To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomyliłam dni ... (tabletki)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewusiek
pomyliłam się o jeden dzień (zamiast w niedzielę , to zaczęłam w poniedziałek rano), potem znów wzięłam wieczorem-czyli tak jak do tej pory brałam, a czwartego dnia rano (czy jakoś tak) i stwierdziłam ,że nie ma to sensu i przerwę na miesiąc branie tabletek (szczerze mówiąc martwiłam się , czy nie jestem w ciąży), ale dzisiaj dostałam okres (po 11 dniach od poprzedniego) i chyba to ciążę wyklucza. Strasznie sobie namieszałam i stwierdziłam ,że na dwa m-ce zrobię sobie przerwę w braniu cilestu. I szczerze mówiąc niespecjalnie się czuję.
Czy Wam też zdarzało się pomylić( zapomnieć)?
irminka2
Zdarza się . Biorę zawsze wieczorem , a jeśli zapomnę to następnego dnia rano, a wieczorem normalnie wg planu. Przy Microgynonie może być poślizg do 12 godzin.

Irmina
Agnisma
Bywa icon_confused.gif Myślę, że nic się złego nie stało
Pigułki biorę wieczorem, mam nastawiony alarm w zegarku( inaczej na bank zapomniałabym) icon_rolleyes.gif
anonimowy
CYTAT(Agnisma)
Pigułki biorę wieczorem, mam nastawiony alarm w zegarku( inaczej na bank zapomniałabym) icon_rolleyes.gif



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ewusiek
Agnisima, ja też mam nastawiony alarm w telefonie, ale ostatnio o tej porze właśnie siedzę w necie icon_biggrin.gif , wyłączam i ... potem zapominam icon_redface.gif .

teraz robię przerwę , aż mi się wszystko unormuje (okres po niecałych 2 tygodniach to przesada icon_cry.gif , namieszałam i mam za swoje).
A czy Wam też kręciło się w głowie (mam takie "głupie" momenty - zawirowania), czy to wina hormonów w organizmie?
Agnisma
Pigułki biorę od lat, nigdy w głowie nie miałam"kręciołków", ale...
od kiedy pamiętam przez ostatnie 3dni cyklu(przed miesączką) mam potworną migrenę (jednak przyzwyczajenie robi swoje).
Wystarczy , że zrobię miesiąc przerwy, bólu powalającego mnie na kolana "niet" icon_lol.gif ...na bank hormony... icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.