To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Obóz jeździecki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

owiwia7
Jak zwykle ni ejestem pewna czy z tÄ… sprawÄ… to tutaj.. icon_smile.gif

chciałabym wysłać Oliwkę na obóz jeździecki w to lato.. ponieważ zaczynamy dopiero naszą przygodę z końmi kompletnie nie znam stajni, ktore takie obozy organizują.. wydaje mi się, że część z nich mimo bardzo ciekawej oferty, mają kiepskie strandarty jeśli chodzi o nocleg itd. Nie jestem wybredna, ale ważne jest dla mnie by dziecko nie spało w namiocie. Ważne jest też, żeby dużo czasu spędziało z końmi a reszta tez była jako tako wypełniona..

Czy któraś z Was wysyłała dziecko na taki oboz? czy możecie coś polecić? Bardzo mi zależy na Waszych opiniach.. jestem z Warszawy więc najfajniej by było, żeby miejsce nie było zbyt odległe...

Z góry dziekuję.. icon_smile.gif
eliza87
Stajnia nad morzem oferuje wakacyjne obozy konne oraz kolonie połączone z nauką jazdy konnej. Z obozów jeździeckich mogą skorzystać dzieci, które potrafią jeździć konno, jak również dzieci, które dopiero chcą się nauczyć. Więcej szczegółów uzyskasz w ranchoulinia.pl!
muppet
Sama nie wiem, jak bym się bała puścić dziecko na obóz jeżdziecki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.