To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zakupy przez Grupera, Grupona itp.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elak
Czy ktoÅ› z Was tak kupuje?
Ostatnio zapisałam się i powiem, że ceny mnie przyciągają, ale mam obawy np. czy jak wykupię sobie pobyt weekendowy w jakimś hotelu, to czy jak zechcę go zrealizować to nie ma kłopotów typu: nie mamy wolnych miejsc, albo są jakieś ukryte dodatkowe koszty.

Niech wypowie się ktoś, kto coś kupował proszę. 03.gif
Dor
Ja niegdy nie kupowałam, ale koleżanka kupuje.
Wiem, że kupowała zajęcia w siłowni albo fitnes i fryzjera i była zadowolona.
Natomiast raz kupiła obiad w knajpie, byłam tam z nią i zostałyśmy bardzo niesympatycznie potraktowane.
Okazało się, że nie wszystkie dania można zamówić, mimo, że w ofercie nie było mowy o żadnych ograniczeniach,
pani dała nam do zrozumienia, że jak mamy taniej, to co my w zasadzie od niej wymagamy.
Ammm
Ja też nie kupowałam, ale moja siostra namiętnie kupuje bilety do teatru w bardzo atrakcyjnych cenach.
Pronto
Dor, a co to była za knajpa? Żebym nie kupiła czasem, bo właśnie zaczynam z tego korzystać.
Ostatnio kupiłam sobie przedłużanie rzęs, ale mam zamiar zrealizować kupon gdzieś w okolicach maja i wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej.
Dor
Nie mam pojęcia jak się nazywa. Na Żabiance na Pomorskiej zaraz na początku ulicy od strony Oliwy po prawej stronie.
agnese
moja mama dzis wróciła mega zadowlona z masazu zakupionego przez grupona icon_smile.gif
ale tez sie już przejechalismy,bo wykupilismy myjnie i nim zrealziowalismy to ja zamkneli icon_sad.gif na szczeście to była mała kasa bo 22 zl- ale i tak zal
maania
kupuję i bardzo sobie chwalę. problemów nie ma- rezerwujesz termin i już. kosztów ukrytych nie ma. w knajpach na ogół za napoje płacisz dodatkowo- zależy jaka jest oferta.

na marginesie: kupiłam kupon na masaż do lubianego przeze mnie salonu- masaż 60 minut. dzwonię, umawiam się, informuję że tym razem mam kupon rabatowy. przychodzę, nowa Pani w recepcji lekceważącym tonem informuje mnie, że jak z groupona to masaż trwa tylko 40 minut. zdębiałam. na szczęście okazało się, że to pomyłka ale przyjemnie mi nie było.
Cleo
Moi rodzice przetestowali hotel i bylo super. Natomiast ja sparzylam się na fryzjerze 2x, wiec do fryzjera z Groupona juz nie pojde. Moj brat z zona testuja knajpy rozne i tylko raz bylo cos nei tak ale faktycznie na FB ludzie czesto narzekaja. Furoręrobia teraz kursy na prawo jazdy;)
bumbum
Ja kupuje i póki co raz byłam rozczarowaną ale nie obsługą a knajpą.Mamie zaś wykupiłam masaż gorącymi kamieniami i była meeega zadowolona.Z fryzjerami jednak nie eksperymentuje
cos_cos
Chodzę do Szkoły Tańca, kupon kupiłam na gruponie, wszystko super, zero problemów z realizacją.
tolala
Kupilam zajęcia dla dziecka; wszystko ok.
Kupiłam fryzjera - było ok, ale mimo wszystko wolę swoją fryzjerkę, bo wiem co mnie czeka.
Kupiłam kolację w restauracji i nie bylo fajnie. Tzn. wszystko było słone. Obsługa miła, realizacja miła, tylko ten smak. Sama nie wiem, czy to zemsta (której prawdę mówiąc nie rozumiem, bo przecież taki grupon to dla nich reklama) czy tak knajpa tak ma.
Ammm
Tolala, a co za knajpa? Bo ja też kiedyś byłam w jednej, płaciłam normalnie, a słone było okrutnie, więcej nie pójdę.
tolala
Portucale. Ja byłam tam kiedyś, dawno temu, na początku jej istnienia. I wtedy naprawdę bylam zachwycona. Teraz niestety przenieśli się do innego lokalu; większego ale mającego "gorszy" klimat, taki bardziej komercyjny.
walizka
CYTAT(agnese @ Thu, 03 Mar 2011 - 19:13) *
moja mama dzis wróciła mega zadowlona z masazu zakupionego przez grupona icon_smile.gif
ale tez sie już przejechalismy,bo wykupilismy myjnie i nim zrealziowalismy to ja zamkneli icon_sad.gif na szczeście to była mała kasa bo 22 zl- ale i tak zal

