To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zwapnienie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agapi7
Wszędzie szukam, nic nie znalazłam, może Wy coś bedziecie wiedziec.
Moja mama po usg usłyszała: zwapnienie węzła chłonnego krezki. Co to jest? Nie chce myslec o najgorszym ale tak to mi sie kojarzy 37.gif
Ostatnio odczuwała bardzo silny ból w plecach, zastrzyki, antybiotyki ból uśmierzyły. Moze to zwapnienie to skutek przebytego stanu zapalnego? Lekarz wysłał ja na badania m.in kolonoskopii
maania
agapi7 zwapnienie może być na skutek stanu zapalnego. Mama ma np. bóle brzucha? Miała robiony rentgen kręgosłupa? Jak wyniki morfologii bo przy stanie zapalnym lecukocyty raczej są podwyższone.
agapi7
Mama miał robione rtg kręgosłupa na ktorym wyszła jakas biała plama Lekarz nie wiedział co to jest i skierowal ją na szczegółowe badanie usg. I właśnie wyszło to zwapnienie węzła chłonnego krezki ( to jest chyba coś związanego z jelitami?)
Tak czy siak, lekarze mówią że pierwszy raz widzą coś takiego na rtg i usg i nie wiedza co to jest .
Mama nie odczuwa bólów brzucha. Ma mięśniaka, którego lekarz nie kazał operować. Badanie krwi miala dziś, czekamy na wyniki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.