To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

problemy z zajsciem w ciaze

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olusia_114
witam wszystkich serdecznie
od ponad pol roku staramy sie z moim chlopakiem o dziecko i nic z tego nie wychodzi. mieszkam w anglii i lekarz przepisal mi jedynie kwas foliowy, biore go od 5 miesiecy, po badaniach krwi powiedzial mi ze mam podwyzszony poziom testosteronu. tu na forum przeczytalam o oleju z wiesilka, czy to pomoze mi ustabilizowac poziom hormonow w organizmie? prosze o jakies rady, nie wiem od czego mam zaczac.
Nerpa
Olusia Zapraszamy na główny wątek staraczkowy - tam jest dużo doświadczonych dziewczyn, które pewnie Ci coś poradzą. A ten wiesiołek to nie na poprawę jakości śluzu?
justyna211
Witam. Od jakiegoś czasu staramy się z chłopakiem o dziecko. Niestety chociaż uprawiamy sex w dni płodne i za każdym razem chłopak finiszuje we mnie nie udało się. Mojej mamy siostra tez miała kiedyś problemy z zajściem w ciąże. Czy to mogło spotkać i mnie? Może to jakoś genetyczne przechodzi? Pomóżcie proszę.
nulek27
To zależy od jakiego czasu się staracie ,ile masz lat ,od stanu zdrowia bez lekarza i badań nikt ci nie odpowie na to pytanie .Niepłodność ma wiele podłoży !
agabr
zapraszam do wÄ…tku https://www.maluchy.pl/forum/STARAMY-SIE-O-...XXV-t81638.html .b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.