To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mega alergik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zunia78
Witam, Mam czterolatka ze schorzeniami jak w tytule. Młodszy też już ma stwierdzoną nietolernację laktozy. Od trzech tygodni jest na nutramigenie. Po jakims czasie spokoju pojawiają się : ulewania, śluz w kupie i marudzenie. Obawiam sie że czeka mnie powtórka z rozrywki. Cztery lata temu alternatywą był bebilon amino. Wiem ze został wycofany. z tego co wiem teraz preparaty o wysokim stopniu hydrolizy można dostac tylko na import docelowy.
Czy są tu mamy o podobnych dośiwadczeniach?
Zastanawiam sie nad potwierdzeniem swoich podejrzeń poprzez wyniki IGE specyficznego w kierunku kazeiny....
Różnica między moimi dziećmi jest taka że mlodszy ma czystą skórę..... czy uczulenie na nutramigen może objawiac się tylko ze strony układu pokarmowego?
magda208
Zunia chyba nie taki mega, mój nawet amino nie mógł jeść. Jego przypadłości na ten czas to fatalna skóra, mega przewlekły katar, brzydki zapach z buzi, śmierdzące kwasem i śluzowe kupki, ogólny niepokój w dziecku, brak śmiechu, do tego gronkowiec, chyba celiakia ( nigdy nie potwierdziłam badaniami ) oraz pózniej astma. Zrezygnowałam z mlek wszelkiej maści i wybrałam alternatywę jaką oferuje medycyna chińska i tym sposobem dziś z dzieciaka uczulonego na wszystko mam totalny okaz zdrowia.
Z tego co wiem z pracy z takimi dziećmi mleko można sprowadzić tylko z zagranicy coś na E się nazywa. Ale nazwy nie pamiętam bo i tak na pp w odstawkę idzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.