To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zakupy w Carrefour i Carrefour Market

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malgosia1968
od jutra są Pampersy w promocji duży karton za 79,90 zł
to dobra cena bo bez promocji są 99.90 zł
(karton to podwójne opakowanie normalnych Pampersów)
t-shirt niemowlęcy rozm. 62-86 cm - 6.99 zł
Kurtka dziecięca rozm 1-12 lat 21.99 zł
Jeździk różne rodzaje 29.99 zł
Hulajnoga trójkołowa 44.99 zł
Justina
Ciasto na pizzę. Za niecałe 2zł. Niedrogie a bardzo dobre icon_smile.gif
Agnelka25
Jogurt do picia za 2,40zł - 0,5 l przepyszny
joannabo
Utrzymuję bezgotówkowo dwa telefony moich, co prawda mało rozmownych, dwóch synów. A zakupy robię w sumie niewielkie.
Zasilenie za punkty z karty przedłuża możliwość dzwonienia o pół roku, jedna minuta za 10 zł zakupów.
maania
o super- pampersy na pewno zakupiÄ™ icon_smile.gif

u mnie są tam zawsze świeże warzywa i owoce i swego czasu słoiczki dla dzieci było sporo tańsze.
naples
Niedaleko mam Carrefour, czasem wpadam tam po drobne zakupy, jak obok przejeżdżam.
Ceny są bardzo przystępne, mają dużo promocji, z cyklu kup jedno, a drugi produkt masz za 1grosz- świetna promocja i co najważniejsze ceny pierwotne produktu są "normalne". Zauważyłam też, że mają odzież i obuwie w bardzo dobrej cenie i jakościowo napewno lepsza niż ta z chińskich marketów icon_wink.gif
Mika
dla mnie Carrefour jest drogi
szczególnie w kwestii "firmowych" marek
czasem ceny maja z kosmosu
osobiście kupuję tam tylko mleko i ichnie mussli robione przez Sante
ciuchy nie warte nawet tych 12zł
Kocurek
Kupuję tu TYLKO papier toaletowy: w klasie foxy, za 6 zł. Dla mnie tylko to warto, reszta drogo.
agarad
Naprawdę robicie tak zakupy, że w danym sklepie kupujecie tylko jeden czy dwa produkty i tak ganaiacie po różnych sklepach, żeby w jednym kupić mleko w drugim ser, w 3 chleb a w 4 papier toaletowy?
maania
ja tak nie robię- kupuję większość potrzebnych produktów w jednym sklepie i właśnie np warzywa i owoce kupuję na ogół w osiedlowym ale jak mam już dokupić jeszcze inne drobiazgi typu jogurty, coś z chemii to i owoce i warzywa biorę wtedy w takim carrefour market icon_smile.gif ja w ogóle zakupy spożywcze to najchętniej przez internet icon_smile.gif
naples
CYTAT
Naprawdę robicie tak zakupy, że w danym sklepie kupujecie tylko jeden czy dwa produkty i tak ganaiacie po różnych sklepach, żeby w jednym kupić mleko w drugim ser, w 3 chleb a w 4 papier toaletowy?

Ja nie. Zazwyczaj kupuję w Kaufladzie, pod nosem mam Biedronkę i Żabkę, więc jak mi czegoś zabraknie, to nie ma problemu. Naprawdę nie chciałoby mi się latać, aby w jednym sklepie kupić 5 rzeczy, a drugim 3 rzeczy, bo jest o 20gr taniej icon_wink.gif

