To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Będę we Wrocławiu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Paula.
Drogie Wrocławianki w przyszłym tygodniu będę na szkoleniu we Wrocławiu, niestety szkolenie mam kawałek drogi od hotelu więc będę się poruszać komunikacją miejską. Mam pytanie jak się dostać z Piłsudskiego 88 na ul. Świeradowską 51/57 - lepiej tramwajem czy autobusem?
I jeszcze pytanie o bilety komunikacji miejskiej - macie coÅ› takiego jak bilety czasowe?
basiaw
Hej, najłatwiej autobusem 146, tu Ci wklejam link do rozkladu jazdy https://www.um.wroc.pl/rozklady/linie/146.html
Co do biletów to cennik jest tu: https://www.mpk.wroc.pl/index.php?option=co...1&Itemid=37
I chyba najtaniej wyjdzie Ci bilet imienny na 7 dni, ale pojęcia nie mam gdzie się to kupuje icon_sad.gif Jak chcesz to spytam się. Zwykle bilety można kupić w tramwajach/autobusach, ale za pomocą karty pay pass, nie wiem czy inne też można użyć.
Paula.
basiaw dziękuję.
Stronę MPK już wczoraj też znalazłam, ale tego autobusu jakoś nie dostrzegłam i myślałam, że będę musiała jeździć z przesiadką. Dziękuję icon_smile.gif.
menada
Oooo, Paula - zawitasz do Wrocławia icon_smile.gif

Widzę, że Basia już pomogła icon_smile.gif

Jeśli będziesz miała chwilę wolnego czasu podczas szkolenia, to zawsze chętnie napiję się kawki w Twoim towarzystwie icon_smile.gif
Paula.
Menadko szkolenie mam od 8 do 16, także popołudnie w środę i w czwartek mam wolne i chętnie się spotkam.
Szczególnie że Wrocławia w ogóle nie znam, chociaż kiedyś bywałam tam regularnie przez prawie pół roku i to od poniedziałku do piątku.
Ewcia!
CYTAT(basiaw @ Sat, 19 Mar 2011 - 07:13) *
Hej, najłatwiej autobusem 146, tu Ci wklejam link do rozkladu jazdy https://www.um.wroc.pl/rozklady/linie/146.html
Co do biletów to cennik jest tu: https://www.mpk.wroc.pl/index.php?option=co...1&Itemid=37
I chyba najtaniej wyjdzie Ci bilet imienny na 7 dni, ale pojęcia nie mam gdzie się to kupuje icon_sad.gif Jak chcesz to spytam się. Zwykle bilety można kupić w tramwajach/autobusach, ale za pomocą karty pay pass, nie wiem czy inne też można użyć.


Można tez skorzystać z jakdojade pl - oczywiście on tez pokazuje 146 icon_smile.gif
Bilety okresowe ( a więc już 7-dniowe) bardzo sprytnie są dostępne praktycznie tylko dla mieszkanców, bo są kodowane na najnowszym wynalazku - urbanCard, na którego wyrobienie trzeba czekać tydzien (oczywiscie, dla ścisłości , można przez internet złozyc wniosek).
Tak więc pozostają Ci bilety czasowe i jednorazowe
Ila
CYTAT(Paula. @ Sat, 19 Mar 2011 - 23:58) *
Menadko szkolenie mam od 8 do 16, także popołudnie w środę i w czwartek mam wolne i chętnie się spotkam.
Szczególnie że Wrocławia w ogóle nie znam, chociaż kiedyś bywałam tam regularnie przez prawie pół roku i to od poniedziałku do piątku.


Ja tez, ja tez!! moge??
Paula.
CYTAT(Ila @ Sun, 20 Mar 2011 - 19:45) *
CYTAT(Paula. @ Sat, 19 Mar 2011 - 23:58) *

Menadko szkolenie mam od 8 do 16, także popołudnie w środę i w czwartek mam wolne i chętnie się spotkam.
Szczególnie że Wrocławia w ogóle nie znam, chociaż kiedyś bywałam tam regularnie przez prawie pół roku i to od poniedziałku do piątku.

Ja tez, ja tez!! moge??


Mam założyć wątek na "maluchowych" spotkaniach na żywo ? icon_smile.gif
menada
To może w środę ?
Mąż wraca mi do domu ok 17.00. Nakarmię go, przekażę dzieci i mogłabym dojechać na 18.00.
Paula akurat mogłabyś ze szkolenia wrócić i nieco się zregenerować icon_smile.gif
Ila, pasuje Ci ?


Ila
Wstepnie tak icon_smile.gif
Gdzie sie spotykamy?

Aha, a Pauli pasuje?
Monika ww
ja też jestem chętna na spotkanie icon_smile.gif
Paula.
CYTAT(Ila @ Mon, 21 Mar 2011 - 13:13) *
Wstepnie tak icon_smile.gif
Gdzie sie spotykamy?

Aha, a Pauli pasuje?

