nad kwasme hialuronowym sie zastanawiałas?
Wiem ze to nie na zawsze ale chyba bezpieczniejsze i mniej inwazyjne i mniej bolesne- chyba bo sama nie miałam.
Wiem ze na spanielowe uszy super działa- bo podnosi

mamami
CYTAT(Kocurek @ Thu, 24 Feb 2011 - 19:03) *
To ja będę też mieć za mało icon_sad.gif poza tym te ceny... dlatego brzuch robię w Czechach.



Bedziesz, bo oni do jednej piersi potrzebują ok 0,5 litra z tego co wyczytałam, a z samego brzucha takiego jak nasze nie utoczysz nawet do jednej, a ja poza brzuchem nie mam skad usuwać icon_smile.gif Poza tym kasa zabójcza icon_sad.gif
kasiunia
CYTAT(okkko @ Thu, 24 Feb 2011 - 23:13) *
Kasiunia a nad kwasme hialuronowym sie zastanawiałas?
Wiem ze to nie na zawsze ale chyba bezpieczniejsze i mniej inwazyjne i mniej bolesne- chyba bo sama nie miałam.
Wiem ze na spanielowe uszy super działa- bo podnosi

pewnie że się zastanawiałam, rozważyłam juz wszystkie opcje. za drogo-wziąwszy pod uwagę że trzeba powtarzać.
póki co w piątek mam konsultację ;p
Kocurek
CYTAT(kasiunia @ Fri, 25 Feb 2011 - 17:07) *
póki co w piątek mam konsultację ;p


U kogo?
Ja z brzuchem - będę się ciąć. Poważnie 06.gif to się nazywa abdominoplastyka. Mam rozlazły mięsień prosty nad pępkiem, i bez wysiłku macam swoje wnętrzności za pomocą dłoni - włazi mi jej tam pół. Przepuklina jest kwestią czasu, uwięzgnięta przepuklina z kolei jest wskazaniem do natychmiastowej operacji, co skończyć się może byle jak i byle gdzie, z narażeniem życia. Lepiej więc zapobiec.
KAROLA3DAW
Kocurek w Twoim przypadku to chyba raczej dbałość o zdrowie w powiązaniu z kosmetyka icon_smile.gif
A zapytam jeszcze ten miesien dlaczego sie tak rozlazł ?Po ciazy czy od małego tak miałas?
kasiunia
CYTAT(Kocurek @ Sun, 27 Feb 2011 - 21:59) *
U kogo?

u chirurga plastyka icon_smile.gif
ATeFKa
kasiunia, jak po konsultacji? Czekam na relacje 06.gif

edit

yyy, chyba że to w ten piątek, co to będzie po czwartku, tym tłustym...
kasiunia
dopiero ten co będzie i dopiero pierwszy lekarz ,waham się między dwoma. relację zdam icon_wink.gif
niuniunia23
CYTAT(Cleo @ Fri, 18 Feb 2011 - 12:37) *
Ja bym chciała w drugą stronę...- ciekawe czy kogos takiego znacie?

to ja sie też przylączam, też wolałaby w druga stronę. Gdzieś czytałam że zmniejszenie jest droższe od powiększenia 06.gif
Kocurek
CYTAT(KAROLA3DAW @ Mon, 28 Feb 2011 - 00:04) *
A zapytam jeszcze ten miesien dlaczego sie tak rozlazł ?Po ciazy czy od małego tak miałas?


Po ciąży.

CYTAT(kasiunia @ Mon, 28 Feb 2011 - 11:27) *
u chirurga plastyka icon_smile.gif


31.gif Tyle to wiem i ja 31.gif nazwisko chciałam icon_wink.gif
kasiunia
u dr chiciaka, a drugi to kubasik. a coooo?
Kocurek
CYTAT(kasiunia @ Wed, 02 Mar 2011 - 19:30) *
u dr chiciaka, a drugi to kubasik. a coooo?


O Kubasiku słyszałam, o tym pierwszym nie. Nic, z ciekawości pytam, Kubasik ma dobre opinie.
AgucioreQ
o rrrany wkoncu znalazlam interesujÄ…cy mnie temat icon_razz.gif Przyjmiecie?
A wiecie może jak się ma operacja plastyczna, bez powiększania i wsadzania sylikonów? Mam 21 lat dopiero co prawda, ale moje cyce wołają o pomste... Rozstepów siatka, nierówne i małe... Róznica wielosci ejst naprawde spora. Oczywiscie to odległa przyszlosc ze względu na finanse, ale nie wiecie czy jest opcja jakoś "podniesienia" ich? Bo wyrownać to musiałabym w jednego sylikon wkładać, a nie wyobrazam sobie miec plastic ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.