zaraz, to nie powinni zwrócić pieniedzy? Kupon musisz zrealizować w określonym czasie i zgodnie z regulaminem przepada, jeśli tego nie zrobisz, albo umówisz sie i nie przyjdziesz. W innym wypadku chyba należy się zwrot? Bo może ta myjnia celowo się zamknęła, żeby zwinąć kasę?
green
wiele razy już coś kupowałam... i raz miałam pod górkę z realizacją kuponu ale ostatecznie się udało i jestem zadowolona
- kupony do mojej ulubionej restauracji Umberto - oj chyba z 7 ich miałam, dwa razy kupowane, wszystko gra, smakowało wyśmienicie
- fryzjer - OK, cena super, obsługa też, cięcie nawet dobre,
- depilacja laserowa IPL - świetna sprawa, zawsze chciałam ale zawsze było "coś" ważniejszego, spróbowałam z kuponem i tak już zostałam (ostatnio 3 raz wykupiłam kupon zniżkowy)
- fotoksiażki - jakość OK, choć reklamację składałam (brak polskich liter), ale rozpatrzyli pozytywnie i przysłali raz jeszcze juz poprawne,
- stomatolog dla małżona - bardzo OK
- zajęcia w MaMadam dla dziecka - super, będziemy częściej chodzili
- no i to z czym miałam przeboje to odbitki foto w multifoto.eu - problem z naliczeniem zniżki (niby kod zły), po moim mailu do nich zniżka się naliczyła, po 15 dniach od złożenia zamówienia odbitek jeszcze nie wysłali, a potem jak już wysłali to zwykłym listem priorytetowy a nie poleconym i przesyłka raz zaginęła, ale wysłali raz jeszcze i doszło uffff

coś tam jeszcze kupowałam, ale nie pamiętam co... a ostatnio jeszcze 3 dni w hotelu w Gdańsku na starówce (zarezerwowałam na lipiec), i na Mydeal Karcher - akurat tego mi było trzeba i miałam zacząć szukać oferty a tu myk i dostałam maila z info, że w ofercie jest. No to co, kupiłam icon_wink.gif

PodsumowujÄ…c - zadowolona jestem i pewnie jeszcze wiele razy na coÅ› siÄ™ skuszÄ™.

Koleżanka skusiła się na pobyt w hotelu SPA - zadowolona maksymalnie i już poluje na kolejną ich ofertę.

edit: jeszcze kalendarze z fotkami synów zamawiałam - świetne wyszły a cena była rewelacyjna 06.gif
szantrapa
Ja kupiłam kupon zniżkowy do sklepu internetowego z bielizną pościelową, ręcznikami itp. Skorzystać można było od wtorku, w poniedziałek kupiłam zniżki po przejrzeniu oferty sklepu. Kupiłam dwa kupony dla nas i dwa dla moich rodziców, chcieliśmy dzieciom fajne pościele kupić a może też do domu. We wtorek rano nie miałam czasu/nie byłam zdecydowana, weszłam pod wieczór. W sklepie nie było już prawie towaru, nic z tego co mnie interesowało ( dla dorosłych wcale poniżej 300 zł!, dla dzieci z 10 wzorów z 50 które były dzień wcześniej) , a ceny na to co zostało skoczyły tak, że taniej te same pościele są w sklepie obok mnie. Napisałam maila z pytaniem , czy w okresie trwania promocji przewidywana jest jakaś dostawa, do dziś nie dostałam odpowiedzi. Wybrałam na szybko z tego co zostało, nie jestem zadowolona, przepłaciłam i nie kupiłam tego co chciałam. Tata dostał jeszcze maila, że tego wzoru co zamówił ( z tych resztek!) już nie ma i wysyłają inny!, zakończyliśmy współpracę z tym sklepem i chyba...chyba poopisuję sklep gdzie się da, bo moim zdaniem to jest nie fair. Na marginesie, sklep ma dobre opinie...do tej pory...

Korzystałam z innych też, fryzjer, zwiedzanie itp. Jesteśmy zadowoleni, ale z kuponów zniżkowych do sklepu już nie skorzystam.
corti
Ja kupiłam kupony dla maluszka do sali zabaw, wszystko bezproblemowo, obsługa miła, jeszcze nas Pani pytała czemu tam krótko, ale nasz maluch ma niecałe dwa lata więc i niecałe dwie godziny maksymalnej zabawy były wystarczające icon_smile.gif
agnese
muszę napisać, że oddali nam kasę za niezrealizowany bon w myjni o którym pisałam wyżej - uczciwi są icon_smile.gif
maania
CYTAT(agnese @ Thu, 17 Mar 2011 - 20:43) *
muszę napisać, że oddali nam kasę za niezrealizowany bon w myjni o którym pisałam wyżej - uczciwi są icon_smile.gif


agnes to super. fajnie, że tak rozwiązali tą sprawę bo jesli byłoby inaczej to niesmak by pozostał.
Potwora
Ja kupiłam swój pierwszy kupon do baru sałatkowego. Okazało się, że działa bez zarzutu więc poluję na następne icon_wink.gif
Doruśka
ja kupiłam pobyt hotelowy w Krakowie- rewelacja
oraz suszi dla dzieci 80 zł wartosć 160 i też rewelacja.
fryzjera czy kosmetyczki bym nie kupiła, bo nie ufam obcym icon_wink.gif

teraz mam do zrealizowania kolejny wyjazd 3 dniowy , muszę zadzwonić i sprawdzic terminy .
maania
ja właśnie kupiłam bon na wyjazd do Zamku Kliczków icon_smile.gif mam nadzieję, że będziemy zadowoleni.
milutka
Podbijam, bo zarejestrowałam się na gruponie, była fajna promocja, realizacja szafy w komodorze , w cenie 99zł wartości 500zł i się bałam, że ten grupon to jakaś ściema.