CYTAT
ciuchy nie warte nawet tych 12zł

Tutaj się nie zgodzę. Nie wiem, ile masz lub czy kiedykolwiek coś kupiłaś z ubrań w Carrefourze, ale ja mam troszkę rzeczy i naprawno są lepsze i porządniejsze gatunkowo niż ubrania z chińskich centrów handlowych. Z początkiem stycznia były świetne buty, a'la kozaczki, na obcasie, czerwone, ale niestety nie było na mnie rozmiaru icon_sad.gif Koleżanka kupiła, chodzi w nich dziennie do pracy i nic się nie dzieje z nimi, nie pękają, obcas solidnie zrobiony.
Mika
CYTAT(naples @ Wed, 16 Mar 2011 - 13:52) *
Tutaj się nie zgodzę. Nie wiem, ile masz lub czy kiedykolwiek coś kupiłaś z ubrań w Carrefourze, ale ja mam troszkę rzeczy i naprawno są lepsze i porządniejsze gatunkowo niż ubrania z chińskich centrów handlowych. Z początkiem stycznia były świetne buty, a'la kozaczki, na obcasie, czerwone, ale niestety nie było na mnie rozmiaru icon_sad.gif Koleżanka kupiła, chodzi w nich dziennie do pracy i nic się nie dzieje z nimi, nie pękają, obcas solidnie zrobiony.


kupowałam
jak potrzebowałam czegoś taniego co bez żalu wywalę icon_wink.gif
buty (Ola się uparła) poszły do kosza po 3 miesiącach noszenia
przypuszczam,że i te z marketów i chińskiego centrum to ta sama bajka icon_wink.gif
jakość albo zerowa albo pozostawiająca wieeele do życzenia
chyba,że ktoś lubi produkty 0% bawełny 100% ropy icon_wink.gif
naples
CYTAT
jak potrzebowałam czegoś taniego co bez żalu wywalę
buty (Ola się uparła) poszły do kosza po 3 miesiącach noszenia
przypuszczam,że i te z marketów i chińskiego centrum to ta sama bajka
jakość albo zerowa albo pozostawiająca wieeele do życzenia
chyba,że ktoś lubi produkty 0% bawełny 100% ropy

No właśnie ja tak samo do tego podeszłam i byłam zaskoczona jakością, naprawdę. Zdarzyło mi się kilka razy kupić buty czy jakiś ciuch w innych supermarketach i jakość pozostawała wiele do życzenia, a tutaj miła niespodzianka icon_smile.gif
A_KA
Na butach (dla dzieci) z Carrefoura to się faktycznie zawiodłam. Jedne popękały okropnie, drugie farbowały 37.gif . Ale znowu moja mama jakieś kozaki sobie tam kupiła i zachwalała.

Ale co do ciuchów to... trzeba na metki patrzeć. Piżamę np. 100% bawełna kupiłam mężowi. Jest ok do dziś. Ale owszem sporo jest sztucznych strasznie ciuchów.

U nas ślubny robi głównie zakupy spożywcze. Carrefoura nie cierpi - z uwagi na ogromne kolejki, tłok. Ja czasem zaglądam jednak (w godzinach porannych, gdy jeszcze tłoków nie ma). Kupuję np. herbaty owocowe Carrefoure z suszu. Cenowo chyba ok (3 zł z hakiem).
KAROLA3DAW
Ostatnio byly duze okazje sloiczkow obiadkowych dla dzieciaczkow ale niestety nie bylo nam po drodze icon_sad.gif
Kocurek
CYTAT(agarad @ Wed, 16 Mar 2011 - 13:21) *
Naprawdę robicie tak zakupy, że w danym sklepie kupujecie tylko jeden czy dwa produkty i tak ganaiacie po różnych sklepach, żeby w jednym kupić mleko w drugim ser, w 3 chleb a w 4 papier toaletowy?


Jeszcze nie upadłam na mózg 03.gif ten sklep mam przy szkole dzieci, więc kupuję PRZY OKAZJI. Nie jechałabym ekstra po s.rajtaśmę icon_wink.gif
szantrapa
CYTAT(Mika @ Wed, 16 Mar 2011 - 10:33) *
ciuchy nie warte nawet tych 12zł



Tu się zgodzę. Jedynie rajstopy z wzorami Disneya kupuję czasem dzieciom, kilka razy się nacięłam z rzeczami i dziekuję bardzo.

Książki mają często dużo taniej niż w Realu na przykład, przed świętami się obkupiłam, ok. 10 zł na sztuce zaoszczędziłam ( dla dzieci, albumy, poradniki(
Ozdoby świąteczne, dekoracje
szantrapa
CYTAT(agarad @ Wed, 16 Mar 2011 - 13:21) *
Naprawdę robicie tak zakupy, że w danym sklepie kupujecie tylko jeden czy dwa produkty i tak ganaiacie po różnych sklepach, żeby w jednym kupić mleko w drugim ser, w 3 chleb a w 4 papier toaletowy?


