To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

NEUROLOG WROCŁAW (OKOLICE)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KAROLA3DAW
Dziewczyny chyba musze poszukac neurologa.
Fabian ma skonczone 9 miesiecy i nie pelza o raczkowaniu nie wspomne icon_sad.gif
Moze to taki typ leniucha ale dla swietego spokoju wolalabym to skonsultowac ze specjalista.
Nasza pediatra nie widzi problemu i twierdzi ze moze od razu stanie (nie stwierdzila zadnego napiecia) ale na to tez sie nie zanosi 43.gif
Wygodnie mi tak jak jest (bo kolejny Skarbuś rośnie a tym samym robie sie ciezsza) pposadze go i nie musze sie bac ze bedzie podrozował, ale boje sie ze cos przeoczymy a jak wiadomo w takich sytuacjach czas odgrywa wazna role.
Bede wdzieczna za jakiekolwiek kontakty poparte oczywiscie pozytywna opinia icon_smile.gif
basiaw
Byłam z Bartim u neurolog, nie wiem czy ona jest dobra... ale na pewno ma zdroworozsądkowe podejście.
KAROLA3DAW
Basia a moge prosic na PW dane tej lekarki?

Oczywiscie nadal jestem otwarta na propozycje bo chcialabym jechac raz i nie musiec kontrolowac diagnozy u innych icon_smile.gif
basha
ponoc najlepsza we wrocławiu jest Ujma-Czapska, przyjmuje na canaletta, biskupin, niestety nie mam namiarów, wpisz w goolga, na pewno znjadziesz, polecało ją wiele dziewczyn z forum.
Mafia
Polecam Panią Dołyk. Przyjmuje na NFZ (długie terminy) i prywatnie.
dorota975
Ja z dwójką moich dzieci chodziłam do dr Jędrzejczyk - Góral i byłam bardzo zadowolona. Uważam, że jest to lekarz spokojny, wyważony i rozsądny. Przyjmuje w prywatnie na ul Komuny Paryskiej. Namiary na nią można znaleźć w necie.
Dorota
basiaw
dorota ja do tej samej chodziłam icon_smile.gif
Ona juz nie przyjmuje na komuny paryskiej tylko na zwycięskiej, nr tel podaję 71 368 1919
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.