To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lato 2011

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliweczkas
Zakładam wątek na najbliższe lato. Piszcie gdzie się wybieracie, gdzie warto się wybrać-doradzajcie, odradzajcie:)
Ja zaczynam-my w tym roku do Rowów jedziemy pensjonat Reda.
Edzia77
Ja myślę o Helu lub Krynicy Morskiej. Dzwoniłam już w kilka znanych mi miejsc na Helu i ..... wszędzie pozajmowane. W dwa miejsca mam dzwonić za dwa tygodnie, może ktoś zaliczek nie wpłaci.
ani75
My w tym roku do Mrzeżyna do ośrodka Sus ,jedziemy do Mrzeżyna po raz pierwszy mam nadzieję że nam się spodoba.W Susie rezerwacje już były porobione w ubiegłym roku we wrześniu,ja ponoć zarezerwowałam ostatni pokój ale może tylko tak mówią by szybko się decydować.Oby tylko w pogodę trafić czego i Wam i sobie życzę.
Maciejonka
Bobolin- przełom lipca i sierpnia.
serca dwa
CYTAT(ani75 @ Wed, 09 Mar 2011 - 11:40) *
My w tym roku do Mrzeżyna do ośrodka Sus ,jedziemy do Mrzeżyna po raz pierwszy mam nadzieję że nam się spodoba.

Nie znam ośrodka, ale w Mrzeżynie byliśmy 2 razy, my jesteśmy zachwyceni icon_smile.gif Plaża duża, czysta, pełno muszelek, miejscowość niewielka, no i wyjątkowy malowniczy port z kutrami i smażalniami icon_smile.gif
szantrapa
Jadę do rodziców do Dziwnówka. Jak zawsze. Nie ma to jak wczasy gratis icon_biggrin.gif Jak ktoś będzie w pobliżu, uprzejmie proszę dać znać icon_smile.gif
anax
A my mamy plany na mazury.Trochę poszukałam ale nic tak naprawdę mnie nie zaciekawiło z kwater.Może wy macie jakieś sprawdzone namiary.Ja osobiście wybrała bym morze bo je kocham nad życie ale reszta tym razem woli mazury.Może ich namówię chociaż na kilka dni nad morzem.
oliweczkas
CYTAT(szantrapa @ Mon, 14 Mar 2011 - 13:34) *
Jadę do rodziców do Dziwnówka. Jak zawsze. Nie ma to jak wczasy gratis icon_biggrin.gif Jak ktoś będzie w pobliżu, uprzejmie proszę dać znać icon_smile.gif

Jejku ale Ci zazdroszczęicon_smile.gif
KM
chciałabym K z dziadkami do Krynicy Morskiej wysłać, szukam jakiegoś fajnego miejsca
renata19750702
Ostatecznie do Karwi - początek lipca
anax
CYTAT(renata19750702 @ Mon, 28 Mar 2011 - 08:57) *
Ostatecznie do Karwi - początek lipca

renata gdzie masz nocleg.możesz coś polecić.
Obleciałam wszystkie kwatery na mazurach i nic nam nie spasowało wygląda na to że pojedziemy nad morze ale nadal szukamy.
renata19750702
CYTAT(anax @ Mon, 28 Mar 2011 - 13:30) *
renata gdzie masz nocleg.możesz coś polecić.
Obleciałam wszystkie kwatery na mazurach i nic nam nie spasowało wygląda na to że pojedziemy nad morze ale nadal szukamy.


