To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wózek Graco Symbio

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ryjek
Czy któras z mam posiada wózek Graco Symbio (głeboki/spacerówke) i jak się sprawuje. Bardzo podoba mi się wózek, ale chciałabym poznać Wasze opinie.

Z góry dziekuje za swoje uwagi.
teuqila
Ja się nad nim zastanawiałam, ale w końcu wybrałam inny.... icon_razz.gif
Ryjek
Ja jednak kupilam icon_smile.gif Jestem zadowolna, choc moglby miec wiekszy koszyk na zakupy icon_smile.gif
teuqila
te symbio są chyba w porządku, jak kupowałąm to sporo o nim czytałam, ale w końcu wziełam inny icon_smile.gif w symbio mi sie najbradziej podobało że rączka była przekładana, bo to fajne do wkładania i wyjmowania dziecka
Lilopi
Ja planuję zakup spacerówki graco symbio - przede wszystkim ze względu na rączkę przekładaną, ale poza tym koleżanka posiadała i była bardzo zadowolona
Ryjek
spacerowka jest ok, choc do auta jest troszeczke duza icon_smile.gif
madamart
Moja siostra ma symbio , ja poszłam w hiszpańskie wózeczki icon_smile.gif
ale siorka bardzo sobie chwali, na wspólnych spacerkach "powoziłam" go sobie i bardzo dobrze jeździ, porónywalnie nawet z moim obecnym hiszpanem:)
te duze kólka duzo robią , chociaz ja małe kółeczka nawet bardziej lubię icon_smile.gif
Ale wózeczek spoko , bardzo ładny icon_smile.gif a do bagażnika się miesic, nawet do mojego choć mały icon_smile.gif
nefferet
A jesteście zadowolone z kubełkowej spacerówki? Czy dziecku które dopiero co wyrosło z gondoli będzie w niej wygodnie mimo, że nie rozkłada się na płasko?
grubassek:)
wózek graco ma moja znajoma i jak na razie jest z niego zadowolona. tylko faktycznie jeśli chodzi o przewożenie w aucie to zajmuje sporo miejsca...
jaga0014
Zastanawiam się właśnie nad tym wózkiem w wersji 3w1. Oprócz ceny, która mnie trochę przeraża wszystko mi się w nim na razie podoba i opinie też są b. dobre. Oczywiście muszę się jeszcze do niego przymierzyć w sklepie. A może któraś z Was (rodzina, znajomi) ma do sprzedania taki używany wózeczek albo za jakiś czas będzie, na razie mi się nie spieszy? icon_smile.gif
Ryjek
Z własnego doswiadczenia powiem tak. Sama zakupilam 3 w 1 z duza gondola. Gondola sluzyla Nam prawie 6 miesiecy, po czym przesadzialm mloda do spacerowki. W komplecie mialam spiworek, ktory idealnie pasowal do gondoli, spacerowki, fotelika. Po pewnym czasie uzytkowania spacerowki, stwierdzialm, iz na wyjazdy potrzebuje mniejszego, lzejszego wozka. I tak zakupilam Quinny Zappa. Jezdzialam wozkami na zmiane, az wkoncu zostalismy przy Zappie, a Graco w komplecie sprzedalam znajomym w potrzebie icon_smile.gif Ja kupilam nowy zestaw, a sprzedajc uzywke duzo sie traci. Ale wowczas jak szukalam nie bylo uzywek. Teraz po raz 2 nie kupilabym juz 3 w 1. Chyba, ze zmienilabym pozniej na mniejszy i lzejszy wozek. A odkad mloda poszla na nogi, wozek przydaje sie sporadycznie na zakupy.
EdytaRola
Quinny Zapp ma moja siostra i tez jest zadowolona, to aktywna kobieta, bardzo dużo czasu spędza z dzieckiem na zewnątrz, więc potrzebowała zgrabnego lekkiego wózka, graco symbio mają u mnie w bloku sąsiedzi, ale nie wiem czy narzekają czy nie, bo nie za dużo z nimi rozmawiam heheh
aniu23
my mamy wozek Quinny Speedi Sx, calkiem niedawno go kupilismy w zestawie z gondolka, na pusto jezdzi ok zobaczymy jak sie przy maluchu spisze...
Przytulaska
Symbio bardzo fajny wózeczek icon_smile.gif siostra ma, jeździłam nie raz i mogę powiedzieć że zastosowane tam rozwiązania są na prawdę fajne i przydatne icon_smile.gif wózeczek jest lekki i zwrotny, ma szeroką, łatwą w obsłudze regulacje... świetny icon_smile.gif
tantum
w ogóle jestem pozytywnie nastawiona do tej firmy, nie wiem czy przyzwyczajenie ... aczkolwiek wracając do tematu, z symbio nie miałam stycznosci, ale graco evo mi się podobają, duzym plusem jest lekkosc wozka, a uwierzcie, że lekki wozek jest mega pomocny przy wyzszych pietrach
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.