To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak zostać królem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ruda_kasia
Ja polecam, nie spodziewałam się, że aż tak mi się spodoba.
anetadr
Mnie też się spodobał. I jako nietypowa recenzja spostrzeżenie: w kinie na tym seansie było ze 30 osób. Film się skończył, zaczęły napisy i nikt się nie ruszył. Wszyscy siedzieli jakby nie dowierzając, że to już koniec filmu.

Aneta
hawah
O, mnie też się bardzo podobał. Tylko tłumaczenie tytułu mnie drażni, kojarzy mi się z "Jak wytresować smoka".
anetadr
CYTAT(hawah @ Sun, 13 Feb 2011 - 11:51) *
O, mnie też się bardzo podobał. Tylko tłumaczenie tytułu mnie drażni, kojarzy mi się z "Jak wytresować smoka".


O tak, też zwróciłam uwagę na to, choć w którejś recenzji przeczytałam, że tłumaczenie tytułu jest udane. Hmmm...

Aneta
brzózka4
Obejrzałam jestem zachwycona. Nie trzeba rąbaniny, strzelaniny, czy nawet intrygi kryminalnej, by film trzymał w napięciu.
Anai_
Ha, nawet sceny lozkowej nie bylo, a milosc byla wszechobecna.
Naprawde polecam.
milly
też polecam:) wreszcie coś innego wśród "Turystów" i innych z cyklu amerykańskiej sieczki;)
skanna
Mnie też się bardzo podobało.
mama_do_kwadratu
IdÄ™ dziÅ› na 20. Ale siÄ™ cieszÄ™ icon_biggrin.gif
Gremi
no ja rowniez dołaczam do fanek tego filmu. Bardzo mi sie podobał chyba ze wzgledu wlasnie na to ze nie bylo w nim seksu, przemocy, "efektow specjalnuch" itp a znakomita gra aktorska i świetny scenariusz.
April.
Ja również obejrzałam i bardzo polecam. Świetny film.
Aga H
Wychodzę na film za godzinę i cieszę się, że tu czytam pozytywne opinie - jakoś maluchy są dla mnie bardziej "wiarygodne" niż inne recenzje.
wiewiórczak
Wyraziłam już swój zachwyt w wątku filmowym, ani się obejrzałam pojawiły się napisy końcowe.
Kocham miłością nieodwzajemnioną Colina od czasów serialu TVP1 "Duma i uprzedzenie" i z upływem czasu coraz lepszym aktorem jest! 06.gif

AgoH, Mamo do kwadratu - udanego seansu!
malinowa i Malina
Film świetny, ale polecam też "Ludzi Boga".
ewabi
CYTAT(wiewiórczak @ Thu, 17 Feb 2011 - 18:45) *
Kocham miłością nieodwzajemnioną Colina od czasów serialu TVP1 "Duma i uprzedzenie" i z upływem czasu coraz lepszym aktorem jest! 06.gif


Już w tamtym wątku ustaliłyśmy, że łączy nas do niego wspólna słabość. Jeśli jeszcze nie widziałaś TEGO to bardzo polecam. Colin jako samotny ojciec, na wskroś brytyjski w amerykańskiej Ameryce jest po prostu fantastyczny.

A w "Jak zostać królem" mnie zachwyciła Helena Bonham Carter. Nie przepadam za nią. Nawet dotąd nie lubiłam wręcz. A tu jest no naprawdę ... królewska.
Ida.dorota
Fantastyczny, dawno żaden film nie zrobił na mnie tak wielkiego wrażenia.
Aga H
ZachwycajÄ…cy.

Ale wadę ma jedną - byłam na seansie w ramach DKF i przed filmem o królu opowiadał trochę historyk i ... opowiedział moim zdaniem za dużo - nie zaskoczyła mnie informacja o .... usunęłam - nie napiszę o czym, żeby komuś tez filmu nie zepsuć.

wiewiórczak
Ewobi już złożyłam zamówienie na TEN film - bardzo dziękuję za propozycję!

Zastanawiam się, czy jest ktoś rozczarowany filmem"jak zostać królem" i dlaczego?
brzózka4
Mój mąż był z lekka rozczarowany, ale tylko z lekka - dla niego film był zbyt statyczny (z czym się osobiście nie zgadzam).
mama_do_kwadratu
Wspaniały film. Świetne aktorstwo. Humor angielski. Piękna muzyka.
Dla mnie- celujÄ…cy.
pirania
moj maz powiedzial ze film w budzecie sredniej reklamy i moim zdaniem mogl miec racje- no honoraria aktorow gorka troche icon_smile.gif
oraz krecony jak sitcom prawie w 100% we wnetrzach icon_smile.gif

co tylko dowodzi starej prawdzie ze swietna historia i swietnie zagrana broni sie sama. Dobrze ze ktos jeszcze umie takie filmy krecic icon_smile.gif

Ja helene bardzo lubie-i jako szalona Bellatrix i w rolach kosiumowych- ona potrafi byc brytyjsk do szpiku z lekkim pazurem (tak jak tu z zona Lionela, albo jak krolowi szczerze wyznala dlaczego za niego wyszla oprocz tego ze oczywiscie go kocha)
Agnieszka AZJ
Właśnie wróciłysmy z Anią z kina - obie zachwycone. Widownia prawie pusta i w wiekszości osoby starsze, więc nikt się nie śmiał z jąkania icon_wink.gif

Trochę mi z początku przeszkadzał Parszywek w roli Churchila, ale potem się przyzwyczailam icon_wink.gif

Wszystkie trzy głowne role na Oskara - panowie powinni dostać ex aequo 06.gif
Silije
No to i ja dołączyłam do grona wielbicielek tego filmu. Zachwyt prawie bezkrytyczny - aktorzy cuuudowni.
Wiedziałam że sobie sprezentuję ten seans, więc specjalnie nie czytałam nic wcześniej, nawet nie wiedziałam że będzie tak "logopedycznie" icon_smile.gif
Kocurek
A ja przebrnęłam jedynie przez 15 minut filmu, albo trzeba było czekać do 17 minuty icon_wink.gif albo sobie darować. Ja sobie darowałam, przez te 15 minut mnie nie porwał.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.