Tak, naprawdę. Ale ja mieszkam w takim miejscu, że mam kilka dużych marketów praktycznie jeden przy drugim i bardzo blisko domu. I tak, kupuję czasem jeden produkt w danym sklepie a po inne pędzę do pozostałych sklepów. Ale u mnie to jeszcze kwestia kasy, ponieważ jest baaaardzo ciężko, zależy mi na tym, żeby była to możliwie najlepsza jakość i smak po możliwie najniższej cenie. Dlatego mam w głowie oferty/ceny marketów i jeżdżę po konkretną rzecz do konkretnego sklepu.
KAROLA3DAW
CYTAT(agarad @ Wed, 16 Mar 2011 - 13:21) *
Naprawdę robicie tak zakupy, że w danym sklepie kupujecie tylko jeden czy dwa produkty i tak ganaiacie po różnych sklepach, żeby w jednym kupić mleko w drugim ser, w 3 chleb a w 4 papier toaletowy?


My dopiero ostatnio zaczelismy sledzic promocje w marketach i przed ostatnimi zakupami mielismy duzy dylemat do ktorego jechac a i tak stanelo na tym do ktorego sie przyzwyczailismy icon_smile.gif
Choc do tego z najfajniejszymi przecenami wcale nie mielismy daleko to tak jakos przyzwyczajenie wygralo icon_smile.gif
agnese
ja do carrefoura mam do przejechania całe miasto, więc kupuje sporadycznie
ale fakt przed świetami mili duzo fajnych ksiązek po niskiej cenie, keidys kamyczek był po 3 zł
malgosia1968
od jutra jest dużo promocji pt "Kup jeden weź drugi za 1 grosz", 3 w cenie 2 albo drugi produkt za 50 %
milutka
CYTAT(malgosia42 @ Tue, 22 Mar 2011 - 19:01) *
od jutra jest dużo promocji pt "Kup jeden weź drugi za 1 grosz", 3 w cenie 2 albo drugi produkt za 50 %



Znów trwa ta promocja, ktoś korzysta? my zrobiliśmy dwa razy zakupy, raz rachunek urósł do prawie 120 zjechaliśmy do 60 icon_smile.gif a wczoraj już drożej wyszło, bo oprócz tych za grosz kupiliśmy parę "normalnych" rzeczy, to z 270 zjechaliśmy na 190 icon_smile.gif
Ale i tak mąż przeżywał, że za tę kwotę w biedronce by miał cały koszyk icon_wink.gif

Dzisiaj jeszcze jadę zakupić oliwę z hiszpańskich słoneczników i czerwonej palmy, są w niej prażone pestki słonecznika, oliwa jest pyszna icon_smile.gif
Agnes84
Milutka z 2 za 1 korzystam icon_smile.gif

Spożywcze zakupy (poza mięsem, wędlinami) lubię w Carrefourze robić. Na sery codziennie są fajne promocje. Ciuchów w ogóle nie kupujemy marketowych więc się nie wypowiem. Chemia b.droga i wybór slaby.
Za to bardzo lubię ich akcję - bon za 10zl przy weekendowych zakupach za min. 50zl i płatność paypassem. Korzystam namiętnie icon_wink.gif
Agnelka25
Ja do Carrefour zaglÄ…dam zawsze jak zaczynam odchudzanie 29.gif
Mają najwięcej produktów 0% i light.

Z promocji drugi za grosik też korzystam icon_biggrin.gif . Dodatkowo wyrobiłam sobie kartę i zbieram punkty od czasu do czasu jakaś lewa kaska wpadnie 08.gif .
katkasia
CYTAT(milutka @ Mon, 15 Oct 2012 - 14:13) *
Znów trwa ta promocja, ktoś korzysta? my zrobiliśmy dwa razy zakupy, raz rachunek urósł do prawie 120 zjechaliśmy do 60 icon_smile.gif a wczoraj już drożej wyszło, bo oprócz tych za grosz kupiliśmy parę "normalnych" rzeczy, to z 270 zjechaliśmy na 190 icon_smile.gif
Ale i tak mąż przeżywał, że za tę kwotę w biedronce by miał cały koszyk icon_wink.gif

