To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie są fajne sklepy z wózkami i art. dziecięcymi?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ignasiaa
Może ktoś mógłby podać jakieś namiary na fajne sklepy, w których można kupić wyprawkę dla dzidziusia i pooglądać wózki? W szczególności interesują mnie rejony Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej, Mikołowa. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Esther@
W Zabrzu na Roosevelta jest duży sklep VIKI, mają dość duży wybór wózków, wiele różnych firm. W Gliwicach masz KAJĘ na Żwirki i Wigury, ale niektóre rzeczy są dość drogie (choć niektóre tańsze). Jak już wybierzesz model konkretny, to czasem warto się przejechać do Knurowa, tam często mają znacznie niższe marże i więcej opuszczają z ceny jak się dobrze potargujesz, ale do oglądania niespecjalnie, bo "na stanie" nie mają zbyt wielu modeli. W Mikołowie ja bardzo tanio kupiłam Graco, ale to dlatego, że był ostatni, nie pamiętam nazwy ulicy, ale zaraz koło rynku.
Jak chodzi o ubranka, to ja kupuję głównie Tuptup i bardzo często w Cubusie (Plejada). Cubus ma dobre jakościowo rzeczy i starczają na naprawdę długo.
Nie polecam za to Świata Dziecka w Plejadzie. Drogi i uważam, że ma fatalną obsługę, kilka razy panie usiłowały mi coś wcisnąć podjąc kompletnie nieprawdziwe informacje.
Przejrzyj sobie też internet pod kątem cen, czasem się opłaca.
Pozdrowienia serdeczne icon_smile.gif

Też bym sobie pooglądała znów... icon_rolleyes.gif
Daretka
Jednak w Plejadzie mozna często trafić na promocje icon_smile.gif
Jeszcze jest sklep w Auchaun w S-wcu na pasażu - duży wybór różnych produktów.
wiola
W zabrzu jest hurtownia bodajze "Bociek" na ul. Londzina bardzo bogaty wybór, niskie ceny i naprawde miła obsługa.. ja tam zaopatruje sie juz od parwie 3 lat i nigdy nie mogę złego słowa o tym sklepie powiedzieć, takze szczerze polecam!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.