To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pneumokoki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

uulka
na pewno było ale pomóżcie bo nie wiem co mam zrobić icon_confused.gif

Zuzi w wymazie noska wyszedł pneumokok nie wiem czy przywleczony z przedszkola czy szpitala (byliśmy 3 razy od urodzenia) a w gardle e.coli i teraz nie wiem co i jak pediatra( nie nasz ) zalecił nam szczepienie no dobrze ale jak to g...no przenosi się drogą kropelkową to reszcie też wymaz i co też szczepić jak wyjdą ale przecież szczepionka nie chroni całkowicie,może macie przejścia z pneumokokami ja z tych co nie mogą spać jak nie wiedzą co zrobić 32.gif ,a może jakiś inny sposób leczenia? 32.gif
lornetka
my mamy przejścia z pneumokokami i szczerze pisząc nie wierze w to, że kiedykolwiek się ich pozbędziemy- a są także w nosie icon_sad.gif
Trochę nam dały do wiwatu, ale dopóki nie są chorobotwórcze nie ma sensu podawać antybiotyku.
Szczepionka to dobry pomysł, my też mamy zaleconą szczepionkę i gdy tylko będziemy mieli zielone światełko idziemy szczepić.
ilopawl
My nie mieliśmy styczności z pneumokokami-mam taką nadzieję, ale myślę, że jeśli lekarz radzi zaszczepić to nie ma na co czekać..
wroc
też posłuchałabym lekarza
agula1980
Ja właśnie sie zastanawiam nad szczepieniem, a czemu robiłaś wymaz? Jakieś infekcje nawracające czy tak po prostu?
uulka
tak przedłużony katar -trzytygodniowy zakończony po raz drugi oskrzelami
zastanawiać sie nad szczepieniem będe do czasu aż sytuacja nam pozwoli się zaszczepić,ale ono i tak nie chroni ani nie zwalczy bakterii.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.