To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

w piÄ…tek operacja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marta M
W czwartek idę do szpitala,w piątek operacja,maja mi usunąc pęcherzyk żółciowy,przeraża mnie wszytsko,bo niestety znam to od strony medycznej,strasznie się stresuję...oby do soboty
pcola
Marta M,

&&&&&&&&&&&&&&&&& Będzie dobrze.
Maciejka
Wspieram i kciuki oraz fluidki masz zapewnione!
rtonka
Trzymam kciuki
Marta M
nie-dziękuję
agabr
Zobaczysz jak fajnie sie zyje bez pecherzyka zolciowego .b
Marta M
generalnie to z nim zle mi sie nie zyje,od ok7 mies nie mialam ataku kolki,wczesniej w sumie ze 4 razy...ale chce zajsc w ciaze i chce zapobiec sensacjom w czasie ciazy,wlasnie to jet najgorsze,ze nic mi nie jest a mam miec operacje
ruda_kasia
trzymam, mam dużo pozytywnych myśli do oddania temu forum icon_smile.gif sobota już niedługo icon_wink.gif
ruda_kasia
trzymam, mam dużo pozytywnych myśli do oddania temu forum icon_smile.gif sobota już niedługo icon_wink.gif
naples
Trzymam kciuki.
KAROLA3DAW
Dasz rade to dla Twojego zdrowia icon_smile.gif
Kciuki trzymamy mocno zaciśniete przytul.gif
MamaJulki
dużo pozytywnych myśli i kciuki zaciśnięte !
będzie dobrze
ewa_jo
Będzie OK icon_smile.gif
Ja już pięć lat bezworeczkowa, żyje mi się całkiem nieźle. Dodatkowy bonus - po operacji jakoś spontanicznie przeszła mi ochota na "dużo tłustego", co odbiło się pozytywnie na mojej sylwetce.
Operację pewnie będziesz mieć laparoskopową? W takim razie powiedz sobie, że to żadna operacja, tylko niewielki zabieg chirurgiczny. Zadnych blizn, następnego dnia już chodzisz, luzik icon_smile.gif
Marta M
jeszcze raz dziękuję,
raczej laparoskopowo się odbędzie,wiem,że to nie tragedia,że ludzie mają poważniejsze problemy ze zdrowiem itp,ale mimo wszystko się boję,oby do piątku...
ATeFKa
Myślę i przytulam przytul.gif będzie dobrze
Marta M
dziekuje za kciuki,wsztstko ok,jutro wychodze do domu,moge teraz napisac,ze nie taki diabel straszny 06.gif
pcola
icon_smile.gif Fajnie, że wszystko dobrze poszło.
naples
Marta M, dobrze, że już jesteś po i że wszystko w porządku icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.