Taki sam miałam problem z miejscowościami w rejonie Karwi i w samej Karwi też. Ostatecznie jedziemy do Dworku Karwia. jedziemy w ciemno, nigdy tam nie byliśmy, widzieliśmy tylko zdjęcia na internecie - jak będzie okaże się na miejscu.
nantu
my też do Karwi;) pierwsza połowa sierpnia.
WiolkaTG
A my w sierpniu wybieramy sie do Kolobrzegu icon_smile.gif Od 8 do 19 może ktoras z was tez sie w tym czasie wybiera ??
ani75
Na forum turystycznym gazety .pl w Karwi często polecany jest ośrodek sęk-jeżdzi tam mama z trójką dzieci.Jej opinie są zawsze bardzo wiarygodne.
mazia
CYTAT(anax @ Mon, 28 Mar 2011 - 15:30) *
renata gdzie masz nocleg.możesz coś polecić.
Obleciałam wszystkie kwatery na mazurach i nic nam nie spasowało wygląda na to że pojedziemy nad morze ale nadal szukamy.


Anax spróbuj do Bożeny Szynszeckiej lub Bożeny Drygalskiej w Karwieńskich Błotach II 1,5km od KArwii. Byłam tam po 2 razy-extra!
zoanna
Mi już od dawna marzyły się wczasy nad ciepłym morzem. Nareszcie w tym roku się udało. Padło na Peloponez icon_smile.gif Mam nadzieję, że będzie super.
[post edytowany przez administratora]
anax
Jest już kwatera zaklepana i padło na WICIE nad morzem.Wynajmujemy cały domek 200m od plaży
zoanna
Ciekawa jestem ile płacicie za taki domek w Polsce. Możesz zdradzić, ile taka tygodniowa przyjemność kosztuje i w ile osób jedziecie?
HakunaMatata
Tez jestem ciekawa, jak kształtuja się ceny w Polsce? My, po kilku sezonach w naszym kraju, podczas których ciągle padało, już od jakiegoś czasy wybieramy zagranicę. [post edytowany przez administratora].
Zoanna, sprawdzałas może to biuro? Bo oferta wydaje się byc ciekawa.
mim0za
My na ten rok wybraliśmy tydzień na Korfu i tydzień nad Bałtykiem.
Helena
Mielno Łazy

zoanna
Ja jednak zagranicę icon_smile.gif Riwiera Olimpijska, Posejdon palace, last minute, wychodzi ok 1100/os (2+1). Chyba się opłaca:)
mim0za
CYTAT(zoanna @ Wed, 25 May 2011 - 00:58) *
Ja jednak zagranicę icon_smile.gif Riwiera Olimpijska, Posejdon palace, last minute, wychodzi ok 1100/os (2+1). Chyba się opłaca:)

To zależy jaki środek transportu i jaka opcja wyżywienia.
HakunaMatata
Ale jedziecie w końcu z biurem? I z dzieckiem? icon_wink.gif Kiedy planujecie wyjazd?
truska
HakunaMatata, zoanna reklama



My planujemy jechać do Chorwacji pod namioty icon_biggrin.gif
zoanna
@mimoza wyżywienie pełne, samolot. Za samolot, wiadomo, jest drobna dodatkowa opłata, ale moim zdaniem i tak warto, szczególnie, że hotel ma naprawdę bogatą i różnorodną ofertę.

@truska - z dzieckiem pod namiot... ja bym się nie odważyła.
MamaJulki
u nas ostatecznie stanęło na Karwi - ośrodek sunset - też znam tylko ze zdjęć z internetu, potem dam znać jak było w rzeczywistości
11-22 lipca
Kasiusia
W tym roku wybraliśmy Wicie nad Bałtykiem icon_smile.gif jedziemy już w sobotę icon_smile.gif)
derailed12
u mnie w tym roku padło na Unieście, miejscowość przy samej plaży oraz jeziorka z drugiej strony, wiele atrakcji wieczorami super szeroka piaszczysta plaża, po sąsiędzku miejscowość Mielno do której spokojnie można sobie przjsć plażą jak i uliczką pełną atrakcji (ok2km). pensjonat wybany przez internet, poznany tylko ze zdjęć ale z okien widać morze icon_wink.gif także jestem zadowolony
https://sites.google.com/site/news048
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.