To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nebulizator

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo
czy ktoÅ› z was posiada?
jak są głosne?
cenowo ?
rtonka
Ja posiadam firmy omron koszt okolo 180- 200zl. Nie jest cichy ani glosny, mojemu Bartkowi sie dzwiek podoba, nie marudzi podczas inhalacji.
rtonka
Jak chcesz to linka moge podac do nubulizatora ktorego mamy. Jak bylam w szpitalu z Bartkiem to na oddziale sa tylko nubilizatory firmy omron, ponoc nie psuja sie, ja juz mam ponad dwa lata i zadnej usterki nie bylo. Polecam
Pysiaczek
ja tez mam omron - życie nam ratował nie raz. Trochę buczy ale to nic w porównaniu ze starymi inhalatorami. A omron cenowo chyba jest ok.
buniaaa
My też mamy Omron (NE-C28-E) kupiliśmy niedawno, fajnie się spisuje i co do głośności
CYTAT(Pysiaczek @ Mon, 04 Apr 2011 - 22:26) *
Trochę buczy ale to nic w porównaniu ze starymi inhalatorami.

Mieliśmy taki stary pożyczany z przychodni więc ten dla mnie luksus icon_wink.gif
isia83
Ja korzystam z inhalatora firmy Medel, o takiego: https://allegro.pl/inhalator-medel-family-p...1533046728.html
Polecam go. Nie jest głośny, dzieciaczki dają sobie spokojnie zrobić inhalację. Tylko kot dziwnie reaguje na jego odgłosy:) I cenowo też nie najgorzej wychodzi.
kamla
I ja mam omrona i serdecznie polecam. Uzywam prawie 3 lata i zadnej najmniejszej usterki a uzywam często niestety...
Pysiaczek
CYTAT(buniaaa @ Mon, 04 Apr 2011 - 22:16) *
My też mamy Omron (NE-C28-E) kupiliśmy niedawno, fajnie się spisuje i co do głośności

Mieliśmy taki stary pożyczany z przychodni więc ten dla mnie luksus icon_wink.gif

Mój młodszy brat w dzieciństwie chorował na astmę, wiec przerobiłam inhalacje na starym typie inhalatora.... zwłaszcza w nocy to była tragedia.
maribela
Ja mam inhalator Intec, kupilsmy po tym zakrztuszeniu, bo slyszalam swisty straszne i lekarz zalecil nebulizacje, bo jak nie to rentgen pluc. Mysmy dali jakies 150 zł, w aptece każdej wiekszej mozna kupic! Jezeli chodzi o poziom hałąsu to mega masakra. Buczy to nie miłosiernie, do tego nasz Franek maseczki sie bał wiec inhalacja była tylko w trakcie drzemki popoludniowej, wkladałam go do wozka na półsiedząco i wtedy, inaczej uciekał bo sie bał tego wycia! 37.gif
m4rusia
My mamy Bremed BD5002
Trochę buczy, skłamię jak powiem, że cichy jak skradający się kot ale nie straszy tym buczeniem icon_wink.gif Jestem zadowolona. 170 zł płaciłam pod koniec stycznia br
bumbum
My mamy firmy Medel.Buczy ale nie jest tak źle,cenowo też nie najgorzej-jesteśmy zadowoleni
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.