To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Orbitrek , jaki ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
jakiej firmy ? przymierzam się do zakupu bo waga ... nie chce nawet pisac , nigdy tyle nie było nawet w zaawansowanej ciąży
Ewcia!
Kasia, a jak siÄ™ kupi orbitrek, to waga spada?
Ja mam jakiś już kilka lat, ale chyba zły, bo z wagą ciągle nie najlepiej icon_wink.gif

Przymierzam siÄ™ do Monignaca, ale na razie moja silna wola przegrywa z ciÄ…giem na czekoladÄ™ icon_sad.gif
kachaaa
haha jak spadek dołączą w promocji to może ?
ja raczej z tych uwielbiających ćwiczyć ale na sprzęcie a jeśli bez to już w grupie. A w tej dziurze aerobik owszem jest ale same laski które prężą się przed facetami w siłowni którzy to komentują która jakie cy..i ma i tyłek. śmierdząca ciasna sala , masakra. Znalazłam drugi ale niestety w takich godzinach ze nijak nie mogę. Zresztą mogłabym tylko w weekendy . Dlatego potrzebuje sprzęt do domu.
Do lata muszę min 15-20 kg schudnąć a do jesieni ok 30.
Mafia
Mam od niedawna Kettlera i bardzo sobie chwalę. Jest cichy, nic nie trzeszczy, a to było istotne, bo często ćwiczę jak reszta domowników śpi. Przyznaję, że to jeżdżenie jest dla mnie monotonne, ale nie wymysliłam nic lepszego, żeby ruszać się w domu. icon_smile.gif Ćwiczę regularnie i widze efekty - poprawił mi sie wyglad nóg i pupy, ale waga nie wskazuje spadku. Faktem jest, że nie mam do zrzucenia dużo.
kachaaa
Kettler to moje marzenie ale cenowo ... nierealne.
Mafia waga jeśli nie masz "tony" tłuszczu raczej się niewiele zmieni. Zostanie "zastąpione" tkanką mięśniową.
Mafia
Kupiłam Kettlera za bardzo niską kwotę. Co roku w styczniu w marketach jest wyprzedaż tej firmy. Kupiłam za całe 360 zł. icon_smile.gif Oczywiście nie ma gwarancji, że akurat orbitrek będzie. skorzystałam z wyprzedaży i weekendu bez vatu i wyszła taka kwota.

Chciałabym po prostu trochę poprawić kondycję, do tego orbitrek na pewno jest idealny. Dostaję porządnie w kość.
kachaaa
ooo matko Mafia ja cię błagam ty mi daj cynk ja ty za taką cenę dostaniesz jeszcze Kettlera albo nie wiem dam ci nr tele i kup mi zapłacę za fatygę i przesyłkę , ja w tej dziurze szans nie mam do Wawy 120 km do łodzi 70 ... o kurcze alesz Ci zazdroszczę
Mafia
Teraz to na pewno nie ma. Podobno co roku w styczniu jest taka wyprzedaż. Dostałam takie instrukcje od znajomego jak przebąknęłam, że chcę orbitreka i udało się. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.