To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BRW czy Abra? Lenka czy Luna?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tigerek
Poszukujemy z małżem moim narożnika do sypialni. Mamy 2 typy - 1. z BlackRedWhite'a, drugi z Abry. Oba w promocji, co kusi icon_biggrin.gif

Macie doświadczenia z tymi modelami? Mam w domu małą sofkę z Abry i jestem średnio zadowolona, z drugiej strony za modelem z Abry przemawia to, że po rozłożeniu jest zasłonięta ściana i nie pościera się farba, odsunięcie pufy daje 2 dodatkowe miejsca siedzące. Z BRW znam tylko meble w stylu meblościanka tutaj zero uwag negatywnych od użytkowników (rodzice i teście).


BRW - Luna:

https://brw.com.pl/pl/produkt/14754-LUNA/8-Pok%C3%B3j+dzienny

Abra - Lenka

https://www.abra-meble.pl/duzy-pokoj/narozn...nka-2.html#tabs

I dylemat mam(y).
gozar
Jeśli chodzi o wygląd to zdecydowanie ten z BRW. Co do jakości to żaden.

lit.
Tigerek
Za super jakość się płaci, a jestem w stanie wydać do 1200-1400 zł icon_sad.gif
Inkusia
Zdecydowanie bardziej podoba mi się BRW Luna
Dodorka
oddaję głos na BRW icon_smile.gif bardziej mi sie podoba
Elak
CYTAT(Tigerek @ Sat, 05 Mar 2011 - 20:02) *
Poszukujemy z małżem moim narożnika do sypialni.


Jeżeli ma to być wasza sypialnia, to odradzam wszelkie rozkładane łóżka a polecam typowe małżeńskie łoże icon_wink.gif .

Jednak wiem, że czasem brak miejsca i potrzebny jest np. narożnik, to głosuję za BRW Luna (oczywiście chodzi o wygląd, bo sama nie posiadam, ani nie znam nikogo kto posiada takie modele).

KAROLA3DAW
Jesli chozi o firme to bylabym chyba za BRW ale tylko ze wzgledu na fakt iz z ABRA nie mielismy jeszcze blizszego kontaktu icon_biggrin.gif
Siostra ma cos w stylu LUNY własnie i brakuje mi tam tego oparcia ktore ma Lenka icon_smile.gif
Zgadzam sie z Elak ze do sypialni najlepsze jest loze malzenskie icon_biggrin.gif
Tigerek
Tyle, że na łoże miejsca nie ma, obecnie śpimy na zsuniętych 2 tapczanach (od roku) i przejścia w pokoju nie ma icon_biggrin.gif - stąd konieczność narożnika. We wtorek pojedziemy zobaczyć oba modele na żywo, zobaczymy, ale opinie i tak zbieram chętnie icon_biggrin.gif
pcola
Tigerek,

ten z BRW jest dłuższy po rozłożeniu do spania. ma 202cm, a ten z Abry tylko 190cm.
Tigerek
Czyli mimo braku ochrony ściany chyba zostaje ten z BRW. Teraz śpimy na tapczanach, które też mają 190 i jest ok, więc akurat ta cecha była tak na dalszych pozycjach icon_smile.gif
Mućka
Ktoś od nas z rodziny ma łóżko takie jak to z Abry. Nie dokładnie to ale widzę że jest niemal identyczne.
I po pół roku wywalili łóżko z pokoju bo się podobno spać na tym nie da. Łóżko stoi gdzieś schowane jako zapasowe.
Jest bardzo niewygodne i szybko się "wygniata".
też dopytywałam bo jakiś czas temu potrzebowałam dla nas i ostatecznie zamówiliśmy sobie inne.
tego BRW nie znam, nie widziałam ale sporo znajomych ma meble z tej firmy i nikt nie narzeka.
Tigerek
Dzięki Mućka, nareszcie jakaś opinia " z życia" - za wcześniejsze praktyczne porady także jestem wdzięczna icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.