To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nagłe zawroty w głowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agalu
Dziewczny nagle mnie ścięło z nóg, mam tak sil;ne zwroty głowy że nie mogę głową ruszyć bo świat wiruje:W domu spanuje choroba, dzieci chore od tygodnia, ja wczoraj obudziłam się z silnymi bólami głowy ,dreszczami itp. czułam się jakby mnie dopadł jakis wirus, wzięłam 2 razy paracetamol ,gripex i tp, wieczorem bło już lepiej, dziś też i rano pojechałam na zakupy 37.gif
jak wróciłam to miałam wrażenie że zemdleję, lezę od godziny na kanapie i nie mogę się ruszyc, jak wstałam to szłam od ściany do ściany w dużym pokoju tak się kiwałam
juz panikuję, czy te zawroty mogą być spowodowane jakimś wirusem? czy to cos gorszego? wiem wiem lekarz
mam na 14 ale boje sie że nie dojdę nawet do auta:(
jaAga*
A wyniki masz dobre, ja przy anemii mam zawroty głowy, oczywiście przy infekcji się nasilają.
Agalu
Wyniki krwi mam super, robiłam jakiś miesiąc temu morfologie z rozmazem i wszystko jest w normie
byłam u lekarza ,twierdzi że to wirus ,twierdzi że pewnie zaraziłam się od syna który ostatnio mocno gorączkował
zawroty gó0owy ustały, jestem osłabiona i to wszystko
ale boje się żeby te zawroty nie wróciły:(
KAROLA3DAW
Agalu wypoczywaj ile mozesz i zdrowka przytul.gif
U nas tak sie ostatnio zaczelo grypsko 41.gif
Najpierw max oslabienie az do zawrotow glowy pozniej goraczka kaszel katar diabel.gif
Agalu
CYTAT(KAROLA3DAW @ Wed, 02 Mar 2011 - 23:06) *
Agalu wypoczywaj ile mozesz i zdrowka przytul.gif
U nas tak sie ostatnio zaczelo grypsko 41.gif
Najpierw max oslabienie az do zawrotow glowy pozniej goraczka kaszel katar diabel.gif


dziękujęicon_smile.gif
ale mnie trochę zmartwiłaś tą gorączką itd. icon_smile.gif
w sobotę zaczynam studia zaoczne, musże być w formie
agniesia :)
Ja podczas przeziębienia, gdy miałam mega katar dostałam zapalenia błędnika.
Zawroty głowy miałam nieziemskie, wszystko mi wirowało, nagle traciłam równowagę. Robiłam EEG i inne badania. Antybiotyki nie pomagały.
Przeszło po Ibupromie Zatoki.
KAROLA3DAW
CYTAT(Agalu @ Wed, 02 Mar 2011 - 21:10) *
dziękujęicon_smile.gif
ale mnie trochę zmartwiłaś tą gorączką itd. icon_smile.gif
w sobotę zaczynam studia zaoczne, musże być w formie


Kochana nie mialam najmniejszego zamiaru zamartwiac Cie przytul.gif
To ze u nas sie to tak skonczylo wcale nie oznacza ze u u Ciebie tez bedzie taki final icon_smile.gif
Wierze ze spokojnie pojdziesz na wyklady i bedziesz sie cieszyc z edukacji bez zbednych efektów ubocznych icon_biggrin.gif
Danuśka
Skoro dzieci są chore i pewnie związku z tym masz dużo roboty to bardzo możliwe że po prostu byłaś przemęczona, jak tam mam często jak na głowie mam mnóstwo stresów, proponuje melisę i dobrą książkę icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.