Pasuje icon_smile.gif.
Tak jak pisałam mam środę i czwartek wolne po 16.
Co do lokalizacji liczÄ™ na Wasze propozycje icon_smile.gif.
basiaw
Jeśli mogę to ja też chętna jestem icon_smile.gif
Paula.
Super, to robi nam się całkiem spore spotkanko icon_smile.gif.
Ila
Swietnie! To gdzie sie spotykamy?
Gdzie najlepiej na kawe?
basiaw
Chyba rynek najbardziej pasuje? Może gdzieś pod pręgierzem i zdecydujemy gdzie iść?
Ila
Rozmawialam na gg z PaulÄ…. Na pewno wygodniej byloby sie spotkac gdzies blizej hotelu,
hotel na Pilsudskiego. Oprocz kawy mile widziany bylby moze jakis posilek icon_wink.gif
Macie jakies propozycje co do miejsca?
Moze jeszcze ktos sie skusi na spotkanie? icon_smile.gif
Ila
Ok, jesli nie ma innych propozycji icon_wink.gif to ja moge Paule zabrac po drodze.
menada
Właśnie też chciałam się zaoferować, że odbiorę Paulę icon_smile.gif
Możemy spotkać się w Renomie i potem przejść się Świdnicką do Rynku icon_smile.gif
Potwora
A długo będziecie siedzieć? Ja do 21 jestem niestety zajęta icon_sad.gif
Ila
Ja musze byc w domu ok. 20.15 w srode. Tomasz ma wychodne.
Ale dziewczyny na pewno posiedza dluzej icon_smile.gif
Monika ww
To może umówmy się w Piramidzie na Wita Stwosza...

Paula., zmień tytuł wątku icon_smile.gif
basiaw
Piramida to dobry pomysł wg mnie.
Ila
Tez jestem za Piramida icon_smile.gif
menada
Ok, no to do zobaczenia w Piramidzie icon_smile.gif

Ila, to zabierasz PaulÄ™ ?

I o której ostatecznie się spotykamy ? O 18.00 ?
Ila
Ok, ja wezme Paule.
Umawiamy sie na 18.00? Ja w sumie moge nieco wczesniej.
Paula.
Udało mi się zmienić tytuł wątku, co przy połączeniu, które mam nie było łatwe.
Jak rozumiem miejsce mamy umówione icon_smile.gif.

Ila jeżeli to nie będzie problem to będę wdzięczna za zabranie, przynajmniej nie zabłądzę icon_smile.gif.
ZadzwoniÄ™ jak dotrÄ™ ze szkolenia do hotelu.
Ila
Paula. dla mnie to zaden problem, a sama przyjemnosc icon_smile.gif
Daj mi troche wczesniej znac smsem, bo ja musze jeszcze do Ciebie dojechac icon_wink.gif
Mozesz mi napisac, na ktora mniej wiecej mam byc u Ciebie icon_smile.gif
Monika ww
CYTAT(Ola Fisia @ Tue, 22 Mar 2011 - 13:16) *
A długo będziecie siedzieć? Ja do 21 jestem niestety zajęta icon_sad.gif


Mąż powiedział, że może po mnie przyjechać nawet trochę po 22-giej, także ja mogę posiedzieć dłużej, jeśli będą chętni icon_smile.gif
Potwora
CYTAT(Monika ww @ Wed, 23 Mar 2011 - 08:13) *
Mąż powiedział, że może po mnie przyjechać nawet trochę po 22-giej, także ja mogę posiedzieć dłużej, jeśli będą chętni icon_smile.gif


Ja pewnie o tej porze dopiero bym dotarła icon_sad.gif
basiaw
Ja się mogę dotoczyć dopiero na 20 icon_sad.gif wcześniej chłopaki mają piłkę.
Paula.
Dziewczyny dziękuję Wam za wspaniałe spotkanie icon_smile.gif.
Ila dziękuję za książkę, teraz nie mam wyjścia muszę się zdrowo odżywiać icon_wink.gif.
Ila
CYTAT(Paula. @ Wed, 23 Mar 2011 - 22:08) *
Dziewczyny dziękuję Wam za wspaniałe spotkanie icon_smile.gif.
Ila dziękuję za książkę, teraz nie mam wyjścia muszę się zdrowo odżywiać icon_wink.gif.


icon_smile.gif

Paula, my tez Ci bardzo dziekujemy za spotkanie icon_smile.gif Wygladasz kwitnaco!
Ja dzieki Tobie moglam spotkac dziewczyny, ktorych nie widzialam... kilka lat icon_eek.gif menade, ewebi, skanne.
I poznalam basiew icon_smile.gif
Wielkie dzieki!
basiaw
Ja również bardzo dziękuję za spotkanie, miło mi było Was poznać!!!
menada
Jak zwykle było niezwykle 06.gif
Dzięki bardzo za przemiły wieczór
ewabi
Po tak długiej przerwie miałam wielką tremę (może nie tak wielką jak za pierwszym razem icon_smile.gif ) i bardzo się cieszę, że mnie Skanna wyciągnęła. To miły przerywnik w środku tygodnia. Bardzo miło było poznać Basię i Paulę i zobaczyć dawno niewidziane dziewczyny icon_smile.gif
Monika ww
Ja również bardzo dziękuję icon_smile.gif

Miło było Was spotkać po tyłu latach icon_biggrin.gif i mam nadzieję, że na następne spotkanie nie przyjdzie nam tak długo czekać...
Potwora
CYTAT(Monika ww @ Thu, 24 Mar 2011 - 10:27) *
mam nadzieję, że na następne spotkanie nie przyjdzie nam tak długo czekać...


No ja mam nadziejÄ™!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.