To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cesarka we wrocławiu - u kogo?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

basha
Dwie cesarki już za mną. Po drugiej lekarz z wałbrzycha (mojego rodzinnego miasta) spartolił mi szycie i zrobił na brzuchu nieładny wałek. Tym razem marzę o dobrym wykonaniu zarówno cesarki jak i szycia. Chciałabym, żeby lekarz wyciął mi stara bliznę i zszył mnie na płasko. Kogo polecacie do cesarki we Wrocławiu?
basiaw
Ja mam bardzo ładną bliznę, ale czy na pewno na tym Ci najbardziej zależy? U mnie blizna po 2 cesarkach jest prawie niewidoczna, ale..... niestety w bliźnie zrobiło mi się endometrium icon_sad.gif i kiedyś trzeba będzie iść znów na cięcie...
Ja miałam cesarki na Kamieńskiego.
basha
Co masz na myśli mówiąc czy na tym mi najbardziej zależy? Zależy mi na profesjonalnym wykonaniu zarówno cięcia jak i szycia. potem musisz patrzeć na swój brzuch całe zycie. A ponieważ mam ten luksus i cc mam mieć planowe, chętnie wybiorę jak najlepszego specjalistę. Słyszałam, że niektórzy lekarze stosują rozpuszczalne szwy? Ja zawsze mialam normalne które trzeba bylo sciągnąć, a wy jakie macie doświadczenia?
basiaw
Ja miałam rozpuszczalne, w sumie masz rację z tym brzuchem, ja mam tak dyskretną tą bliznę, że jej nie widzę wcale.. pewnie dlatego nie było to dla mnie tak ważne. Przepraszam jeśli Cię uraziłam. Znajdę gdzieś wypis ze szpitala i napiszę Ci nazwisko lekarza.
basha
Dzięki Basiu, nie nie uraziłaś mnie, dzięki Ci góry za pomoc, fajnie miałaś w tymi rozpuszczalnymi szwami, ja za każdym razem miałam standardowe, raz na brochowie, raz w wałbrzychu.
Na brochowie zszyli mnie ładnie, spartolili mi szycie w wałbrzychu, koszmar mówię Ci, nie mogłam patrzec na brzuch
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.