A jak to jest, klikam na dany kupon i co dalej się dzieje, jak to się płaci i odbiera kupon?
tolala
Płacisz od razu po kilknięciu, że chcesz kupić. Przekierowuje Ciebie na stornę bezpiecznych transakcji i tam możesz zapłacić kartą albo przelewem.
Potem robisz to co jest w opisie oferty. Jeśli wymagają kontaktu telefonicznego, to dzwonisz i umawiasz się. Jeśli jest to sklep internetowy, to dokonujesz zakupów i przy płatności podajesz kod kuponu.
Tak było kiedyś; ja dawno nie korzystalam, ale myślę, że zasady się nie zmieniły.

Pamiętaj, czytaj dokładnie opis oferty, żeby się nie rozczarować.
rysa154
dokładnie, trzeba przeczytac, bo przy kazdej ofercie sa jakies warunki i czesto wychodzi na to,ze normalnie zapłacilibysmy mniej...
wiesiołek
Ja w wakacje skorzystałam z oferty działu podróze i całe szczeście , że na to trafiłam ,bo inaczej nie miałabym żadnego urlopu ( fundusze osłabły...). A miejsce tak mi się spodobało ,ze pawdopodobnie wypad powórzę.
anax2
tylko dwa razy korzystałam i było ok.
fifafo
korzystałam już 2 razy z usług fryzjera i żałuję nie wyglądałam lepiej a zapłaciłam drożej niż u osiedlowego znajomego fryzjera:(
a mam ochotę an super fajowego - który odświeży mój wizerunek:)
Sali_M
Ja kupowałam już kilka kuponów, na wykłady na dziecięcym uniwersytecie, do bawialni (już parę razy, teraz dałam 35 zł za 10 godzin zabaw dla dzieci), na prenumeratę pewnego miesięcznika, do fitness - klubu, na sushi (dla koleżanki ale była bardzo zadowolona). Raz mi nie wypalił - na manicure hybrydowy - bo właścicielka salonu pojechała na wakacje jak kupon był ważny a po jej powrocie stracił ważność i reklamowałam go i zaraz mi zwrócili kasę na moje konto - do ponownego wykorzystania na inny kupon.
anita
ja korzystałam kilka razy, nieudany był serwis rowerowy - po prostu partacze to byli
natomiast pakiet stomatologiczny odkamienianie, piaskowanie,rtg i konsultacja był wykonany bardzo profesjonalnie, kolacja sushi pyszna,
na fryzjera bym się nie zdecydowała bo chodzę tylko do jednej mojej zaufanej nikt mi nie dogodzi tak jak ona icon_wink.gif
paznokcie - dlaczego nie? jak ktoÅ› spieprzy to strata niewielka
a przed rezewacją podróży najpierw bym zadzwoniła jakie możliwe są terminy i dokładnie poczytała o miejscu i hotelu do jakiego mam jechać
agnese
moi rodzice w zeszłym miesiącu byli 3-dni z grouponu w hotelu, wszystko było ok i zgodne z tym co napisali, bez problemu etrmin
Elak
Ja też już mogę coś powiedzieć, bo kupiłam parę grouponów i będę kupować 03.gif

Wywołałam zdjęcia w Photoboxie - jakość rewelacyjna, dużo lepsza niż w naszych fotolabach. Czekam kiedy znowu będzie promocja 08.gif
Wykupiłam wizytę u fryzjera - jestem zadowolona, a gdyby nie bon, to pewnie nigdy bym do tego salonu nie weszła.
Dzieciakom wykupiłam wejścia do sali zabaw - tu wiadomo dzieci przeszczęśliwe, zresztą tę salę znaliśmy więc ucieszyła mnie zniżka.
Mam wykupione dwa bony do stomatologa - trzeba tylko iść (czasu zawsze brak),
Mąż wykupił wejściówki na ściankę wspinaczkową.

A wakacje spędziliśmy na Słowacji w hotelu, który reklamował się na Grouponie tylko, że załatwiłam pobyt na warunkach z groupona, ale bez groupona. Byliśmy b. zadowoleni. Zresztą Słowacja to piękny kraj i dbają o klienta.


PolujÄ™ teraz na bilety do teatru 06.gif
Siunia
CYTAT(green @ Sun, 06 Mar 2011 - 22:23) *
Koleżanka skusiła się na pobyt w hotelu SPA - zadowolona maksymalnie i już poluje na kolejną ich ofertę.


Czy mogłabys podac nazwę tego hotelu?
I ja chętnie zapolowałabym na taką ofertę. Raz skorzytałam z całą rodzinką ale jeżeli ktoś coś może polecić... jestem zainteresowana.

pozdrawiam
- Siunia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.