To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

REAL

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnese
tu najczęściej robie większe zakupy, bo z dużych marketów mam najbliżej - co polecacie szczególnie co warte jest z real quality czy jak to się tam pisze
naples
U mnie Tesco wygrywa z Realem, bo ceny mają dużo niższe. Mimo wszystko ludzi w Realu juz dużo więcej niż w Tesco.
Sama mam za to bardzo dobre skojarzenia z niemieckim Realem, ceny przystępne, fajne promocje, a ich produkty TiP są naprawdę dobre.
Ika
To ciekawe, bo badania wykazały, że najbardziej wzrosły ceny w Tesco. Gdzieś czytałam, nie pamiętam gdzie...
Ja mam do Tesco daleko icon_smile.gif
szantrapa
CYTAT(Ika @ Thu, 17 Mar 2011 - 23:39) *
Ja mam do Tesco daleko icon_smile.gif



Ja też

W Realu kupuję olej Kujawski 5l bo prawie nigdzie nie ma takich dużych a ja duuuużo potrzebuję

Kaszki dla dzieci często mają na promocji ale poza promocją się nie opłaca bo w Kauflandzie są tańsze.
Xenna
To ja jeszcze inaczej. Ja akurat mam możliwość robić zakupy i w Realu i w Tesco ale zdecydowanie wybieram Auchan.
Zarówno w Realu jak i w Tesco ceny produktów,które ja kupuje są znacznie wyższe niż w Auchan.
agnese
ja auchana bardzo lubię i uważam, ze tam wiele fajnych i tanich rzeczy, ale mam do niego 50 km, więc mało opłacalne - ubolewam, z eu nas nie ma
tesco mamy nawet kilka ale tylko te małe markety, więc nie ma tamwielu rzeczy
najbliżej mam własnie reala, biedornke i lidla
cath
Auchan faktycznie jest tańsze od Reala czy Tesco.

Odbiegając trochę od tematu to chemię kupuję głównie w Rossmannie.

szantrapa- olej Kujawski 5l jest też w Biedronce
szantrapa
CYTAT(catherine83 @ Fri, 18 Mar 2011 - 15:48) *
szantrapa- olej Kujawski 5l jest też w Biedronce



W mojej nie ma, jeszcze nie widziałam, litrowy tylko jest, nawet 3l nie ma
naples
CYTAT(Ika @ Thu, 17 Mar 2011 - 23:39) *
To ciekawe, bo badania wykazały, że najbardziej wzrosły ceny w Tesco. Gdzieś czytałam, nie pamiętam gdzie...
Ja mam do Tesco daleko icon_smile.gif


Nie wiem, może to zależy od miasta. Niestety u mnie tak jest.

CYTAT(agnese @ Fri, 18 Mar 2011 - 14:40) *
ja auchana bardzo lubię i uważam, ze tam wiele fajnych i tanich rzeczy, ale mam do niego 50 km, więc mało opłacalne - ubolewam, z eu nas nie ma


Ja też lubię chodzić do Auchana, daleko nie mam, ale niezależnie od pory, czy to ledwo po otwarciu czy tuż przed zamknięciem jest pełno ludzi, a kolejki do kas na pół sklepu icon_sad.gif

U mnie w zakupach króluje głównie Kaufland i Biedronka, rzadziej Tesco czy Lidl.
cath
CYTAT(szantrapa @ Fri, 18 Mar 2011 - 16:49) *
W mojej nie ma, jeszcze nie widziałam, litrowy tylko jest, nawet 3l nie ma

a no sorki za wprowadzenie w błąd, faktycznie to sa butle 2l a nie 5l.
bumbum
Kiedyś robiłam zakupy w Realu bo blisko ale zrezygnowałam na rzecz Auchon,tyle że też mamy do niego 50 km więc zakupy robimy tam raz w miesiącu ale wypasione.
Chemia kupowana właśnie tam, bądź w Lidlu a do Reala tylko jedziemy jak coś akurat w promocji się opłaca
Ketmia
Ja nie lubię Auchan głównie ze względu na gigantyczne kolejki do kas. Ogromne wózki napakowane po brzegi i człowiek musi stać icon_sad.gif.
ewita 77
A z moich dokonań zakupowych Real w stosunku do Tesco jest tańszy i czystszy.Ale to mówi ta co mieszka w Łodzi.
agnese
anndzia- my nie mamy czasu razem wybrac się czesto do reala a co dopiero auchana - ale ubolwewam, ze u nas nie ma go
kauflanda tez lubie, ale go tez nie mamy
bumbum
agnese no ja też ubolewam że mamy dwa Reale,mogli by jeden zamienić własnie na Auchon bądź Kaufland-też fajny sklep.
Teraz będę jeździła bez małża więc jak chcesz to możesz się zabrać niekiedy icon_wink.gif
agnese
02.gif bo się skuszę icon_smile.gif
4kasiula
CYTAT(ewita 77 @ Sat, 19 Mar 2011 - 14:31) *
A z moich dokonań zakupowych Real w stosunku do Tesco jest tańszy i czystszy.Ale to mówi ta co mieszka w Łodzi.


Potwierdzam Real w Łodzi jest czysty też robię w nim zakupy średnio raz w m-cu takie konkretne icon_wink.gif do tego zbieram sobie punkty i wymienię je na upatrzoną nagrodę! ewita 77 ja kupuję w tym co jest w M1 Ty też?? nie wiem jest jeszcze inny REAL w Łodzi?
pati.n
ja nie zauważyłam różnicy w dł kolejki między auchan a realem, natomiast różnica w kwocie zapłaty jest zauważalna icon_wink.gif i w auchanie wszystko Ci spakują icon_wink.gif
Ketmia
Może to jest kwestia lokalizacji. Do Auchan w podpoznańskich Komornikach i Swadzimiu jeździ wielu mieszkańców okolicznych miejscowości. Jak już przyjadą, to robią większe zakupy, żeby starczyło na dłużej. Jak masz przed sobą 3-4 takie wózki, to sobie poczekasz icon_wink.gif

edit: przypomniało mi się, że ostatnio byłam w Auchan w czwartek wieczorem i nie było kolejek. Praktycznie od razu zostałam wykasowana icon_wink.gif
Do Reala mi bliżej, więc częściej robię tam zakupy w środku tygodnia. DO Auchan jak już, jeździłam w weekendy, więc stąd też moje wrażenia.
beata1104
Tesco i Auchana nie lubie, real 2 razy w m-cu. Ale ja z tych co nie cierpią marketowych tłumów i snucia sie między półkami.
Kaszki dla dzieci kupuje w Makro icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.