To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pierwszy rowerek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kamla
Chodzi mi o taki żebym mogła małego w tym zapiąc, taki normalny z pedalami metalowy z podpórkami mamy po starszym braciszku.
green
hmm ale pytasz o 3-kołowy?
kamla
Tak trójkołowy z rczka do pchania. Chce żeby był stabilny i na porządnych kolach, nie wiem pompowanych?? U mnie w okolicy w sklepach wszędzie jest to samo, wolałabym kupic przez internet a boje sie wtopy.
OLA77
Lena miała ze smyka bodajże SMOBY albo SMIKI. PReztrwał nam 2 lata. Ja byłam zadowolona.
Zelda
Hania tez miała smoby,rączka do pchania,wtedy zablkowane sa pedały,i z tyłu koszyczek,do niego wsadzała patyczki,kamyki icon_wink.gif
OLA77
gokładnie ten rowerek miała Lena
https://www.smyk.pl/sklep/przedmiot/rowerek1
kamla
Poluje na bardzo podobny rowerek firmy smoby. a czy ten który wy maiłyście, mozna w nim kręcić za pomoca rączki kierownicą??
OLA77
CYTAT(kamla @ Mon, 14 Mar 2011 - 23:30) *
Poluje na bardzo podobny rowerek firmy smoby. a czy ten który wy maiłyście, mozna w nim kręcić za pomoca rączki kierownicą??

dokładnie tak, to ty kierujesz. W moim jest też opcja zablokowania pedałów, tak ze dziecko może sobie trzymac na nich nogi.
Zelda
Hani miała taki model jak ten Lenki,ale inny kolor
Anielka
Rozalka ma dokładnie tak taki i jak na razie uważam, że jest świetny. Koła są niestety z dość twardej gumy i na nierównym chodniku trochę dzieckiem "rusza". Ale na kostce już nie ma takiego problemu.
sonia18a
U nas dokładnie ten sam co u Anielki, spisuje się świetnie i rośnie z dzieckiem icon_smile.gif
Mama KK
polecam "magica" jest rewelacyjny dlatego że nie ma pedałów w przednim kole,tu ich strona:
https://rowerekmagic.eu/ ,mój Kacper smigał na takim dwa sezony i był zrozpaczony jak z niego wyrósł.
FajnaMama
Mama KK tez mam Kacpra i też zasuwał na tym rowerku, może nie dokładnbie takim samym, to było juz kilka lat temu, ale pamietam, że miał pedały nie na przednim kole, tylko w środku, tak jak dorosły rower. I to było doskonałe rozwiązanie, bardzo wygodne podczas skrętów. Rowerek sporo kosztuje - sprawdziłam na tej stronie z linka, ale moze jesli ktoś byłby zainteresowany to znalazłam [link usuniety przez administratora].
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.