To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

polecany pediatra z Centrum Medycznego (Mariott) w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sandra
Czy w CM jest pediatra naprawde godny polecenia? Mam sporo sprzecznych informacji. Czekam na wszelkie Wasze opinie. Dzieki.
Myssia
Zadam głupiutkie pytanko za co z góry przepraszam icon_smile.gif W CM są pediatrzy? Wiem że rodzinni lekarze to owszem są i nawet mogę jednego polecić, ale że pediatrzy są to nie wiedziałam.
Pozdrawiam
Arra
Myssia są są. Polecam dr Górnickiego. My chodzimy do niego jako alergologa ale przyjmuje też jako pediatra.
Ika
Ja w ogóle odradzam CM w Mariotcie. Pazerność i brak pojęcia, co to przysięga Hipokratesa. Dzwonisz po pomoc i pierwsze pytanie to kasa. I czy masz gotówę. Dziecko Ci gorączkuje 40 stopni a baba mówi, ze nie wystawi rachunku do zapłaty następnego dnia, masz zostawić dziecko samo w domu i zaiwaniać do bankomatu. A jak nie, to nie przyjadą, co ich obchodzi że Ci się dziecko leje przez ręce.
Dla mnie to Centrum jest skreślone. Szczególnie że każdy pediatra przyjeżdżający do domu jest tańszy od nich.
Cleo
Matko, Ika spotkalam sie wrecz z czyms przeciwnymj!
dzwonie poznym wieczorem, bo ja sama , bez samochodu, a martwie sie MIchaska.. nie ma wysokiej goraczki, wiec to raczje nie wkalifikuje jej do rpzyajzdu pediatry do domu, ale pani mowi,ze nie ma sprawy, ze jak sie amrtwie i nie mam ajk dojechac, to przyjada.. w koncu z nia rozmawiam i apre rzeczyustalam tel. przez 20 minut ona mi doradza, podaje anzwy lekow itd. mowi, ze jesli sie pogorszy, mam dzwonic. Prosi o tel. za 2 godziny, zeby mozna bylo ocenic stan dziecka... potem Å‚aczy z jeszcze jednym doktorem itd. itp...
spotkalam sie tam zawsze zyczliwoscia- neizaleznie od tego, czy chodzilo o lekarzy dzieciecych czy kogos do mnie...
Co do pediatrow, to szef mojego meza bardzo poleca pania dr Kindracką (?moze niedokladnie podaję....), pdoobno jest super, a dziewcyzny na innym forum zachwycaja sie pania o dwoch nazwiskach... msuze poszuakc, ale cos jakby Kwiecinska-ten drugi człon...
Ika
Widać Ty miałaś szczęście, a ja pecha. Mnie odmówili przyjazdu do rozpalonego dziecka, bo nie miałam przy sobie gotówki w kwocie 120 złotych. I mimo tłumaczeń, że jestem unieruchomiona przez problem z kręgosłupem i choćbym chciała, nie jestem w stanie przyjechać, tym bardziej z lejącym się przez ręce dzieckiem.
Cleo
To bardzo smutne, Ika.. rzoumeim, ze mozesz miec złe skojarzenia z LIM w takim razie...
cleo
dewcia
Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Fedynę - Kwiatkowską. (to pewnie ta o dwóch nazwiskach icon_smile.gif ). Jest ona prywatnym lekarzem mojej Zuzy (nie należymy do CM) i bardzo ją sobie chwalę, leczy też dzieci moich koleżanek i wszystkie mają o niej jak najlepsze zdanie.
Ma świetne podejście do dzieci, a i wiedzę rzetelną i potrafi uspokoić rodziców, do wielu spraw ma takie życiowe podejście.
Cleo
o tak dewcia- icon_smile.gif to Ona:)
tylko nie sposob mi bylo sie do neij zapisac- wszystke godziny miala zajęte z tygodniowym wyprzedzeniem!
cleo
mamaewa
Dr Barbara Fedyna-Kwiatkowska-byliśmy u niej dopiero raz. Ktoś mi ja polecił. Sprawia wrażenie miłej i przyjemnej. Niestety długie są terminy oczekiwania i niestey nie przyjmuje w weekendy. Jest jeszcze całkiem niezla dr Rowicka i wiekowa pani dr Wicińska. Natomiast znalezienie dobrego ginekologa w Centrum graniczy chyba z cudem. Jeśli znacie polećcie.
e5121
Basiu znamy się już 6 lat. Jesteś the best.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.