Dzisiaj jeszcze jadę zakupić oliwę z hiszpańskich słoneczników i czerwonej palmy, są w niej prażone pestki słonecznika, oliwa jest pyszna icon_smile.gif


Dziewczyny, czy mozna gdzieś na stronie sklepu sprawdzić, jakie produkty dostepne są w tej promocji?
milutka
CYTAT(katkasia @ Tue, 16 Oct 2012 - 12:00) *
Dziewczyny, czy mozna gdzieś na stronie sklepu sprawdzić, jakie produkty dostepne są w tej promocji?



tak, proszę bardzo icon_wink.gif tylko musisz tam wybrać swoje miasto, bo teraz jest moje wybrane icon_wink.gif

https://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-prom...katcrf20121016/

katkasia
CYTAT(milutka @ Tue, 16 Oct 2012 - 18:25) *
tak, proszę bardzo icon_wink.gif tylko musisz tam wybrać swoje miasto, bo teraz jest moje wybrane icon_wink.gif

https://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-prom...katcrf20121016/


Dziękuję. Czy to oznacza, ze każdy produkt z tej gazetki kupuję w normalnej cenie, a drugi taki sami dostaję za 1 gr?
milutka
CYTAT(katkasia @ Tue, 16 Oct 2012 - 23:06) *
Dziękuję. Czy to oznacza, ze każdy produkt z tej gazetki kupuję w normalnej cenie, a drugi taki sami dostaję za 1 gr?



Tak, tam gdzie masz oznaczone, że drugi za grosz to tak właśnie jest icon_smile.gif W sklepie jest więcej produktów za grosz. Tylko warto sprawdzać czy na pewno bierzemy dobry produkt, czy zgadza się opis i gramatura. Także przy kasie warto sprawdzić czy odjęło wszystko, bo nam dezodorant jeden policzyło normalnie a nie za grosz. No i jeszcze jedna sprawa, jedna osoba może kupić tylko dwa produkty, jak weźmiesz cztery to policzy Ci te dwa normalnie, można sobie podzielić zakupy na kilka na taśmie.
Agnelka25
Od wczoraj obowiązuje akcja ,, 15 urodziny" za każde wydane 50 zł dostaje się
,,pargon szczęścia" przy kasie, trzeba podejść do terminalu zeskanować kod na wydruku pojawia się informacja o ewentualnej wygranej.

O tak trzeba sprawdzać pamiętam jak na początku tej akcji pojechałam specjalnie po kaszki Bobovita dla dzieciaków kupiłam kilka opakowań dopiero w domu przglądając paragon zauważyłam że tylko za jedną kaszkę zapłaciłam 1 gr. a resztę w normalnej cenie. Ale miałam wtedy zapas kaszy w domu 08.gif
Póżniej się już wycwaniłam tak jak radziła Milutka jak chciałam kupić dwie kawy+ dwie za 1 grosz dzieliłam zakupy i płaciłam dwa razy icon_biggrin.gif
katkasia
To w moim sklepie, tylko gra za 59,90 zł jest oznaczona jako: "kup jeden, i weź drugi" icon_sad.gif
katarakta
Najczesciej Carrefura odwiedzam po cos " dzieciowego". Zabawki, jedzenie, delicje i ew chemia.
agabr
bez sensu ," jednorazowo kuponow szczescia mozesz otrzymac 4"czyli za 200 zl , cotygodniowo zostawiam tam 600 zl , ach a tak chcialabym "kupon szczescia" i ze trzy "swietego spokoju".b
milutka
CYTAT(agabr @ Wed, 17 Oct 2012 - 22:01) *
bez sensu ," jednorazowo kuponow szczescia mozesz otrzymac 4"czyli za 200 zl , cotygodniowo zostawiam tam 600 zl , ach a tak chcialabym "kupon szczescia" i ze trzy "swietego spokoju".b


To może lepiej w auchan( skarbonka) albo w tesco punkty icon_wink.gif

Gdzie te czasy jak co tydzień wydałam kilka setek na zakupy .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.