To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

małe nutki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

baszka
czy ktos z Was chodzi z dzieckiem na małe nutki, w Krakowie? Możecie opisac jak tam jest, czy warto i jak z płatnościami.
Pozdrawiam Basia
anonimowy
Cześć. My chodzimy!!! icon_lol.gif Moja mała ma co prawda niecałe 16 miesięcy ale chodzimy i to z wielką radością. Dzieciaki mają świetną zabawę, szleją przez ponad godzinę (z regóły zajęcia nam się przedłużają:)) i przy okazji sporo się uczą.
Najlepiej jak osobiście sprawidzisz i pójdziecie na zajęcia ( pierwsze są bezpłatne).
Miesięcznie kosztują nas 50 zł.

Pozdrawiam.Sam
kasiask
Co to są te małe nutki?/ My chodzimy do "Preludium" na ul.Żuławskiego. Tam zajęcia są w grupach wiekowych od 2 lat. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć zwłaszcza, że przerobiłam juz parę innych miejsc w Krakowie.
mimi
CYTAT(kasiask)
Co to są te małe nutki?/ My chodzimy do "Preludium" na ul.Żuławskiego. Tam zajęcia są w grupach wiekowych od 2 lat. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć zwłaszcza, że przerobiłam juz parę innych miejsc w Krakowie.


A co to są małe nutki?
A co to jest Preludium?
Mogę prosić o jakąś podpowiedź wink.gif

Pozdrawiam
anonimowy
Małe Nutki - w dużym skrócie: zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat. Dzieciaki " śpiewają" piosenki ,rysują,malują i świetnie się bawią.

Pozdrawiam.Sam
kasiask
"Preludium" to w dużym skrócie zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 2 roku zycia odbywające się jak podałam wyżej na ul. Żuławskiego w Krakowie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, popołuniu. Dzieci uczą się spiewać, grać na instrumentach perkusyjnych i ogólnie rzecz biorąc rozwijają zdolności taneczno-wokalne. Zajęcia dla 6-cio latków w założeniu również przygotowują do egzaminu do szkoły muzycznej. Po takich własnie zajęciach mój Mateusz zdał egzamin do w/w szkoły, gdzie uczy się i gra na gitarze. Zajęcia są swietnie prowadzone i warto na nie zapisać nawet jak się nie ma w planach kariery muzycznej swoich dzieci.
ulcik
Proszę dziewczyny podajcie namiary do Preludium i do Małych Nutek ulcik bardzooooooooo zainteresowana!!!

dzięki z góry wielkieeeee

ulcik
kasiask
"Preludium" wynajmuje pomieszczenia od przeczkola. To jest malutka ulica kolo Nowego Kleparza - ul. Żuławskiego bodajże 9. Innego przedszkola tam nie ma.
Tu jest do nich link
https://www.kuratorium.krakow.pl/archiwum/c...zykoterapia.doc

ajeżeli się nie uda to-

PRELUDIUM - studium umuzykalniajÄ…ce


Anna Komosa - - 633 – 18 – 72, 0501 – 705 – 236
MaÅ‚gorzata Sobczak 633 – 43 – 89, 0604 – 906 – 018

PRELUDIUM - Kraków ul. Żuławskiego 9
kasiask
Te telefony coś nie wyszły, pewnie potraktowało się jako zakazana reklama.Nie szkodzi. Jest tu wystarczająco dużo informacji, żeby ten kto chce trafił tam gdzie chce!!
mimi
Kasia, dziękuję bardzo za wyczerpujące informacje wink.gif
A czy jeszcze, któraś mama może coś więcej powiedzieć o tajemniczych małych nutkach?

Pozdrawiam
baszka
Dzieki dziewczyny! A małe nutki to zobaczcie na www.malenutki.pl tam sa tylko telefony więc trzeba samemu sie zorientowac gdzie to jest. jak zadzwonię to dam znać.
Basia
Sami
Cześć. My chodzimy na Małe Nutki na Kliny. Prowadzi je Pani z naszego osiedla. Jeżeli któraś z Was jest zainetrsowana to mogę podać numer tel. bezpośrednio do niej.

Ile miesięcznie kosztują zajęcia w PRELUDIUM?

Sam
kasiunia
ja bardzo proszę o telefon do tej pani od małych nutek...
może byc na priv.
pozdrawiam
anonimowy
Kasiunia,dzis dopiero tu zaglądnęłam icon_redface.gif . Odezwij sie do mnie na gg 3027680,a wszystko Ci powiem i podam numery.Jeśli jeszcze to aktualne.
Pozdrawiam.Sam
kasiunia
tylko że ja nie korzystam z gg.. icon_sad.gif
Atena
Dziewczyny czy coÅ› takiego jest tylko w Krakowie?
To jest super sprawa!!!!!!! tylko mam... hmm... trochÄ™ daleko icon_rolleyes.gif
Nie oriętujecie się czy w Warszawie też są takie zajęcia???


Atena
Aldoniec
na stronie są wszystkie namiary, w Warszawie też są nutki icon_smile.gif

https://www.malenutki.pl/

pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.